پذیرش بسته بندی خرما پیارم جهت صادرات

بسته بندی خرما پیارم جهت صادرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بطوریکه علاوه بر کیفیت خرمای انتخابی، نوع و کیفیت بسته بندی به کار رفته نیز بسیار مهم است.

بعنوان مثال برای صادرات خرما خشک، نوع کارتن و جعبه ای که خرما با آن ارائه می شود در صدور مجوزها موثر است. این خرما که جز ارقام پرفروش ایران است معمولا در بسته بندی های فله و کارتن های لمینت عرضه می شود. در همین راستا کارخانه های تولید و بسته بندی خرما، تنوع طرح ها و بسته بندی را بالا برده اند. این امر سبب جلب رضایت مشتریان و رونق بازار خرمای ایران می گردد.

انواع بسته بندی خرما پیارم

خرما پیارم جنوب

  1. کارتن ساده 5 لایه (وزن 5- 10 کیلویی)
  2. کارتن لمینت
  3. پاکت های نانو
  4. بسته بندی تک دانه خرما
  5. جعبه های صادراتی مخصوص
  6. ظروف پلاستیکی و IML
  7. ظروف گرد با تزریق شیره
  8. بسته بندی فشرده خرمای بی هسته                   

هرکدام از انواع بسته بندی های ذکر شده با توجه به بازار هدف و نیاز مشتریان میتواند برای ارائه خرما پیارم مناسب باشد.

خط تولید و آماده سازی خرما خشک

خط بسته بندی خرما

پس از برداشت خرما، محصول جهت سورت اولیه و ضدعفونی وارد کارخانه های بسته بندی می شود. سپس در خط تولید توسط دستگاه های شستشو و خشک کن خرما تمیز شده و خاک ان زدوده می شود. درجه بندی و سایزبندی خرما پیارم نیز توسط دستگاه سورتینگ خرما انجام می گیرد. اگر صادرات خرما خشک نیاز به پولیش و روغن زدن داشته باشد نیز در ادامه خط تولید توسط دستگاه پولیش زن این امر انجام میگیرد.

در ادامه خرمای درجه یک و دو که تفکیک شده اند در کارتن های 5 یا 10 کیلویی ریخته می شوند. اگر فروش خرما خشک در بازار داخلی هدف تولیدکننده باشد، پس از تفکیک در جعبه های کوچکتر 250، 450 و 500 گرمی در ابعاد و اشکال مختلف بسته بندی می شود. خرماهای سوپر و جامبو نیز که معمولا برای صادرات کنار گذاشته می شود، در جعبه های مخصوص و بسته بندی های مناسب صادرات قرار می گیرند.

بسته بندی صادراتی خرما پیارم

بسته بندی صادراتی خرما

برای صادرات خرما پیارم همانطور که ذکر شد پس از طی مراحل فوق، بسته بندی خرما را با توجه به بازار هدف انتخاب می نمایند. برای مثال کشورهای اروپایی و یا کشور روسیه معمولا به کیفیت و نوع بسته بندی بسیار توجه دارند. کارتن های کوچک 450 و 500 گرمی مناسب صادرات خرما پیارم به این کشورهاست.

در این نوع بسته بندی، خرما با چیدمانی منظم قرار داده می شود. جنس و ظروف متفاوتی را می توان برای بسته بندی خرمای صادراتی انتخاب کرد. برای کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس می توان خرما پیارم را در کارتن های بزرگتر و به صورت فله ارائه داد.

تنوع در طراحی و نوع بسته بندی های خرما پیارم برای صادرات سبب می شود تا بتوانیم سلیقه های بسیاری را پوشش دهیم. این امر برای رقابت فروش خرما پیارم با خرماهای صادراتی سایر کشورها مفید خواهد بود.

پذیرش سفارش بسته بندی خرما

خرما بی هسته عمده

در راستای حمایت از تولیدکنندگان و تاجران خرما، با ارائه انواع طرح ها و بسته بندی های جدید توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب نماییم. رح و بسته بندی جدید و متنوع می تواند در معرفی خرما پیارم جهت صادرات بسیار تاثیرگذار باشد.

ضمن اینکه بسیاری از کشورها پس از خرید خرما پیارم به صورت فله، خرما را در بسته بندی مجدد با برند خود به بازار ارائه می دهند. این امر سبب شده تا خرمای ایران به نام کشورهای دیگر به بازار معرفی شود. با حذف این مرحله و انجام بسته بندی مناسب می توانیم خرما پیارم را با نام ایران و بسته بندی منحصر به فرد ایرانی به بازار عرضه کنید.

شما می توانید جهت اعلام سفارش بسته بندی با برند و طرح مدنظر خود با مشاورین مجموعه ارتباط برقرار نمایید. تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، بهترین نوع بسته بندی را یا قیمتی مناسب برای ارائه محصول خود انتخاب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما