نرخ روز خرما مضافتی در بازار تهران

نرخ روز خرما مضافتی در بازار بر اساس پارامترهایی تعیین میگردد که نشان دهنده سطح کیفی آنها میباشد. محصولات مورد نظر در نمونه های مختلفی هستند که در بازارها به فروش گذاشته می شوند.

از جمله خرماهایی که در فروشگاه های مختلف اغلب در نمونه های بسته بندی شده عرضه میشوند، می توان به خرما مضافتی اشاره نمود.

نرخ روز خرما

خرما مضافتی فله

نرخ روز خرما مضافتی را در معاملات مختلف اگر میخواهید به طور دقیق به دست آورید روشهای متعددی وجود دارد.
رایج ترین شیوه از طریق فروشگاه های اینترنتی است. در این مراکز انواع مختلف محصولات با قیمت به نمایش گذاشته میشود.

نرخ روز خرما مضافتی معمولا به صورت روزانه اعلام میشود و کار برای خریدار و فروشنده حساس است. پارامتر های تعیین کننده نرخ محصولات عبارتند از:

 1. نوع و کیفیت خرما
 2. بسته بندی خرما مضافتی
 3. هزینه های تولید و بسته بندی
 4. میزان عرضه و تقاضا در بازار
 5. نحوه فروش خرما مضافتی
 6. درجه کیفی محصول
 7. میزان سفارش و بازار هدف

خرما مضافتی در بازار

این رقم جز پرمصرف ترین خرماها در کشور است. دلیل طعم و کیفیت رب مضافتی، انتخاب اول برای مجالس و پذیرایی میباشد. این محصول به سبب بازار فروش عالی توسط کارخانه های تولیدی متعددی به بازار عرضه میشود. این تولیدکنندگان خرما با کیفیت های متفاوت و بسته بندی گوناگون ارائه میدهند. به تبع قیمتهای فروش نیز متفاوت خواهد بود.
با توجه گستردگی مراکز فروش،عرضه انواع خرما را در شهرهای مختلف شاهد هستیم:

 1. شهر تهران
 2. مشهد
 3. قم
 4. زنجان
 5. کرمان

نرخ خرما در بازار تهران

خرما در ارمنستان

نرخ روز خرما مضافتی بم طبق لیست هایی در بازار شهر تهران تعیین میگردد. فروشنده ها با در دست داشتن این لیست ها میتوانند معاملات را سریع تر انجام دهند. از مهمترین ویژگی های خرما مضافتی به نوع بسته بندی آن میتوان اشاره کرد. چیدمان منظم خرما در سه ردیف 4 در 4 سبب جلب توجه مشتریان زیادی در بازارهای داخلی و صادراتی می شود.

یکی از مواردی که به انتخاب خرمای درجه یک و لوکس مضافتی کمک میکند نیز همین نکته است. خرمای 48 دانه با رگ مشکی و دارای شیره کم در بسته های 650 گرمی نشانه محصولی مرغوب میباشد. نرخ خرما در بازار تهران نسبت به استانهای دیگر پایینتر است. این امر به دلیل فروش عمده و مراکز پخش در استان تهران به شمار میرود. اما همین نرخ در مناطق خرماخیز کمتر هم خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما