فروش ویژه خرما پیارم جنوب

خرما پیارم جنوب یا خرما مریمی جز گرانترین خرماهای خشک ایران به شمار می رود. خرما پیارم صادراتی در کیفیت های مختلف برای بازار اروپا و آسیا در این مجموعه عرضه می شود. در ادامه به بررسی نرخ جهانی خرمای حاجی آباد خواهیم پرداخت.

خرما پیارم جنوب

خرما پیارم جنوب

از انواع خرما پیارم کشت شده در کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پیارم هرمزگان
  2. پیارم جهرم
  3. خرما پیارم بوشهر
  4. خرما پیارم خوزستان

که به‌ مراتب در مقایسه با رقم پیارم حاجی آباد، کیفیت و قیمت پایین‌ تری دارند. البته این قیمت پایین دلیل بر بی‌کیفیت بودن محصولات این مناطق نیست و این خرماها هرکدام طرفداران ویژه خود را دارند.

فروش این خرمای مشتری‌ پسند امروزه هم به‌ صورت حضوری و هم اینترنتی ممکن است. اما روش اینترنتی و غیرحضوری اگر مطمئن باشد و از طریق سایت‌های شناخته شده انجام شود، بسیار راحت‌ تر از روش حضوری خواهد بود. برای خرید عمده خرما پیارم و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت آن می‌توانید به سایت بزرگ و معتبر خرما خشک مراجعه کنید و به کمک شبکه تأمین‌کنندگان و فروشندگان موجود در این سایت از بهترین قیمت موجود در بازار فروش خرما مطلع شوید.

گرانترین خرمای صادراتی ایران

خرما پیارم صادراتی یکی از گران‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع خرمای نیمه‌خشک در جهان است که در جنوب کشور ایران تولید می‌شود و دارای خواص و ارزش غذایی فراوانی است. کانون اصلی تولید این خرما در ایران، استان هرمزگان و شهرستان‌های میناب و حاجی‌آباد است. قیمت خرما پیارم هرمزگان نسبت به قیمت خرما خشک و قیمت خرما ربی بلوچستان بالاتر است و بر اساس کیفیت، اندازه و رنگ آن ارزش‌گذاری می‌شود.

اما دلیل گران بودن خرما پیارم جنوب چیست؟ این خرما نسبت به دیگر خرماهای موجود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ثمر می‌رسد و می‌توان آن را در مقیاس و فضای کمتری پرورش داد. همچنین درخت پیارم در مقابل شرایط محیطی حساسیت بیشتری دارد و از نظر شکل ظاهر بسیار شبیه به خرمای شاهانه مجول است.

پیارم توانسته در بازار جهانی به خرمایی بازارپسند و محبوب تبدیل شود. این خرما در حال حاضر به کشورهایی نظیر روسیه، آلمان و انگلستان، مالزی و اندونزی صادر می‌شود. مصرف خرمای پیارم به‌ خصوص در ماه‌ مبارک رمضان در کشورهای اسلامی مانند: پاکستان، ایران، لبنان و… بسیار بالا است.

نرخ جهانی خرمای پیارم حاجی آباد

ارزش بازار جهانی خرما

همانطور که اشاره شد، یکی از انواع خرما پیارم که در هرمزگان کشت می‌شود، خرمای پیارم حاجی آباد است. شهرستان حاجی آباد به دلیل شرایط مساعد خود، برای پرورش خرما پیارم بسیار مناسب است. پیارم در دنیا به‌ عنوان عروس خرماها و خرمای شکلاتی نیز شناخته شده است. این خرما علاوه بر طعم بی‌ نظیر خود به دلیل خشک بودن قادر است تا مدت طولانی سالم و تازه باقی بماند.

نرخ خرما پیارم حاجی آباد با توجه‌ به کیفیت، میزان درشتی، برداشت محصول و منطقه تفاوت دارد. اگرچه پیارم این منطقه نسبت به سایر انواع خرما گران تر است اما نمونه‌های بسیار ارزانی از این خرما نیز در بازار وجود دارد که بدون هسته است و اندازه ریز و رنگ قهوه‌ای کمرنگ دارد. ارقام درشت و تیره خرمای پیارم معمولاً گرانتر و برای صادرات مناسب هستند.

فروشندگان خرما پیارم جنوب گاهی به دلایل مختلف، این محصول را با قیمت مشترکی به بازار عرضه نمی‌کنند. از این رو ما تلاش کرده‌ایم تا طرفداران این محصول از طریق وب‌سایت ما از آخرین قیمت این خرما مطلع شوند و به‌صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه جهت خرید عمده خرما پیارم تازه اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما