لیست قیمت خرمای خشک اعلا

قیمت خرمای خشک اعلا و درجه یک با توجه به نوع بسته بندی و رقم خرما متفاوت است. این مرکز به عنوان عرضه کننده بهترین خرما خشک در کشور، مشغول فعالیت میباشد. بنابراین همواره در تلاش است تا بهترین محصولات با قیمت مناسب را به مشتریان پیشنهاد دهد.

با ارائه لیست قیمت بروز انواع خرما، به خریداران کمک میشود تا ضمن بررسی نرخهای قید شده در لیست، بهترین نوع خرما را برای خرید انتخاب نمایند.

قیمت خرمای خشک اعلا

قیمت انواع خرما

انواع خرما با توجه به میزان رطوبت به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. خرمای خشک
 2. خرما تر

خرماهای خشک نسبت به رطب و خرماهای دارای شیره از رطوبت کمتری برخوردارند. همین امر سبب ماندگاری بیشتر این ارقام شده است. انواع خرمای خشک اعلا عبارتند از:

 1. خرما پیارم
 2. خرمای خشک زاهدی
 3. رقم ربّی
 4. خاصویی
 5. دیری
 6. کله گی

مراکز زیادی در بازار های بزرگ موجود در ایران وجود دارند که به عرضه و فروش خرما خشک اقدام می نمایند. سایت خرما خشک یکی از معتبرترین فروشگاه های عرضه انواع خرماست. شما عزیزان با رجوع به این مرکز فروش خرما خشک می توانید خرید های مقرون به صرفه ای را انجام دهید. قیمت محصولات قابل عرضه نسبت به دیگر فروشگاه ها مناسب تر ارائه می شود و شما می توانید محصولات باکیفیت را با قیمتی رقابتی تهیه کنید.

مرکز خرید بدون واسطه خرمای خشک

برای این که بتوانید بهترین خرما خشک را با نرخ های مناسب و بدون واسطه خریداری کنید، می توانید راه کارهای مختلفی را در پیش گیرید. یکی از این راه ها این است که خرید خود را به طور مستقیم انجام دهید.

با رجوع به مرکز خرید بدون واسطه خرما خشک، می توانید به تهیه خرما بسته بندی شده در اندازه های دلخواه و مورد نیاز تان اقدام نمائید. این روش خرید و فروش به طور کاملا مستقیم و با نرخ خرید از کشاورز انجام می شود. با توجه به نوع سفارش برای بازار داخلی یا صادرات، هزینه های جانبی مانند تولید و بسته بندی، حمل و نقل و کارگری به قیمت نهایی این محصول ها اضافه می گردد.

خرما خشک کارتنی به صورت فله و با سورت کشاورز می باشد. برای عرضه این محصول در بازار هدف، مطابق سفارش آن را سورت و شستشو داده و بسته بندی خواهیم کرد. قیمت خرمای خشک اعلا با در نظر گرفتن مراحل تولید و هزینه های جاری آن، برآورد می شود.

سایت سفارش عمده خرما صادراتی

خرما پیارم صادراتی

برای صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد به منطقه، کافیست درخواست خود را به یکی از کارشناسان فروش اعلام کنید. در این راه برای انتخاب محصول مناسب و کیفیت درخواستی، مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد. خرماهای خشک برای صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی گزینه مناسبی هستند. قیمت خرمای خشک اعلا برای صادرات نیز نرخ معینی دارد.

بافت خشک و نیمه خشک این ارقام سبب سهولت در نگهداری و جابجایی آنها شده و اکثر مشتریان از طعم شیرین و دلچسب خرما استقبال می کنند. سایت های اینترنتی محلی برای آشنایی با انواع خرما و خرید آنهاست.

این فروشگاه های اینترنتی به خریدار ها کمک می کنند که علاوه بر این که نمونه های مدنظرشان را با نرخ های استثنایی بخرند؛ بتوانند خرید شان را هم به راحتی و با سرعت بیشتری انجام دهند. مشتری ها در هر نقطه از جهان که حضور داشته باشند و در هر ساعت از شبانه روز می توانند وارد این سایت شوند و سفارش خود را ثبت کنند.

خواص بیشمار مصرف خرما خشک

نمایندگی فروش خرما به غیر این که این محصول های مغذی و پر مصرف را در معرض فروش قرار می دهد تمام اطلاعاتی را هم که لازم است مراجعه کننده ها در رابطه با خواص بیشمار مصرف خرما خشک دست داشته باشند به آن ها ارائه می دهد.

در این قسمت لازم است که با اهمیت ترین خواص این میوه بی نظیر را بیان نمائیم:

 1. رفع ضعف عمومی بدن
 2. کمک به درمان کم خونی
 3. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 4. مقوی برای زنان باردار
 5. انرژی زا برای ورزشکاران
 6. تقویت بینایی

زمانی که مشتری ها این اطلاعات را در اختیار داشته باشند، می توانند خرید شان را بهتر و راحت تر به اتمام برسانند. مصرف روزانه 2 عدد خرما به مدت یک هفته، در بدن شما تغییراتی را بوجود خواهد آورد که احساس سلامتی و تندرستی را به وضوح درک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما