عرضه خرما یک کیلویی زاهدی صادراتی

خرما یک کیلویی زاهدی انتخابی مناسب برای بازارهای صادراتی و داخلی است. سفارش بسته بندی انواع خرما خشک را در این مرکز میتوانید تهیه کنید.

خرما یک نوع خوراکی شیرین و بسیار مقوی است که به دلیل پروتئین و فیبر زیادی که در آن وجود دارد از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و همچنین نیز خواص خیلی زیادی هم دارد که یکی از خواص آن این می باشد که می تواند باعث افزایش انرژی بدن شود.

خرما یک کیلویی زاهدی

خرما زاهدی بسته بندی

قیمت خرما یک کیلویی به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل، کیفیت خرماست، هرچه محصول مرغوب تر و باکیفیت تر باشد قیمت آن هم بیشتر است. نوع بسته بندی و ملزومات لازم، درجه سورت و هزینه های حمل و نقل از عواملی هستند که میتوانند بر قیمت خرما تاثیر زیادی داشته باشند.

برخی از انواع بسته بندی خرما یک کیلویی به شرح زیر است:

 1. ظروف پلاستیکی شفاف
 2. پاکت کرافت پنجره دار
 3. ظروف IML
 4. سلفون شفاف یا متالایز
 5. جعبه کشویی مقوایی

این سایت برای عرضه انواع خرما خشک در اوزان مختلف صادراتی ایجاد شده است. خریداران برای اطلاع از قیمت خرما خشک زاهدی و خرید آن میتوانند با کارشناسان فروش مجموعه مراجعه کنند. تا بر اساس نیازی که دارند محصول مورد نظر خود را با کیفیتی خوب و مرغوب و قیمتی مناسب و ارزان خریداری کنند.

خواص خرما خشک زاهدی

در این بخش میخواهیم در مورد خواص خرما خشک زاهدی صحبت کنیم، این محصول خواص بسیار زیادی دارد. از جمله:

 1. میتواند برای افرادی که قند خون دارند مناسب باشد، زیرا خوردن آن باعث تنظیم قند خون میشود
 2. مناسب برای زنان باردار؛ موجب جلوگیری از یبوست و کم خونی در این افراد میگردد
 3. خرما میتواند موجب جلوگیری از مبتلا شدن به سرطانهای مختلف شود
 4. مفید برای کاهش و اعتدال وزن
 5. به دلیل وجود اهن برای افراد کم خون نیز مفید است
 6. کمک به سلامت قلب، جلوگیری از سکته قلبی
 7. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 8. تقویت بینایی

صادرات خرما خشک بسته بندی

خرمای زاهدی عراق

عرضه و تقاضا یکی از مفاهیم بنیادین در دنیای اقتصاد و ارکان مهم در بازار صادرات محصولاتی چون خرما میباشد. تقاضا به مقدار محصول مورد رضایت خریدار و عرضه به مقدار آورده بازار اطلاق میگردد. بنابراین قیمت هر محصول بازتابی از عرضه و تقاضا خواهد بود.

درخواست از کشورهای دیگر برای واردات خرما نیز بر آمار تقاضا و قیمت نهایی بازار اثرگذار است. قیمت خرما نیز مانند سایر محصولات بسته به تراز عرضه و تقاضا دارد. مثلا افزایش قیمت رطب، به دنبال کاهش عرضه و افزایش تقاضا صورت میپذیرد. بنابراین با افزایش قیمت انتظار میرود تقاضا برای خرید به دلیل قیمت بالا کاهش می‌یابد. لذا تراز بودن عرضه و تقاضا به رونق فروش این محصول نیز کمک میکند.

در صادرات این محصول، به دلیل فضای رقابتی و قیمت مناسب نسبت به رقبا، سبب افزایش فروش، پایداری در بازار و رضایت و استقبال مصرف‌کننده از آن محصول میگردد. آخرین قیمت این محصول معمولا بر اساس میزان تولید و صادرات برآورد میشود. معرفی خرما یک کیلویی زاهدی به عنوان یک محصول با کیفیت و توجه بیشتر به فرآوری و بسته بندی آن میتواند جایگاه واقعی خویش را در عرصه صادرات و در بازارهای بین‌المللی پیدا کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما