قیمت خرما زاهدی با فروش عمده

آنچه در این مقاله میخوانید.....

خرما زرد زاهدیفروش عمده خرماقیمت خرما زاهدی

قیمت خرما زاهدی با توجه به کیفیت و منطقه کشت آن متغیر است. خرما زاهدی مرغوب و درجه یک را از رنج 6500- 8500 تومان می توان تهیه نمود. فروش عمده خرما خشک با قیمت مناسب و در بسته بندی متنوع انجام می شود. گروه خرما آراد قابلیت تامین انواع خرما خشک در تناژ بالا برای بازار داخلی و صادرات را دارا می باشد.

خرما زاهدی

خرما زرد زاهدی

یکی از خرماهای پرطرفدار و صادراتی ایران، خرما خشک زرد یا همان خرما زاهدی است. این خرما به دلیل ماندگاری بالا و طعم شیرین طرفداران بسیاری دارد. بافت نیمه خشک این رقم، شرایط نگهداری و حمل و نقل آن را آسان می کند. بهترین خرما زاهدی یا قصب متعلق به منطقه پشتکوه بوشهر می باشد. سایز درشت، رنگ طلایی تا قهوه ای این خرما و بافت نیمه خشک و دونم آن از شاخصه های شناسایی محصول است.

خرید خرما زاهدی

خرما زاهدی استان فارس، اغلب در مناطق فراشبند، قیروکارزین و جهرم کشت می شود. کیفیت این رقم نیز با توجه به آب و هوای منطقه متفاوت است. رنگ زرد روشن تا قهوه ای، بافت نیمه خشک تا آجیلی و سایز کوچکتر آن از مشخصات خرمای مرغوب می باشد.

فروش خرما زاهدی

هر دو رقم در کیفیت های سوپر، درجه یک و درجه دو بسته بندی می شوند. برای بازارهای بین المللی و اکثر کشورهای اروپایی و اسیایی مثل روسیه، ترکیه، مجارستان، انگلیس، المان و امارات صادر می شوند. شما می توانید در کنار مجموعه ما، صادرات انواع خرما به سراسر جهان را تجربه نمایید.

فروش عمده خرما

خرید خرما زاهدی به صورت عمده و بدون واسطه از دغدغه های اکثر تجار و مشتریان است. در مرکز خرما آراد، بهترین خرما زاهدی به صورت مستقیم از نخلستان های جنوب و با قیمت عمده به فروش می رسد.

خرما زاهدی

 شما می توانید با اعلام میزان سفارش، نوع بسته بندی درخواستی و بازار هدف مدنظر خرما زاهدی مناسب را خریداری نمایید. امکان روئت بار قبل از ثبت سفارش، تعویض بسته بندی و سورت مجدد نیز وجود دارد.

قیمت خرما زاهدی

همانطور که اشاره شد خرما زاهدی نیز مشابه دیگر انواع خرما خشک، با توجه به کیفیت قیمت گذاری می شود. بهترین قیمت خرید خرما در ابتدای فصل و قبل از انتقال به سردخانه هاست. در این بازه زمانی شما می توانید خرما را مستقیم از باغ تهیه نمایید. در جدول زیر قیمت خرما زاهدی با توجه به کیفیت های موجود، مشخص شده است.

قیمت خرما زاهدی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد فروش آراد خرما

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133408938

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: aradkhorma@

email icon ایمیل: arad.khormaa@gmail.com

“تجربه خرید و تجارت مطمئن با مجموعه آراد خرما”
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید