لیست قیمت خرما ربی امروز در ایران

قیمت خرما ربی امروز با توجه کیفیتهای مختلف این محصول، در این مرکز ارائه میشود. یکی از خرماهای مرغوب و صادراتی ایران، رقم ربی و متعلق به منطقه بلوچستان است. خرما خشک ربی بسته بندی شده به کشورهای زیادی از جمله ترکیه، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی صادر می شود.

قیمت خرما ربی امروز

قیمت خرما ربی امروز

بهترین خرما ربی را می توان از مناطق دامن، جلگه و سوران استان سیستان و بلوچستان تهیه کرد. شرایط آب و هوایی این استان به گونه ای است که خرماهای خشک متنوعی در آن کشت می شود. خرما خشک ربی به دلیل ظاهر کشیده و مشکی و مشابه خرمای پیارم، از سوی بسیاری از کشورهای همسایه مورد استقبال قرار گرفته است.

 

ویژگی های خرمای ربی به شرح زیر است:

 1. ظاهر کشیده و بلند
 2. رنگ قهوه ای تیره مایل به سیاه
 3. رطوبت کمتر از 15 درصد
 4. بافت خشک و نیمه خشک
 5. زمان برداشت شهریور ماه

برای مثال خرما ربی را عموما در بسته های 5 و 10 کیلویی فله برای فروش ارائه می دهند. همچنین برای برخی کشورهای اروپایی، می توان از بسته بندی های با وزن کمتر (500 و 700 گرمی) در ظروف پلاستیکی، جعبه های کشویی یا پاکت های کرافت استفاده کرد. قیمت خرما ربی امروز با در نظر گرفتن این مشخصات و نوع بسته بندی محصول تعیین میگردد.

فروشنده انواع خرما صادراتی در ایران

ایران قابلیت رشد محصولات کشاورزی بسیاری دارد. یکی از انواع پرفروش و دارای ارزش اقتصادی بالا، خرما مضافتی است که اغلب در مناطق گرم و خشک و جنوبی کشور رشد می کند. در ایران بالغ بر 400 نوع خرما تولید می شود، از این رو به عنوان دومین تولیدکننده خرما در جهان شناخته می شویم.

 

از انواع خرما صادراتی می توان به ارقام زیر اشاره کرد:

 1. خرما ربی
 2. خرما پیارم
 3. خرما مضافتی
 4. خرما شاهانی
 5. خرما کبکاب
 6. خرمای زاهدی

شناخت بازارهای هدف خرمای ایران برای موفقیت در زمینه تجارت بسیار حائز اهمیت است. برای مثال کشور روسیه به دلیل موقعیت آب و هوایی که دارد، اکثر محصولات کشاورزی خود را از کشورهای دیگر از جمله ایران، خریداری می کند. در صورت موفقیت آمیز بودن واردات به کشور روسیه می توان با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا نیز همکاری کرد.

همچنین اکثر کشورهای مسلمان نشین جهان، خرما را برای ماه رمضان خریداری می کنند و اوج صادرات این محصول تا قبل از ماه مبارک رمضان خواهد بود. فروشنده انواع خرما ربی با درجه های کیفی متفاوت همراه شما تجار و مشتریان عزیز است تا بتوانید محصول مناسب بازار هدف خود را خریداری کنید و از تجارتی پرسود بهره مند شوید.

قطب تولید خرما ربی درجه یک

با اینکه ایران بعنوان قطب تولید انواع خرما خشک و از جمله خرما ربی به شمار می رود، اما بسیاری از تجار پاکستان و افغانستانی در ابتدای فصل برداشت، اقدام به خرید عمده این خرما می کنند و محصول را به نام خرمای پاکستانی به سایر کشورها صادر می نمایند. این امر ضعف تولیدکنندگان کشور در زمینه آماده سازی و بسته بندی خرمای ربی را نشان می دهد.

بنابراین برای رونق بازار خرما و حمایت از کشاورزان جنوب، نیازمند بررسی و نظارت مسئولین مربوطه هستیم تا بتوانیم ضمن صادرات انواع خرما خشک، از سود اقتصادی آن نیز بهره مند شویم.

نمایندگی خرما ربی امکان فروش محصول را به صورت عمده و با قیمت منطقه داشته و تقریبا در تمام طول سال قابلیت تامین این محصول را دارد. چنانچه قصد خرید و صادرات خرمای ربی را دارید، کافی است ضمن برقراری ارتباط با مشاورین فروش مجموعه ما، از زمان برداشت محصول، قیمت های خرید و بهترین زمان صادرات آن مطلع گردید.

خریدار خرما ربی بسته بندی به صورت عمده

صادرات خرما به ارمنستان

خرما ربی به دلیل ظاهر و بافت خشکی که دارد، در زمان رشد گرد و خاک را به خود جذب می کند. از این رو برای مصرف این میوه، مراحل شستشو و تمیز کردن آن را باید انجام داد. به دلیل نبود امکانات صنعتی در منطقه بلوچستان، اغلب مراحل بسته بندی خرما ربی را در استان های همجوار از جمله کرمان و بم انجام می دهند.

پس از شستشو و خشک کردن خرمای ربی، با توجه به بازار هدف می توان خرما را پولیش یا روغن زد تا ظاهری بهتر پیدا کند. انواع بسته بندی مناسب برای خرما ربی عبارتند از:

 1. کارتن های لمینتی و ساده 5 و 10 کیلویی
 2. بسته بندی مقوایی
 3. پاکت های کرافت
 4. ظروف پلاستیکی
 5. ظروف یونولیتی

موارد 2 تا 5 برای اوزان کمتر از 1 کیلو مناسب هستند و اغلب در بازارهای اروپایی از آنها استقبال می شود. اگر خریدار عمده این نوع خرما هستید، پیشنهاد می کنیم از طریق ارتباط با کارشناسان فروش، کیفیت خرمای ربی مدنظر خود را بهمراه میزان سفارش اعلام نمایید، تا برای نحوه خرید و تهیه سفارش شما را راهنمایی کنند.

نمایندگی پخش مرغوب ترین خرما ربی

مرغوب ترین خرما ربی متعلق به منطقه جلگه و دامن در استان بلوچستان است. این خرما رنگ مشکی تر و ظاهری کشیده دارد و بافت آن نیمه خشک است. این رقم به دلیل طعم و کیفیت بالاتر از انواع خشک، برای صادرات مناسب می باشد. برای اطلاع از قیمت خرما ربی امروز در تناژ بالا، می توانید از طریق این مرکز فروش، درخواست خود را اعلام کنید.

تیم فروش مجموعه آراد خرما با دسترسی به مناطق خرماخیز کشور و داشتن سردخانه و سیستم بسته بندی خرما، قادر است محصول را به صورت سورت شده و پولیش خورده به شما تحویل دهد. همچنین امکان بسته بندی خرما ربی با برند مشتریان و در جعبه های متفاوت متناسب با بازار هدف، امکان پذیر است.

برای دریافت نمایندگی پخش انواع خرما در کشورهای همسایه نیز می توانید با ما همکاری کنید. در این خصوص می توانید با مشاورین فروش از بخش تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما