تامین کننده خرما زاهدی و مقایسه انواع خرما

تامین کننده خرما زاهدی قادر است خرمای برداشت شده از نخلستان را به صورت مستقیم به دست مشتریان برساند. رقم زاهدی تنوع زیادی داشته و قابلیت صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی را دارد.

مقایسه انواع خرما زاهدی

قیمت خرمای زاهدی امروز

خاستگاه خرما زاهدی به مناطق جنوبی کشور با آب و هوای گرم و خشک برمیگردد. استان فارس و بوشهر از دیرباز زیر کشت رقم زاهدی بوده اند. کیفیت محصول در این دو استان نسبت به مناطقی که به تازگی این خرما در آنجا کشت شده است، بهتر میباشد. انواع خرما زاهدی در ایران با نام منطقه کشت آنها شناخته میشوند:

 1. زاهدی قصر شیرین
 2. قیروکارزین
 3. فراشبند
 4. پشتکوه
 5. عراقی
 6. هرمزگان
 7. خوزستان
 8. جهرم
 9. جنوب
 10. بوشهر
 11. شیراز
 12. اهواز
 13. کرمان
 14. طلحه

در اغلب این مناطق میتوان خرما زاهدی صادراتی را با کیفیت های مختلف به مقدار زیاد خریداری کرد. قیمت زاهدی در شهرستان های بوشهر مثل پشتکوه، طلحه نسبت به فراشبند و قیروکارزین در استان فارس بیشتر است. کیفیت این خرما نیز به همین ترتیب قابل مقایسه است.

اما در مناطقی مانند خوزستان، کرمان و هرمزگان کیفیت و قیمت خرما زاهدی متفاوت است. معمولا در این نواحی نخل زاهدی به تازگی کشت شده و یا بومی این منطقه نیست. زاهدی عراقی نیز دارای رطوبت بیشتری نسبت به خرما زاهدی برداشت شده در ایران است. این رقم معمولا برای مصارف صنعتی در کشورهایی مانند هند و پاکستان، تقاضا دارد.

ویژگی های خرما زاهدی پشتکوه

خرما زاهدی بوشهر

برای تشخیص خرمای زاهدی لوکس و صادراتی توجه به مشخصات ظاهری آن کمک کننده است. همانطور که گفته شد زاهدی بوشهر معمولا جز بهترین رقم ها به شمار میرود. مواردی را که در تهیه این محصول باید مورد توجه قرار داد عبارتند از:

 1. شکل: بیضی
 2. سایز: 3 تا 3.5 سانت
 3. بافت: نیمه خشک و خشک
 4. رنگ: زرد طلایی متمایل به قهوه ای
 5. زمان برداشت: سپتامبر
 6. درجه کیفی: AA، A، B، C
 7. بسته بندی: فله 10 کیلویی، ظروف و پاکت های کرافت در اوزان کمتر
 8. حداقل سفارش: 4 تن
 9. تحویل درب سردخانه

قیمت خرمای زاهدی امروز

تامین کننده خرما زاهدی

در بند قبل با تنوع رقم زاهدی آشنا شدید. بنابراین اهمیت این موضوع را بهتر درک خواهید کرد که انتخاب کیفیت مناسب با توجه به بازار نیاز به تخصص دارد. گاهی اوقات در تقاضای خرید اشاره ای به کیفیت خرما نشده است. بلکه نرخ محصول برای خریدار مهمتر می باشد.

اما در اکثر سفارش های صادراتی، کیفیت نسبت به قیمت اولویت دارد. همچنین نوع بسته بندی خرما نیز در بازار هدف نکته ای قابل اهمیت میباشد. در اینگونه موارد با شناخت رقم های درجه یک خرما زاهدی، قادر به خرید بهترین نوع خرما خواهید بود. این مهم به کمک کارشناسان فروش زبده مجموعه آراد خرما برای شما مهیا گشته است.

برای اطلاع از کم و کیف محصول و انتخاب محصول متناسب با بازار هدفتان، میتوانید درخواست خود را با مشاورین مجموعه در میان بگذارید. مشاوره رایگان همراه با خریدی مطمئن و پرسود.

تامین کننده خرما زاهدی بوشهر

خرما زاهدی فارس

با گسترش خرما زاهدی در ایران، تامین محصول صادراتی کار راحتی به نظر میرسد. اما در نظر گرفتن یکسری نکات در زمان خرید خرما ضروری است:

 1. بررسی نیاز مشتری صادراتی
 2. تحلیل بازار هدف
 3. انتخاب کیفیت مناسب
 4. گزینش بسته بندی ایده آل محصول
 5. محاسبه قیمت تمام شده خرما در بازار هدف
 6. پیشنهاد بهترین گزینه به مشتری

این موارد از سوی تامین کنندگان و صادرکنندگان خرما باید بررسی گردد. برای موفقیت در بازار و رقابت با دیگر کشورهای تولیدکننده در عرضه خرما، باید اطلاعات خود را بروز کرد. توجه به درخواست مشتریان و تیزهوشی در پیشنهاد محصولی مناسب، رمز پیروزی در بازار خرما میباشد.

خرما زاهدی بوشهر یکی از پرفروش ترین ارقام زاهدی در ایران است. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است. رنگ زرد طلایی متمایل به قهوه ای خرما و اندازه درشت آن نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب می نماید. رویت خرما یکی از مواردی است که به فروش محصول کمک بسزایی میکند.

بنابراین تمیز کردن و بسته بندی درخور محصول صادراتی، نکته ای است که باید تولیدکنندگان به آن توجه نمایند. در این مجموعه امکان تامین انواع خرمای زاهدی در تناژ بالا میسر است. همچنین قادر به تهیه بسته بندی اختصاصی برای سفارشات صادراتی هستیم.

فروش خرما زاهدی درجه یک عمده انجام میشود. حداقل مقدار سفارش 4 تن بوده و امکان راسال آن به سراسر کشور وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کیفیت و قیمت خرما کافیست با مشاور فروش ارتباط بگیرید.

2

 1. خرما زاهدی یکی از خوش طعم ترین خرما هست که میتوان به عنوان خشکبار و میان وعده استفاده کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما