قیمت خرما ربی 1400 ؛ ایرانشهر، دلگان بلوچستان

قیمت خرما ربی که یکی از مرغوبترین نمونه خرماهای سیستان و بلوچستان به شمار میرود با توجه به کیفیت آن برآورد میشود. مرکز فروش انواع خرما ایران، امکان سورتینگ، بسته بندی و فروش انواع خرما ربی را به صورت عمده دارد.

خرما ربی که رنگ قهوه ای تیره متمایل به مشکی دارد، از ارقام معروف و پرفروش منطقه بلوچستان است. بافت این خرما خشک و دارای شیره کمتری نسبت به خرمای مضافتی میباشد؛ به همین دلیل گزینه مناسبی برای صادرات به اکثر کشورهای اروپایی از جمله ترکیه است. در ادامه با این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی خرما ربی بلوچستان چیست؟

قیمت خرمای ربی بلوچستان

منطقه سیستان و بلوچستان با آب و هوای گرم و خشک جز مناطق مستعد برای رشد خرماست. انواع خرما مرغوب را میتوان در بلوچستان یافت و خریداری نمود. خرماهای مضافتی، ربی، زاهدی و ارقام خشک دیگر در این استان کشت می شوند. خرما ربی بلوچستان ویژگی های منحصر به فردی دارد که با مالعه این مطلب و راهنمایی کارشناسان فروش ما، میتوانید از آنها مطلع شوید. از ویزگی های بارز آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پوست نازک
  2. شیره کم
  3. رنگ تیره
  4. رطوبت کمتر
  5. چسبندگی کم هسته به گوشت
  6. ماندگاری بالا

فروش خرمای ربی صادراتی

این شرکت فروش خرما ربی با کیفیت را به عهده دارد. به خاطر توجه زیاد مشتریان خارجی نسبت به کیفیت و تازگی محصولات، تلاش فراوانی میشود تا مرغوبترین محصولات خریداری و در اختیار مشتریان قرار گیرد. امروزه برای حذف مراجعه حضوری و صرفه جویی در وقت، امکان خرید اینترنتی توسط این مرکز نیز فراهم شده است.

انتخاب هریک از روشهای حضوری یا آنلاین، به عهده خریدار میباشد. خرید اینترنتی خرما از طریق مجموعه آراد خرما و ارتباط با کارشناسان فروش این مجموعه امکان پذیر است. شما میتوانید با سفارش انواع خرما خشک از طریق این سایت به راحتی خرید خود را انجام دهید. خرما ربی جز محصولات غیرنفتی مهم در زمینه صادرات است که هرساله بیش از صدها تن از این خرما به کشورهای دیگر صادر میشود.

بازار هدف خرما ربی اکثرا کشورهای اروپایی همچون ترکیه و روسیه هستند. هرچند به دلیل نبود امکانات در منطقه بلوچستان، تاجران پاکستانی با خرید ارزان این خرما، محصول را با نام خود به کشورهای دیگر صادر کرده اند و این امر سبب شده تا بسیاری از کشورها منشا اصلی خرما ربی را ندانند.

خرید خرما خشک با کیفیت بالا و قیمت مناسب

خرید خرما خشک با کیفیت بالا و قیمت مناسب

خرید خرما از مراکز مختلفی امکان پذیر است که عبارتند از:

  1. مستقیم از نخلستان و کشاورز
  2. سردخانه داران
  3. مراکز معتبر فروش خرما
  4. وبسایت های معتبر

چنانچه شما نیز خریدار خرما ربی هستید و میخواهید آن را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید. بهتر است همین حالا با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت رایگان، از آمار صادرات این محصول و بازار هدف مطلوب آن باخبر شوید. خرید مستقیم از نخلستان و بسته بندی با برند و نیاز بازار مقصد، هزینه به صرفه تری خواهد داشت. بنابراین برای پیش خرید خرما ربی سراوان و آماده سازی آن میتوانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما ربی 1400 درجه یک

خرما ربی سراوان مرغوب

در بازار خرما، بهترین منابع تولیدکنندگان هستند، زیرا محصولی با کیفیت، ارزان و تازه را در اختیار مشتریان قرار میدهند. با توجه به هزینه های آماده سازی محصول، قیمت نهایی را به شما اعلام خواهند کرد. فروش خرما ربی به روشهای  مختلف انجام میشود. این محصول  دارای تنوع بالایی است که هر کدام کیفیت مختص به خود را دارند. برای مثال خرمای منطقه سراوان و دلگان در منطقه بلوچستان، ظاهر تیره تری داشته و بازارپسندی بالاتری هم دارد.

خرما ربی مناطق دیگر معمولا رنگ بورتر و رطوبت کمتری دارند. ربی درجه یک صادراتی بعد از تمیز شدن و شستشو، رویت مناسبی خواهد داشت. نوع بسته بندی این خرما نیز یک گزینه دیگر در تعیین قیمت آن است. معمولا انتخاب خرما در بسته بندی فله قیمت پایین تری از انواع کوچکتر و بسته های لوکس دارند.

قیمت خرما با توجه به نزدیک بودن فصل برداشت آن توسط تعاونی های استان تخمین زده شده است. امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، کارتنهای بهداشتی در اختیار کشاورزان قرار داده شد. تا مجبور به فروش محصول خود به دلالان نباشند. فراهم کردن شرایط بسته بندی و اعلام قیمت از سوی نخلدار، حمایت بزرگی به شمار میرود تا سود حاصل از فروش این خرما به جیب زحمت کشان واقعی آن وارد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما