خرید انواع خرما مضافتی سراوان

خرما مضافتی سراوان محصول استان سیستان و بلوچستان است و سالانه حجم قابل توجهی از خرمای تولید شده سراوان به گوشه و کنار ایران و کشور های همسایه ارسال می شود. خرید اینترنتی این محصول از طریق وب سایت خرمای ایران انجام می شود.

در مورد خرمای مضافتی سراوان بیشتر بدانید!

خرید خرمای مضافتی ایرانشهر

متاسفانه استان سیستان و بلوچستان در ایران، کمتر مورد لطف و حمایت دولت قرار می‌گیرد. سالانه حجم قابل توجهی خرمای مضافتی در شهر سراوان این استان برداشت می شود و در کشور توسط افراد زیادی به فروش می رسد.

بیشتر خریداران این محصول دلالان هستند و مانع از رسیدن سود اصلی به تولید کنندگان می‌شوند. زیرا هزینه بسته بندی و فراوری برای افراد فقیر نشین این استان دشوار است و نیازمند حمایت های لازم است. حجم عمده ای از خرمای تولید شده در سراوان، در بسته بندی های برند های دیگر جای می‌گیرید و با نام دیگری به فروش می رسد.

فقط برخی از شرکت ها خرما مضافتی سراوان را در بسته بندی های با همین برند در بازار ایران و جهان به فروش می رسانند. مجموعه آراد خرما آماده همکاری با کشاورزان سراوان و عرضه خرمای مضافتی در بازار می باشد.

شناسایی انواع خرمای مضافتی

خرما سراوان

خرمای مضافتی سراوان در درجه های متفاوتی وارد بازار می شود، انواع این محصول بر اساس موارد خاصی درجه بندی و قیمت گذاری می شود. ما خصوصیات خرمای درجه یک را برای شما بیان می کنیم تا بهتر بتوانید انواع خرما را مقایسه و خریداری نمایید:

  1. بر اساس رنگ خرما، خرمای درجه یک رنگی سیاه دارد.
  2. نرمی و لطافت محصول، در کیفیت آن بسیار مهم است.
  3. پوست خرما درجه یک چروک نیست.
  4. شیرینی خرمای باکیفیت متناسب است و زننده نمی باشد.
  5. پوست خرمای تازه و مرغوب به راحتی از گوشت آن جدا می شود.
  6. هرچه رنگ خرما بورتر باشد، روئت ضعیف تر و قابلیت صادرات را نخواهد داشت.

خرید اینترنتی خرما مضافتی سراوان

فروش عمده خرما مضافتی

برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند گاهی یک خرید ساده هم وقت گیر و چالش برانگیز خواهد بود! یکی از بهترین روش ها برای خرید نیازهای روزانه ما خرید اینترنتی است!

خرمای سراوان از کیفیت و طعم خوبی برخودار است و در بازار طرفداران خودش را دارد. خوشبختانه در حال حاضر خرید اینترنتی خرما مضافتی سراوان در برخی از سایت های معتبر انجام می شود و مشتریان می توانند به روشی اسان تر به این محصول دسترسی داشته باشند.

این رقم خرما، خوش طعم است و به عنوان یک میان وعده همراه با چای می تواند گزینه ای مناسب و سالم باشد. خرمای مضافتی سراوان در بسته بندی های باکیفیت و مناسب در بازار به فروش می رسد. همچنین امکان فروش این محصول در بسته بندی های فله 5 و 10 کیلویی مهیا شده است. این نوع بسته بندی برای بازار هند و افغانستان مناسبتر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما