فروش عمده خرما صادراتی ایران + لیست قیمت

فروش عمده خرما جهت صادرات به کشورهای دیگر در مرکز خرما آراد انجام می پذیرد. خرماهای صادراتی ایران با کیفیت های مختلف و در بسته بندی متنوع به بازار عرضه می شود.

اکثر کشورهای اروپایی و اسیایی همچون هند، ترکیه، امارت، روسیه، انگلستان، مجارستان و المان از واردکننده های خرما در جهان هستند. برای دریافت لیست قیمت و آشنایی با انواع خرما با ما همراه باشید.

فروش خرما صادراتی

انواع خرما صادراتی ایران

کشور ایران یکی از ده کشور تولیدکننده خرما در جهان است. مصر و سپس ایران در صدر جدول قرار دارند و سالانه بیش از 900 میلیون تن از انواع خرما خشک و تازه در کشور تولید می شود. اما تنها 7/7 درصد از خرمای ایران به بازارهای جهانی صادر می گردد. عمدتا کشورهای هند، مالزی و روسیه از خریداران عمده این محصول هستند.

فروش خرما ایران

برای معرفی ارقام مختلف خرما صادراتی ایران باید به این نکته اشاره کرد: بسیاری از انواع خرما خشک که قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را دارند هنوز ناشناخته هستند. اغلب تجار و مشتریان عمده خرمای ایرانی را رقم های مضافتی، پیارم و زاهدی می دانند.

خرما مضافتی، استعمران، شاهانی، شهابی، کبکاب و کلوته به عنوان خرما تازه و تر هستند. بسته بندی این ارقام اغلب به گونه ای است که به بافت میوه آسیبی وارد نشود.

فروش عمده خرما

ارقام دیگر مثل خرما پیارم، ربی، زاهدی، آلویی و دیری به دلیل داشتن بافت خشک دارای ماندگی و طول عمر بیشتری هستند. همچنین تنوع بسته بندی در این انواع بالاتر می باشد.

فروش عمده خرما

برای رضایت مشتریان و جهت رونق بازار خرمای ایران، مجموعه آراد خرما جهت عرضه محصولات متنوع در کنار شماست. شما می توانید برای تهیه انواع خرما صادراتی و سورت و بسته بندی آن با ما در ارتباط باشید. فروش عمده خرما با قیمت مناسب و به صورت مستقیم از نخلستان صورت می گیرد.

تحویل بار به صورت نقدی و درب سردخانه می باشد. برای خرید آسان و تجربه تجارتی موفق، از صفر تا صد سفارشات و ارسال کالا مشاورین مجموعه شمارا همراهی خواهند کرد.

قیمت خرما صادراتی

جالب است بدانید بعد از پاکستان، کشورهای عراق، هند، قزاقستان به ترتیب جزء بزرگترین مشتریهای خرما محسوب می شوند. عمده مشتری های خرما در بازار های بین المللی کشورهایی مثل هند، مالزی، کانادا، جامعه اروپا، امارات متحده عربی و ترکیه هستند.

آشنایی با کد گمرکی انواع خرما  (HSکد کالا)

محصولات صادراتی ایران برای خروج از کشور و عبور از گمرک نیازمند کد گمرکی هستند. خرما نیز از جمله میوه های باغی است که صادرات آن دغدغه های مختص به خود را دارد. برای مثال تشریفات گمرکی، نبود کانتینرهای یخچالدار یا بالابودن مبلغ پیمان ارزی معمولا دست و پاگیر هستند.

فروش خرما صادراتی

با این وجود اگر با محصول، بسته بندی و استانداردهای لازم آن آشنایی داشته باشید می توانید به راحتی در بازارهای جهانی رقابت کنید. هر خرما دارای یک کد تعرفه گمرکی یا به اصطلاح HS code میباشد. این کد 8 رقمی، معمولا از سازمان تجارت جهانی با توجه به سیاست های مالیاتی، قیمت گذاریی و اقتصاد هر دولت تعیین می شود.

در زیر برخی از کد تعرفه گمرکی انواع خرما صادراتی ایران، ذکر شده است:

  • خرما = 08041000
  • خرما مضافتی = 08041040
  • خرما کبکاب = 08041020
  • خرما پیارم = 08041030
  • زاهدی = 08041060
  • استعمران = 08041010
  • ربی = 08041090
  • شاهانی = 08041050

لیست قیمت خرماهای صادراتی

قیمت انواع خرما صادراتی با توجه به درجه کیفی محصول و نوع بسته بندی متغیر است. در لیست زیر نرخ فروش عمده خرما به صورت رنج قیمت بیان شده است. جهت استعلام قیمت دقیق می بایست نوع و میزان سفارش، نوع بسته بندی و بازار هدف را مشخص نمایید. برای این منظور از طریق راه های ارتباطی موجود می توانید با ما در تماس باشید.

فروش عمده خرما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما