قیمت خرما خشک سیاه در بازار

قیمت خرما خشک سیاه با توجه به کیفیت و نوع عرضه آن متفاوت است. خرید انواع خرما در بازار تهران با قیمت عمده و بهترین کیفیت امکان پذیر است. همچنین برای سفارش اینترنتی خرمای ایران میتوانید از این مرکز فروش خرما، کمک بگیرید.

آخرین قیمت خرما خشک سیاه

قیمت خرما ربی امروز

یکی از دغدغه تجار و مشتریان اطلاع از آخرین قیمتهای روز خرماست. به این دلیل که پس از معرفی یک محصول در بورس کالا یا مناقصه های سراسری، در صورت جذب مشتری باید توانایی تامین خرما را با قیمت اعلام شده داشته باشند. از این جهت به دنبال دریافت نرخ لحظه ای انواع خرما هستند.

چنانچه مجموعه ما را در شبگه های اجتماعی دنبال کنید، میتوانید از آخرین اخبار بازار خرما و نوسانات قیمتی مطلع شوید. همچنین در ایامی که جشنواره های فروش توسط این مرکز برگزار میشود، امکان خرید خرمای خشک مورد نیاز خود را با قیمت های استثنای پیدا خواهید کرد.

بازار بزرگ خرما خشک ایران

ایران از جمله بازارهای بزرگ خرما خشک در جهان به شمار می رود که امکان تامین ارقام مختلف را در کیفیت های مختلف دارد. خرمای ایران ارقام بسیاری دارد و از نظر درصد رطوبت نیز به دسته های خرما تر، خرما نیمه خشک و خرما خشک تقسیم می شود.

در هر یک از این دسته ها انواع مختلفی از خرما قرار میگیرد. برخی از آنها عبارتند از:

  1. خرمای ربی
  2. خرما خشک پیارم
  3. خرمای خشک مجول
  4. خرما دیری
  5. خرما خشک فرکانی

هر یک از این خرماها دارای طعم و ظاهر متفاوتی هستند و با توجه به درصد رطوبت و میزان شیرینی، بازار هدف مجزایی دارند. تعدادی کارخانه خرما خشک در مناطق خرماخیز جنوب واقع شده است که امکان بسته بندی محصول را با توجه به نوع سفارش و طرح و برند درخواستی مشتریان را دارند.

عمده فروشی خرما زاهدی اعلا

تامین کننده خرما زاهدی

خرما خشک زرد از ارقام پرطرفدار است که انواع مختلفی را شامل میشود. خرما زاهدی یکی از این انواع است که دارای طعم شیرین و دو کیفیت رطبی و آجیلی می باشد. خرما زاهدی اعلا و سوپر دارای رطوبت زیر 14 درصد است و سایز 3.5 سانت دارد.

عمده مناطق تولیدکننده خرمای زاهدی استان بوشهر و فارس هستند، هرچند در استانهای کرمان و خوزستان هم شاهد رشد نخل زاهدی هستیم، اما کیفیتهای متفاوتی دارند.

چنانچه فروشنده خرما زاهدی در هریک از این مناطق هستید و امکان تامین این خرما را دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید تا همکاری مداومی را باهم شروع نماییم. این مرکز به عنوان عمده فروشی انواع خرما خشک، آمادگی همکاری با کشاورزان و تولیدکنندگان خرما می باشد و هدف از این امر علاوه بر حمایت از نخل داران، رونق بازار خرمای ایران است.

خریدار عمده خرما خشک سیاه به قیمت تولید

خرما خشک به دلیل داشتن ماندگاری بیشتر، شرایط نگهداری راحت تری دارد و می توان در دمای خنک محیط نیز محصول را نگه داشت. هرچند وجود در دمای صفر درجه سردخانه، به طول عمر محصول و عدم ورود آفات به خرما کمک بسزایی می کند.

همچنین حمل و نقل خرمای خشک، به کانتینرهای یخچال دار نیازی ندارد و این امر سبب می شود هزینه های صادرات این محصولات مقرون به صرفه باشد. اکثر تجار و مشتریان صادراتی خرما، خریدار انواع خرما خشک با قیمت تولیدی و به صورت عمده هستند. تا بتوانند از فروش این محصول سود به دست آورند.

ایا می دانستید اغلب خرماهای خشک ناشناخته و ارقامی که در ایران کمتر مورد توجه قرار می گیرند، در بازارهای صادراتی از فروش خوبی برخوردار هستند؟ یکی از این ارقام خرمای فرکانی است که در جنوب کشور تولید می شود. این شرکت پخش خرما امکان تامین و بسته بندی خرماهای صادراتی را دارد و آماده همکاری با صادرکنندگان در سراسر کشور می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما