قیمت خرما زاهدی با فروش عمده

قیمت خرما زاهدی با توجه به کیفیت و منطقه کشت آن متغیر است. خرما زاهدی مرغوب و درجه یک را از رنج 25000- 45000 تومان میتوان تهیه نمود. فروش عمده خرما خشک با قیمت مناسب و در بسته بندی متنوع انجام می شود.

این مجموعه قابلیت تامین انواع خرما خشک در تناژ بالا برای بازار داخلی و صادرات را دارا میباشد.

خرما زرد زاهدی

خرید خرما زاهدی

یکی از خرماهای پرطرفدار و صادراتی ایران، خرما خشک زرد یا همان خرما زاهدی است. این خرما به دلیل ماندگاری بالا و طعم شیرین طرفداران بسیاری دارد. بافت نیمه خشک این رقم، شرایط نگهداری و حمل و نقل آن را آسان می کند. بهترین خرما زاهدی یا قصب متعلق به منطقه پشتکوه بوشهر می باشد. سایز درشت، رنگ طلایی تا قهوه ای این خرما و بافت نیمه خشک و دونم آن از شاخصه های شناسایی محصول است.

خرما اغلب در مناطق فراشبند، قیروکارزین و جهرم کشت می شود. کیفیت این رقم نیز با توجه به آب و هوای منطقه متفاوت است. رنگ زرد روشن تا قهوه ای، بافت نیمه خشک تا آجیلی و سایز کوچکتر آن از مشخصات خرمای مرغوب می باشد.

هر دو رقم در کیفیت های سوپر، درجه یک و درجه دو بسته بندی می شوند. برای بازارهای بین المللی و اکثر کشورهای اروپایی و اسیایی مثل روسیه، ترکیه، مجارستان، انگلیس، المان و امارات صادر می شوند. شما می توانید در کنار مجموعه ما، صادرات انواع خرما به سراسر جهان را تجربه نمایید.

فروش عمده خرما

خرید خرما زاهدی به صورت عمده و بدون واسطه از دغدغه های اکثر تجار و مشتریان است. اینجا بهترین خرما زاهدی به صورت مستقیم از نخلستان های جنوب و با قیمت عمده به فروش می رسد.

خرما زاهدی

 شما می توانید با اعلام میزان سفارش، نوع بسته بندی درخواستی و بازار هدف مدنظر خرما زاهدی مناسب را خریداری نمایید. امکان روئت بار قبل از ثبت سفارش، تعویض بسته بندی و سورت مجدد نیز وجود دارد.

قیمت خرما زاهدی

همانطور که اشاره شد خرما زاهدی نیز مشابه دیگر انواع خرما خشک، با توجه به کیفیت قیمت گذاری می شود. بهترین قیمت خرید خرما در ابتدای فصل و قبل از انتقال به سردخانه هاست. در این بازه زمانی شما می توانید خرما را مستقیم از باغ تهیه نمایید. برای اطلاع از نرخ روز این خرما باید موارد زیر را برای کارشناس فروش ارسال نمایید تا بار مناسب را به شما معرفی کنند:

  1. حجم درخواست
  2. کیفیت خرمای مورد نیاز
  3. نوع بسته بندی درخواستی
  4. لیبل یا گواهی های مورد نیاز
  5. بازار هدف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما