خرید و فروش عمده خرما ارگانیک

خرمای ایرانی در بعضی از مناطق به صورت ارگانیک تولید می شود و این امر یکی از بزرگترین مزیت های این محصول بشمار می رود که سبب شده یکی از بهترین و اقتصادی ترین محصولات کشاورزی ایران برای بازار داخلی و خارجی باشد.

خرید و فروش عمده خرما بستگی به شناخت ذائقه و همچنین نوع فعالیت رقبای این محصول در سطح جهانی دارد . پایین آوردن هزینه تولید، استفاده از روشهای نوین کشاورزی، کوتاه کردن دست واسطه ها و تشکیل شرکتهای تعاونی با همیاری کشاورزان می تواند با بالا بردن توان اقتصادی و جذب سرمایه خارجی در امر تولید و فرآوری محصولات مشتق از آن، نقش بزرگتری در بازارهای بین المللی در اختیار ایران بگذارد.

فروش عمده انواع خرما با کیفیت عالی

خرما ارگانیک

خرما جز آن دسته از اقلامی است که همیشه بهانه ای برای خرید آن وجود دارد. بیش از 300 نوع خرما در ایران کشت می شود که از مهمترین آنها می توان به خرمای مضافتی بم، خرمای دشتستان و رطب کبکاب اشاره کرد. خرما مضافتی یکی از مهمترین و عمده ترین محصولات خرمای ایران می باشد. این خرمای نرم هم در داخل و هم در کشورهای دیگر خواهان زیادی دارد .در واقع خرمای مضافتی با طعم خاص، توانسته رضایت ذائقه های مختلف را جلب کند.

کشور هند یکی از عمده واردکنندگان خرما مضافتی است. نکته جالب این است که نام های دیگری که این خرما در بازارهای جهانی به آن معروف شده عبارتند از: کیمیا، خرمای سیاه و خرمای بم . یک نوع دیگر از خرمای ایران که در بازارهای جهانی طرفداران بسیاری دارد، خرمای پیارم است که جزء گرانترین خرماهای ایران می باشد و علت آن محدودیت در کشت آن است که در شهر حاجی آباد در استان هرمزگان به عمل می آید و این خرما در کشورهای اروپایی بیشتر خریدار دارد.

عرضه کننده خرما مضافتی بم

خرما مضافتی بم

بررسی انجمن خرما طی چند سال گذشته نشان دهنده این امر است که قیمت انواع مختلف خرما 30 الی 80 درصد افزایش یافته است . در حال حاضر قیمت انواع مرغوب خرما از رنج 20 تا 150 هزار تومان در بازار عرضه می شود و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان این محصول به یکی از اقلام اصلی سبد خانوار تبدیل می شود که این امر افزایش قیمت این کالا را توجیه پذیر می کند.

و البته اعضای انجمن خرمای ایران این قیمت را مناسب تشخیص داده اند . اما در میادین تره بار شهرداریها قیمت خرما به مراتب ارزانتر از بازار آزاد می باشد . که جهت مصرف خانواده ها مناسب تر است.

تولید خرمای مضافتی عمدتا در استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان است و نولید کنندگان این محصول تلاش خود را می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را به دست مصرف کننده برسانند .البته برخی از شرکتها با فروش آنلاین خرما سیاه تازه و خرمااعلا سعی در کوتاه کردن دست واسطه ها و دلالها از بازار خرما می کنند تا مشتریان بتوانند این محصول را با قیمت تمام شده واقعی بدست آورند.

خرید خرمای ارزان

خرما کلوته جیرفت

خرمای کلوته یکی از انواع خرما اعلا در ایران است که به علت نرمی گوشت و رطوبت زیاد آن مورد توجه مردم تهران می باشد متاسفانه تغییرات مداوم شرایط بازار قیمت این محصول را دچار تغییرات محسوسی کرده است .فروش و عرضه خرما سیاه نیز متاثر از این جریانات است . تعادل در بازار می تواند فروش خرما سیاه و سایر مشتقات این محصول را برای استفاده عموم اقشار جامعه تهسیل کند .

یک اصل را همیشه به خاطر داشته باشید، که ارزان بودن ملاک مناسبی برای خرید یک محصول نیست! برای خرید خرما با توجه به متنوع بودن کیفیت آن، مسلما با رنج قیمت روبرو خواهید شد. هرچه کیفیت خرما بالاتر باشد و بسته بندی مناسبی داشته باشد، قیمت بالاتری دارد.

فروشنده عمده خرمای ارگانیک

عرضه خرما ایرانی در عرصه جهانی به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان این محصول نیازمند همیاری شرکتها و سرمایه گذاران می باشد تا بتواند در مقابل سایر رقبا تاب بیاورد و در صادرات انواع خرما همچنان مقام خود را حفظ کند. اگر هدف شما خرید یک خرمای ارگانیک و باکیفیت است می توانید از طریق مجموعه آرادخرما، خرید و تجارتی مطمئن را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما