پخش عمده خرما زاهدی در ایران

پخش خرما زاهدی اصل توسط گروه آراد خرما به صورت عمده انجام می شود. ارسال بهترین خرما خشک زاهدی به صورت فله و بسته بندی به سراسر ایران امکان پذیر است.

همچنین برای صادرات این خرما می توانید با مشاورین فروش مجموعه آراد خرما در ارتباط باشید. این گروه در خصوص خرید، فروش و پخش انواع خرما شما را راهنمایی می کنند.

پخش عمده خرما زاهدی

خرما خشک قصب

بسیاری از مشتریان تمایل به خرید عمده خرما زاهدی دارند. چون در این صورت علاوه بر دریافت قیمت مناسب از نظر حمل و نقل نیز راحتتر هستند. هزینه های جانبی نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود. اما در بسیاری از موارد تولیدکنندگان برای فروش عمده در شهرهای دیگر قیمت مناسبی را ارائه نمی دهند. در همین راستا و برای سهولت خرید عمده، مجموعه آراد خرما پخش خرما زاهدی را به سراسر ایران انجام می دهد.

در بخش درباره ما با فعالیت های مجموعه آراد خرما آشنا شدید. دانستید که این گروه به دلیل دسترسی به اکثر نخلستان ها و خرید بدون واسطه، انواع خرما را با قیمت عمده و مناسب تری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بهترین خرما زاهدی ایران کدام است؟

با توجه به خرماخیز بودن مناطق جنوبی ایران، سالانه انواع خرما خشک در تناژ بالا کشت و تولید می گردد. یکی از خرماهای خشک پرطرفدار، خرما زاهدی می باشد. این خرما به خرما خشک زرد نیز معروف است. خرما زاهدی از ارقام بومی منطقه فارس و بوشهر به شمار می رود. با این وجود در بسیاری از مناطق جنوبی کشور مثل کرمان، بلوچستان، خوزستان نیز کشت می شود.

بهترین خرما زاهدی ایران منسوب به منطقه پشتکوه و طلحه در استان بوشهر است. رنگ طلایی و سایز درشت خرمای برداشتی بسیار بازارپسند است. البته خالی از لطف نیست که به ویژگی های خرمای زاهدی فارس هم اشاره کنیم. محصول این منطقه به دو صورت خشک و نیمه خشک و در کیفیت های مختلف تولید می شود. برای انتخاب بهترین خرما زاهدی و خرید عمده آن می توانید از مشاورین مجموعه کمک بگیرید.

چگونه می توانیم با مجموعه آراد خرما همکاری کنیم؟

سایت فروش خرما

گروه آراد خرما در راستای سرمایه گذاری و صادرات انواع خرما، به مشتریان مشاوره رایگان می دهد. شما می توانید در خصوص خرید و فروش و پخش خرما زاهدی و دریافت نمایندگی با ما در ارتباط باشید. همچنین چنانچه در گروه تامین کنندگان و کشاورزان کشور قرار دارید، می توانید برای معرفی محصولات خود با ما همکاری کنید. از طریق راه های ارتباطی و تکمیل فرم مربوطه می توانید درخواست خود را با مسئولین فروش درمیان بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما