قیمت خرما پیارم 97 در بازار

قیمت خرما پیارم درجه یک و صادراتی در سال 97 چقدر است؟ آیا می توان بهترین کیفیت خرما پیارم را با قیمت مناسب خریداری نمود؟ در سال جاری با توجه به نوسانات بازار، قیمت اکثر محصولات از جمله خرمای پیارم تحت تاثیر قرار گرفته است. با این وجود شما می توانید باکیفیت ترین نوع این خرما را در بسته بندی مناسب یا بصورت فله به صورت مستقیم از باغ خریداری نمایید. کافی است برای اطلاع از قیمت خرما پیارم امسالی و سفارش آن، با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما پیارم

بهترین خرما پیارم کدام است؟

خرما پیارم از ارقام بومی منطقه حاجی آباد در جنوب کشور است. این خرما به دلیل طعم دلچسب و ماندگاری بالایی که دارد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به طوریکه یکی از خرماهای صادراتی و پرفروش ایران به شمار می رود.

خرما پیارم

بهترین خرما پیارم را می توان از مناطق کوهستانی استان هرمزگان تهیه نمود. هر چقدر آب و هوای منطقه مناسب تر باشد، محصول برداشتی دارای کیفیت بالاتری خواهد بود. میزان رطوبت و گوشتی بودن خرما، رنگ تیره و سایز آن نشانه های درجه کیفی بالا می باشند.

خرما پیارم سوپر و صادراتی معمولا رنگ قهوه ای تیره و سایز 4.5 سانت را دارد. خرما خشک پیارم معمولا به صورت فله در کارتن های 5 و 10 کیلویی بسته بندی می شود.

قیمت خرما پیارم امسالی

خرما پیارم امسالی با توجه به شرایط ارزی بازار دچار افزایش قیمت نسبت به سال گذشته شده است. با نزدیک شدن به فصل برداشت خرما در منطقه حاجی آباد، کمیته نرخ گذاری در این منطقه تشکیل گردید. رئیس جهاد کشاورزی در این جلسه با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و بالا رفتن قیمت اجناس، افزایش قیمت خرما پیارم را نیز پیش بینی نمود. قیمت اعلام شده از سوی این نهاد، برای هر کیلو خرما پیارم درجه یک، 38 هزار تومان می باشد.

با توجه به دسترسی مجموعه خرما آراد به نخلستان های جنوب و ارتباط مستقیم با کشاورزان، توانسته ایم با در نظر گرفتن سود کشاورزان خرما را با قیمت مناسب به بازار عرضه دهیم.

خرما پیارم 97

انواع کیفیت های خرما پیارم را با رنج قیمت 32 تا 40 هزار تومان می توانید خریداری نمایید. درجه کیفی و نوع عرضه محصول به صورت فله یا بسته بندی، تعیین کننده نرخ فروش می باشد.

بازار خرید خرما در سال 97 چه وضعیتی دارد؟

خرما پیارم امسالی

همانطور که اشاره شد در سال 97 با توجه به نوسانات ارزی شاهد تغییر قیمت های بسیاری از محصولات هستیم. معمولا تورم موجود در بازار و افزایش قیمت یک کالا یا ارز، سبب بالا رفتن نرخ فروش دیگر محصولات می گردد.

محصولات کشاورزی و از جمله خرما نیز در سال جاری دچار افزایش قیمت شدند. به طوریکه بسیاری از کشاورزان برای جلوگیری از ضرر و زیان خود، مجبور به فروش محصول شان به دلالان یا ذخیره آن در انبارها هستند. در همین راستا و برای حمایت از تولیدکنندگان و حذف دلال ها از بازار، توانسته ایم بهترین خرما پیارم را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه کنیم.

بازار خرید خرما شاید از این نوسانات تاثیر بپذیرد اما می توان در بحث صادرات و معرفی محصول به بازارهای جهانی، از سود مناسب برخوردار شد. جهت خرید خرما پیارم صادراتی می توانید نوع بسته بندی و سفارش درخواستی خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما