فروش خرمای پیارم اصل حاجی آباد

فروش خرمای پیارم اصل در بازار به چه صورتی انجام می شود؟ آیا می دانید در مراکز خرید، خرما پیارم با چه قیمتی عرضه می شود؟ این میوه پرطرفدار و گران چه ویژگی هایی دارند؟

در میان انواع خرمای ایرانی، رقم پیارم یا به اصطلاح بازارهای خارجی، خرما مریمی، سهم بسزایی در فروش و صادرات دارد.

خرمای پیارم اصل

خرما پیارم اصل

وقتی در بازار نام خرما به میان می آید، می دانیم که منظور دنیایی از تنوع محصولات است که هر کدام با شکل ظاهری خاص و طعمی متفاوت هستند. در زمینه تولید خرما در ایران، شاهد وجود نخلستان هایی وسیع هستیم که نخل هایی سربه فلک کشیده این محصولات را به کشاورزان ارائه می دهند تا زمینه ای برای امرار معاش شان باشد. در این میان اشاره می کنیم به خرما پیارم اصل که دارای ویژگی های زیر است:

 1. طعم عالی
 2. دسته خرما های نیمه خشک
 3. رنگ قهوه ای تیره
 4. شرایط انبار داری آسان
 5. جز محصولات صادراتی

فروش خرمای حاجی آباد

خرما پیارم صادراتی

خرمای پیارم اصل را می توان مرغوب ترین این محصولات معرفی کرد که با ویژگی های منحصر به فرد خود در جلب توجه مشتریان موفق می باشند. فروش خرما پیارم با درجه های کیفی مختلف متناسب با بازار هدف و درخواست مشتریان در این مرکز انجام می شود. انواع کیفیت های خرما پیارم عبارتند از:

 1. خرما پیارم سوپر
 2. خرما پیارم سلکت
 3. پیارم درجه یک
 4. پیارم طلایی
 5. خرما پیارم پستایی

مراکز خرید خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم سوپر

خرید و فروش خرما پیارم صادراتی، وقتی به صورت بسته بندی و عمده انجام می شود تغییرات چشمگیری را در قیمت ها مشاهده می کنیم. زیرا با معاملات عمده قیمت ها کاهش پیدا می کند تا مشتریان بیشتری را به خود جذب کند و همچنین تولیدکنندگان هم زودتر به سود ایده آل خود برسند. مراکز خریدی که تولید کنندگان ایجاد می کنند در شهر های متعددی وجود دارد. در ادامه به چند نمونه از انواع بسته بندی خرمای پیارم اشاره می کنیم:

 1. بسته بندی فله 10 کیلویی
 2. بسته بندی 5 کیلویی صادراتی
 3. ظروف 700 گرمی
 4. پاکت کرافت 500 گرمی
 5. بسته بندی کبریتی
 6. خرما پیارم وکیوم

بازار فروش خرمای پیارم اصل

فروش خرمای پیارم اصل در بازار های ایرانی با استقبال گسترده ای مواجه است که این امر سبب ایجاد بازار هایی پر رونق برای این محصولات می شود. این بازار ها بستگی به سطح کیفی محصولات دارد و هر چه از نظر کیفی خرما ها عالی تر باشد مسلما مشتریان بیشتری را می تواند با خود همراه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما