اخذ نمایندگی فروش خرما در سراسر ایران

نمایندگی فروش خرما و پخش محصولات در سراسر کشور اعطا می گردد. برای رفاه حال مشتریان و پوشش بازار خرما در ایران، امکان اخذ نمایندگی فروش انواع خرما فراهم گشته است. این مهم نیازمند داشتن یکسری زیرساخت ها و شرایط است که در ادامه به آن اشاره می شود.

نمایندگی فروش خرما

نمایندگی فروش خرما

همانطور که در بخش محصولات آراد خرما اشاره شد؛ در ایران، ارقام زیادی از خرما تولید می شود. اکثر مناطق خرماخیز کشور سالانه بیش از هزاران تن خرمای تازه روانه بازار می کنند. اما بسیاری از این خرماها شناخته نشده باقی مانده اند. دلیل دیگر این است که در سراسر ایران به راحتی نمی توان همه خرماها را تهیه نمود. در همین راستا گروه آرادخرما، برای برخی محصولات، نمایندگی فروش خرما اعطا می کند.

برای این امر نیاز است که مراکز پخش خرما یا فروشندگان علاقه مند به دریافت نمایندگی، دارای یکسری شرایط باشند که به اختصار ذکر می گردد:

  1. داشتن محیط و شرایط مناسب برای معرفی محصولات
  2. شناسایی بازار هدف و سلایق مشتریان
  3. داشتن شرایط نگهداری خرما
  4. در نظر گرفتن بودجه کافی برای خرید محصول و هزینه حمل

برای آغاز همکاری، نمایندگان ضمن معرفی حرفه خود و دریافت مشاوره از مسئولین این مجموعه به مدت سه الی چهار ماه به طور آزمایشی فعالیت می نمایند. سپس بعد از بررسی میزانِ فعال بودن آنها، اقدام به بستن قرارداد و ادامه همکاری خواهیم کرد.

کدامیک از محصولات امکان اخذ نمایندگی فروش دارند؟

فرآورده های خرمایی

از بین انواع محصولات موجود، رقم هایی که بسته بندی تحت برند دارند از سوی تولیدکننده مربوطه نماینده می پذیرند. همچنین از میان انواع فرآورده های خرمایی؛ محصولاتی مانند خرما شکلاتی، خرما حبه ای، چیپس خرما و غیره امکان دریافت نمایندگی را برای سایر استان ها دارا هستند. درصد تخفیف برای نمایندگان فعال نیز در نظر گرفته می شود.

ضمناٌ خرما به صورت عمده و نقدی عرضه شده و معمولا به صورت تناژ ارسال میشود. اما محصولات خرمایی در حجم پایینتر نیز امکان ارسال دارند. چنانچه قصد شروع فعالیت با بودجه کم را دارید، میتوانید کار خود را با فروش فرآورده های خرما آغاز کنید.

سرمایه گذاری در خرما

سرمایه گذاری در تولید، معمولا ریسک بالایی دارد. بنابراین میتوان سرمایه های مادی را به سمت مدیریت بازاریابی و فروش تغییر داد. با این کار هم ریسک سرمایه گذاری کاهش می یابد، هم زمان بازگشت پول و سودآوری کوتاهتر خواهد شد. همچنین با این روش میتوان به تولیدکنندگان قبلی در کشور کمک نمود.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در صنعت خرما با هر مقدار سرمایه هستید، و میخواهید از راهی آسان سود کسب کنید، کافیست در بخش سرمایه گذاری تجاری درخواست خود را برایمان ارسال نمایید.

مهم ترین ماموریتی که در حال حـاضـر جـزو برنامه کاری گـروه ما قرار گرفته است، مربوط به ایجاد شرایطی برای بهبود وضعیت بازار می باشد. همچنین به کارگیری روش های نوین بازاریابی برای رونق بخشیدن به این عرصه می تواند به تولـید کـنندگـان و صادرکـنندگـان، بهـترین مسیر را برای فروش و پخش محصولات خود نشان بدهد.

چنانچه دارای شرایط لازم برای دریافت نمایندگی فروش خرما در شهر و استان خود هستید، با تکمیل فرم موجود در بخش تماس با ما، یا تکمیل فرم زیر می توانید آمادگی خود را اعلام نمایید. پس از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما