فروش عمده خرما ربی، کیفیت بالا و قیمت مناسب

فروش عمده خرما ربی و قیمت آن در بازار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. مهمترین آنها کیفیت و نوع عرضه این محصول در بازار است. عرضه و توزیع انواع خرما به طور مستقیم از نخلستان در این مرکز انجام میپذیرد.

در عرضه مستقیم، افراد میتوانند محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار کمتری خریداری کنند. تولیدکنندگان خرما ربی انواع این محصول را در حجم انبوه تولید میکنند. با توجه به حجم سالانه صادرات خرما به کشورهای مختلف دنیا، رونق تولید داخلی امری بسیار مهم خواهد بود.

فروش عمده خرما ربی

خرمای ربی سراوان

استان بلوچستان قطب تولید خرمای ربی در ایران است. تولیدات این منطقه توانسته بخش مهمی از نیازهای بازار داخلی را به طور کامل برطرف نماید. این استان ظرفیتهای زیادی در زمینه تولید خرما ربی تازه دارد. خرمای تهیه شده در این منطقه اغلب به صورت عمده به فروش میرسد. شرکتهای فروش زیادی نیز امکان صادرات این خرما را فراهم میکنند.

خرمای ربی اغلب در مناطق دلگان، ایرانشهر و سراوان کشت میشود. این خرما از لحاظ اندازه بسیار درشت و طعم لذیذی دارد. رقم ربی یکی از انواع پرطرفدار خرما خشک در کشورهای اروپایی خاصه ترکیه است.

سالانه حجم قابل توجهی از خرمای ربی بلوچستان به این کشور صادر میگردد. مراکز صادرات خرما تازه ربی این محصول را به نقاط مختلف جهان صادر میکنند. صادرات خرما یکی از مهمترین فعالیتهای اقتصادی کشور به شمار میرود.

انواع مختلف خرما با قیمت عالی و کیفیت استثنایی

فروش خرما در افغانستان

اگر به دنبال تهیه خرمای ارزان قیمت هستید، میتوانید به مراکز فروش این محصول در جنوب کشور مراجعه کنید. در این بازارها انواع خرما ربی با درجه کیفی و قیمت مختلف بصورت جزیی به فروش میرسد. اما اگر به دنبال خرید مستقیم بهترین خرمای ربی برای صادرات و بسته بندی آن میباشید، مجموعه آراد خرما در کنار شماست.

این شرکت، محصولات خود را سورت شده و در بسته بندی بهداشتی ارائه میدهد. بسته بندی یکی از عوامل بسیار مهم است که در میزان خرید و صادرات تاثیر بسزایی دارد. نوع بسته بندی میتواند سود صادرات خرما را افزایش دهد. همچنین برای شرکتهای تولید کننده و اقتصاد داخلی درآمد بیشتری را به همراه داشته باشد. قیمت خرما ربی صادراتی در این مرکز با توجه به کیفیت و نوع سفارش، همواره رقابتی و مقرون به صرفه بوده است.

فروش خرما ربی با قیمت فوق العاده

عرضه خرما برای بازار داخلی کشور، به صورت عمده و کلی میباشد. این امر موجب کاهش نرخ تمام شده خرید برای مصرف کنندگان خواهد شد. فروشندگان زیادی در بازار داخلی در این حیطه مشغول به فعالیت هستند. برای انتخاب خرمای مرغوب و تمیزشده کافیست به دنبال مراکز معتبر باشید.

در این شرکت همواره بهترین نوع خرما با قیمت بسیار مناسب در دسترس مشتریان گرامی قرار میگیرد. فروش انواع خرما با کیفیتهای مختلف و با بررسی بازار هدف صادراتی، به مشتریان معرفی خواهد شد.

خرید باکیفیت ترین خرما ربی بلوچستان

قیمت خرمای ربی بلوچستان

برای رویت بهتر خرمای ربی بعد از شستشو و تمیز کردن آن، مرحله پولیش زنی نیز انجام میشود. این عمل را مطابق سفارش مشتریان و برای براق شدن خرما صورت میگیرد. کافیست زمان ثبت سفارش این مورد را نیز به بخش فروش اعلام نمایید. قیمت نهایی نیز با در نظر گرفتن مراحل آماده سازی تا بسته بندی خرما به شما داده میشود.

همچنین امکان بسته بندی خرما ربی در ظروف یا کارتنهای با وزن کمتر امکان پذیر است. برخی از کشورهای اروپایی خواستار ظروف بسته بندی سبک و در عین حال شیک هستند. تمامی این درخواستها را میتوان با دقت و حفظ کیفیت خرما انجام داد.

حداقل مقدار سفارش برای خرمای بی 4 تن در نظر گرفته میشود. زیرا مراحل آماده سازی خرما توسط ماشین آلات برای حجمهای عمده امکان پذیر است. مراحلی که بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی در کارگاه بسته بندی خرما در جنوب انجام میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما