روش تجارت خرما به روسیه

تجارت خرما به روسیه با توجه شرایط سیاسی و اقتصادی این کشور، رو به افزایش است. سالانه بیش از صدها تن خرمای مضافتی، سایر، کلوته و کبکاب به کشورهای اروپایی و روسیه ارسال میگردد.

تجارت خرما به روسیه

صادرات خرما به روسیه

تجارت خرما یکی از کسب و کارهای پرسود و البته حساس به شمار میرود. با توجه به اینگه مناطق جنوبی ایران اکثرا زیر کشت نخلستانهای خرما هستند. تجارت و صادرات خرما از ایران به یکی از گزینه های درآمد زایی برای دولت نیز تبدیل شد است. فعالیت در این حوزه نیازمند آشنایی بالا نسبت به بازارهای جهانی و تنوع محصول خرماست.

یکی از خرماهای صادراتی ایران، خرمای استعمران یا سایر خوزستان است. اغلب بازارهای هدف آن، کشورهای اروپایی همچون روسیه و انگلیس هستند. این خرما جز ارقام نیمه خشک به شمار میرود و دارای درجه های کیفی مختلفی است.

از ارقام صادراتی دیگر در بوشهر به خرمای کبکاب میتوان اشاره کرد. این رقم شیره دار و دیررس است. بهترین خرما کبکاب مربوط به منطقه دشتستان و برازجان بوده که گزینه مناسبی برای صادرات به شمار میروند. برای تجارت مستقیم هر یک از این خرماها میتوانید با مجموعه آراد خرما در ارتباط باشید. ضمن دریافت مشاوره صادراتی در انتخاب خرمای ایده آل بازار هدف، آن را با قیمت منطقه خریداری نمایید.

مرکز خرید مستقیم خرما کلوته

نوعی از خرماهای جنوب کشور که کمتر شناخته شده، رقم کلوته یا به زبان محلی کلیته است. این خرما به دلیل ظاهر مشابه با خرمای مضافتی توسط اکثر فروشندگان به اشتباه معرفی میشود. اما چنانچه دارای تجربه فعالیت در بازار خرما باشید، با دیدن ظاهر و رنگ قهوه ای این خرما متوجه خواهید شد که خرمای کلوته جیرفت است.

فروش خرما کلوته در جنوب کرمان به طور اختصاصی امکان پذیر است. در راستای برگزاری اولین نمایشگاه خرمای کلوته در کهنوج، امکان تامین این رقم در تناژهای بالا و بسته بندی مختلف وجود دارد. مرکز اصلی خرید خرما کلوته در استان کرمان و شهرستان جیرفت است. تُجاری که امکان دسترسی به این مناطق را ندارند، از طریق این مجموعه میتوانند اقدام به خرید نمایند.

عرضه انواع خرما صادراتی

تجارت خرما

همانطور که اشاره شد، فعالیت و سرمایه گذاری در بازار تجارت خرما از سود بالایی برخوردار است. البته این امر منوط به آشنایی با ارقام و دسترسی به خرمای تازه میباشد. مجموعه آراد خرما با پیش خرید خرما و دسترسی مستقیم به نخلستانهای جنوب، قادر است خرما را با قیمت مناسب به دست مشتریان برساند. انواع خرما مضافتی و کلوته در جنوب ایران کشت و تولید میشوند. این دو رقم از جمله پرفروش ترین خرماها هستند. اغلب در کشورهای اروپایی و آسیایی از استقبال خوبی برخوردار هستند.

عرضه کنندگان خرما کلوته به طور ویژه میتوانند این محصول را در بسته بندی های اختصاصی به مشتریان تحویل دهند. قیمت خرمای کلوته با توجه به کیفیت و منطقه برداشت آن، تعیین می شود و در ابتدای فصل می توان محصول را پیش خرید کرد.

پرفروش ترین نوع خرما در بازار

در این مطلب انواع خرما صادراتی را به شما معرفی کردیم. دانستید که بازار فروش این ارقام نیز رونق خوبی دارد. بنابراین چنانچه قصد ورود به بازار تجارت خرما را دارید، می توانید ضمن دریافت مشاوره از کارشناسان فروش، پرفروش ترین ارقام خرما را انتخاب نموده و به سود برسید.

توصیه ما به شما سرمایه گذاری برای خرید خرما در ابتدای فصل برداشت است. در این ایام شما میتوانید محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. سپس متناسب با کشور مقصد آنها را، آماده و بسته بندی کنید. توجه به این نکات سبب داشتن تجارتی مطمئن و پرسود خواه دشد.

مرکز فروش خرما به طور مستمر در تمام ایام سال قادر به تامین انواع خرما میباشد. همچنین در دو بازه زمانی ماه رمضان و شب عید با توجه به نوسانات قیمتی، قادر به عرضه محصولات با قیمت اول فصل خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما