بسته بندی خرما خشک + انواع بسته بندی صادراتی

بسته بندی خرما خشک در جهان یکی از ارکان مهم برای صادرات و واردات این محصول است. برای راحتی حمل و نگهداری خرما، انواع بسته بندی جدید طراحی شده است. انتخاب بسته بندی بهداشتی و مناسب به ماندگاری بیشتر خرما کمک می کند.

انواع طرح بسته بندی خرما

 

بسته بندی صادراتی خرما

بخش اعظم صادرات سالانه ایران را خرما خشک به خود اختصاص داده است. از این رو ارائه محصول در بسته بندی شیک و مناسب بسیار اهمیت دارد. طراحی نوع بسته ها متناسب با سایز و نوع خرما انجام می شود. معمولا برای ارقام خشک می توان طرح های متنوع تری ارائه داد.

به برخی از انواع بسته بندی اشاره می کنیم:

 1. بسته بندی های مقوایی پنجره دار
 2. قوطی کشویی یا کبریتی
 3. مثلثی پنجره دار
 4. ظروف سیل وکیوم
 5. بسته بندی مقوایی 1 تا 3 عددی خرما
 6. پاکت های کرافت ساده و پنجره دار

هرکدام از این طرح ها برای خرماهای خشک پیارم، زاهدی، ربی و استعمران استفاده شده است. با توجه به بازار هدف امکان چاپ سه زبانه اطلاعات محصول، روی بسته بندی ها نیز وجود دارد.

شما می توانید با اعلام بازار هدف و نوع سفارش خود، از بسته بندی تحت برند و مختص تجارت خودتان بهره مند گردید. انواع بسته بندی خرما برای معرفی خرما به مشتریان می تواند سلایق بسیاری را پوشش دهد و شما در ذهن مشتریان ماندگار کند.

پذیرش بسته بندی خرما خشک

خرما خشک بسته بندی

خرما خشک بافت مستحکم تری نسبت به رطب دارد. ازین جهت می توان بسته بندی و جعبه های کشویی، کیسه ای و کوچک را برای آن به کار برد. استفاده از بسته بندی نوین و بهداشتی برای خرما خشک، سبب افزایش طول عمر آن می گردد.

وزن بسته های کوچک از 250 گرم تا 700 گرمی متغیر است. برخی جعبه ها دارای پنجره سلفونی هستند که خرما از طریق آنها قابل مشاهده است. بعد از انتخاب نوع بسته بندی، رنگ آن اهمیت دارد. با توجه به نوع محصول باید رنگ متناسب با برند را نیز در چاپ بسته بندی به کار برد.

رنگ های به کار رفته در بسته بندی معمولا با در نظر گرفتن ملاک های زیر انتخاب می شوند:

 1. معرف رنگ محصول
 2. متناسب با رنگ های اصلی برند
 3. توجه به فرهنگ هر کشور در مورد رنگها
 4. در نظر گرفتن سلیقه مشتریان
 5. سازگار با طراحی بسته بندی و فونت اطلاعات

شرکت های بسته بندی

خط بسته بندی خرما

شرکت های بسته بندی در ایران بسیار هستند. این شرکت ها می توانند بسته بندی را با برند، مجوز ها و ایزوهای کارخانه بسته بندی به بازار صادرات ارائه دهند. همچنین این امکان وجود دارد که برند شما روی بسته بندی و زیر استانداردهای نظر کارخانه، قرار گیرد. ما در این مجموعه ضمن تامین خرمای مورد نیاز مشتریان، امکان بسته بندی تحت برند و متناسب با بازار صادرات را نیز فراهم کرده ایم.

شما می توانید با مراجعه به هریک از این شرکت ها نوع بسته بندی مورد نظر خود را تهیه نمایید. همچنین با برقراری ارتباط با شرکت آراد خرما، از تنوع طرح بسته بندی خرما خشک و نمونه کارها مطلع گردید. نرخ تولید بسته بندی، با توجه به نوع سفارش و موارد به کار رفته محاسبه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما