پخش کننده خرمای پیارم صادراتی در کشور

خرما پیارم صادراتی یکی از انواع درجه یک خرماست که می توان از آن به عنوان گران ترین و تجاری ترین خرما نام برد. این خرما توسط پخش کننده های فعال در این زمینه در بازار داخلی یا خارجی به فروش می رسد.

تولیدکنندگان خرمای پیارم در ایران

تولیدکنندگان خرمای پیارم در ایران

 این خرما توسط نخلداران جنوب کشور تولید و پس از بسته بندی در کارخانجات مورد نظر در بازار داخلی و یا خارجی به فروش می رسد.

رقم پیارم را به عنوان عروس خرماهای ایران و جهان می شناسند و به علت چسبیدگی گوشت و پوست آن به یکدیگر، ظاهری مناسب دارد و از این نظر نیز توانسته توجه خریداران را به خود جلب کند.

شرکت های صادرکننده، با توجه به شرایط حاکم بر بازار، این محصول را در بسته بندی های شکیل در قیمت های تجاری به کشورهای دیگر صادر می کنند تا علاوه بر ارزآوری برای کشور، بر میزان سوددهی خود نیز بیافزایند.

خواص خرمای پیارم صادراتی

خواص خرما در بارداری

خرمای پیارم دارای انواع مواد مغذی و پروتئینی و قندی(بدون ضرر) است. این خرما شدیدا انرژی زا بوده و علاوه بر آن، ماده غذایی سالم نیز به شمار می رود؛ زیرا موجب اضافه وزن و یا سایر بیماری های ناشی از سو مصرف مواد قندی نمی گردد.

فیبر داخل رقم پیارم، موجب بهبود روند گوارش شده و در بهبود هضم غذا موثر واقع می گردد. مواد رنگی طبیعی موجود در خرما به نوعی آنتی اکسیدان و ضد سرطان بوده و از سرطانی شدن سلول ها جلوگیری به عمل می آورد. دیگر خاصیت آن، دارا بودن اسید فولیک می باشد که موجب بهبود خون رسانی در بدن می گردد.

فروش خرما خشک پیارم

خرما پیارم صادراتی

شرکت های عرضه کننده انواع خرما پیارم، اقدام به ایجاد نمایندگی هایی در سطح کشور کرده اند تا از طریق آن ها بهتر بتوانند انواع محصول خود را در بازار عرضه نمایند. برای خرید خرما می توان به یک از مراکز زیر مراجعه نمود:

  • سایت های اینترنتی معتبر و باسابقه
  • نمایندگی های مجاز وابسته به کارخانه و تولید کننده
  • فروشگاه های عرضه محصول از تولید به مصرف
  • خواربارفروشی های موجود در هر استان (برای خرید جزیی)

در نهایت شما می توانید در صورت تمایل، پس از بررسی انواع محصولات موجود در سایت، نسبت به تهیه مدل های مختلف خرما به خصوص خرمای پیارم صادراتی اقدام نمایید تا علاوه بر دریافت بهترین محصول، از تخفیفات مناسب نیز بهره مند شوید.

در زمان انتخاب خرما پیارم صادراتی باکیفیت به نکات زیر باید توجه نمود:

  1. رنگ خرما
  2. میزان چسبندگی گوشت به هسته
  3. وجود سرنوشته کم روی گوشت خرما
  4. تازگی و عدم وجود حشرات درون محصول

ما در مجموعه آرادخرما با دسترسی به بهترین خرمای جنوب، محصولی باکیفیت، استاندارد و سالم را به دست شما خواهیم رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما