فروش آنلاین خرما زاهدی جهرم

خرما زاهدی درجه یک در طبقه انواع خرمای صادراتی قرار میگیرد. با بسته بندی با کیفیت در بازار عرضه میشود. فروش آنلاین انواع خرما در این مرکز مهیا شده است.

فروش آنلاین خرما

فروش آنلاین خرما

شاید تاکنون اسم خرما زاهدی را نشنیده باشید. یا اگر به شما بگوییم که آیا خرما زاهدی میتواند خرمای مورد علاقه شما باشد به فکر فرو روید! خرما در انواع مختلفی در بازار به فروش میرسد. جالب است بدانید که هر نوع خرما نام مشخصی دارد و نام آن با شهر تولید کننده ارتباطی ندارد.

خرما زاهدی همان خرمای به اصطلاح خشک است که از خارک بدست می آید. از مشخصات ظاهری آن به دانه دانه بودن آن ، رنگ روشن و به گوشت نیمه خشک آن میتوان اشاره کرد. حال شاید تصویر بهتری در ذهن شما از این نوع خرما شکل گرفته باشد. نوع با کیفیت خرما خشک در بسته بندی های مناسب به بازار عرضه میشود. همچنین فروش آنلاین خرما زاهدی درجه یک از طریق فروشگاه های عرضه کننده خرما صورت میگیرد.

قیمت فروش خرما خشک

قیمت فروش این نوع خرما در بازار نسبت به برخی از انواع دیگر خرما مناسب تر است. دلیل آن عرضه و ماندگاری بالاتر میباشد. به صورت کلی موارد زیر میتواند بر نرخ این نوع خرما تاثیر گذار باشد:

  1. میزان عرضه و تقاضا
  2. نحوه بسته بندی
  3. کیفیت و تازگی خرما
  4. میزان تورم موجود در کشور
  5. هزینه های تولید و سورت

بر اساس موارد ذکر شده قیمت این محصول مقوی و مغذی در بازار می تواند متفاوت باشد. مشتریان برای خرید خرمای باکیفیت به صورت عمده و با قیمت منطقه میتوانند با ما در ارتباط باشند.

پذیرش سفارش خرما بسته بندی

قیمت خرمای زاهدی امروز

صادرات خرما به کشورهای همسایه و سایر کشورهای وارد کننده خرما از ایران درصد زیادی را شامل میشود. خرمای بسته بندی شده زاهدی به هند، افغانستان، عراق و سایر کشورهای اروپایی ارسال میگردد. هر یک از این بازارهای مقصد کیفیت متفاوتی را درخواست دارند. بنابراین برای ارسال محصول برای صادرات باید به این نکات توجه کرد:

  1. نوع و کیفیت خرمای درخواست شده
  2. مدل بسته بندی درخواستی
  3. وزن بسته بندی مورد نیاز
  4. نرخ تمام شده خرمای مورد تقاضا
  5. پورت تحویل کالا

زمانیکه یک لیست درخواست از مشتری خود دریافت میکنید باید تمامی این موارد را در آن مشخص نموده باشد. برای اعلام قیمت نهایی فروش محصول در نظر گرفتن هزینه های تولید، بارگیری، ترخیص گمرک و مجوزها ضروری است.

این مرکز آماده همکاری با تجار و مشتریان صادراتی میباشد. امکان بسته بندی تحت برند و مطابق درخواست را نیز فراهم نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما