مرکز پخش عمده خرما مضافتی صادراتی

پخش عمده خرما مضافتی بم از نخلستان به صورت مستقیم انجام میگیرد. رطب مضافتی یکی از محصولات صادراتی ایران به شمار میرود که باید با قیمت مناسب عرضه گردد.

خرما مضافتی بم چیست؟ خرما مضافتی بم، یکی از محصولات صادراتی کشور ایران تلقی شده است و به دلیل داشتن رطوبت بالا، از انواع خشکبار به شمار نمی رود. این محصول در شرایط خاصی نگهداری می شود و بهترین نوع خرمای شهرستان بم به شمار می رود. پخش خرما مضافتی بم به دو صورت مختلف انجام می گیرد که در مطلب زیر به آن اشاره می شود.

پخش عمده خرما

فروش عمده رطب

یکی از مراحل مهمی که در تولید و فروش خرما مضافتی بم مورد توجه بوده است، می توان به مراحل بسته بندی اشاره نمود. این محصول به سرعت به سردخانه ها انتقال داده می شود و اندازه بسته بندی آن متفاوت بوده است.
پخش خرما مضافتی بم، به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می شود و اما اگر مایل به خرید خرما مضافتی بم با قیمت ارزانتر می باشید، به صورت مستقیم از نمایندگی ها اقدام کنید.

آشنایی با خرما مضافتی بم

خرما مضافتی بم، نمونه ای عالی از انواع خرماست که دارای اندازه ای بزرگ و بسیار مناسب مجالس می باشد. این خرما از طعم عالی برخوردار است و به دلیل خوش طعم بودن آن، بیش ترین میزان فروش را در بازار به خود اختصاص می دهد. از ویژگی های خرما مضافتی بم میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 1. دارای پوست مشکی
 2. داشتن پوست براق و نازک
 3. جدا شدن راحت پوست خرما
 4. دارای شیره بسیار زیاد
 5. شیره خرما، در این رقم نشانه مرغوب بودن خرماست.
 6. دارای میزان زیادی پتاسیم
 7. مناسب و مفید برای سیستم گوارش

مراکز تولید خرما مضافتی بم

مصرف سرانه خرما

بزرگترین مرکز تولید خرما مضافتی، در شهرستان بم واقع شده است. این محصول به صورت قابل توجه و عمده ای تولید و به بازار داخلی و جهانی عرضه می شود. البته خرید خرما مضافتی بم از مرکز پخش عمده خرما  دارای مزیت های فراوانی بوده است که عبارت اند از:

 1. کاهش قیمت ها
 2. حذف واسط ها
 3. حذف هزینه های اضافی
 4. خرید با اطمینان بیشتر

شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید انواع خرما مضافتی بم و اطلاع از نرخ روز رطب با مشاورین واحد فروش سایت های مرتبط در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما