خریدار خرما مضافتی صادراتی تناژ بالا

خریدار خرما مضافتی بم با قیمت مناسب و سرباغ هستیم. خرما و رطب مضافتی جز پرطرفدارترین خرماهای ایران به شمار می رود. از اینرو تولیدکنندگان و کشاورزان بمی می توانند محصول خود را برای فروش به ما معرفی کنند. ارائه خرما مضافتی به بازارهای صادراتی سبب رونق بازار خرمای ایران شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرما مضافتی بم

خرما مضافتی فله

شهرستان بم در استان کرمان به دلیل آب و هوای مناسب مستعد رشد نخلستان های زیادی می باشد. از بین انواع خرمای کشت شده در این منطقه، رقم مضافتی کیفیت بهتری دارد. همین امر سبب محبوبیت این خرما در بازار ایران و جهان شده است.

خرمای مضافتی بم از دیرباز جز پرطرفدارترین ارقام خرمای ایران بوده اند. رطوبت و شیره مناسب این رقم سبب طعم دلچسب و تازگی آن می شود. میزان تولید خرما مضافتی در نخلستان های ریگان، نرماشیر، بروات و بم بیش از هزاران تن می باشد. بخش اعظمی از خرمای برداشت شده به کشورهای دیگر صادر می گردد.

صادرات خرما به اغلب کشورهای اروپایی، امریکایی و آسیایی انجام شده است.کیفیت و بسته بندی خرما مضافتی در بحث صادرات بسیار حائز اهمیت می باشد. معمولا خرمای سبک وزن و کم شیره را برای فروش صادراتی انتخاب می کنند.

خریدار خرما صادراتی

تولیدکنندگان و کشاورزان زیادی در مناطق مختلف شهرستان بم به کشت خرما مضافتی اشتغال دارند. اکثرا در ابتدای فصل برداشت محصول خود را به دلالان و واسطه می فروشند. این امر علاوه بر افزایش قیمت در بازار، سبب شده که کشاورزان از سود چشمگیری برخوردار نشوند. در همین راستا، گروه خرما آراد با تکیه بر تجربه چندین ساله خود و با هدف حمایت از تولیدکنندگان اعلام همکاری نموده است.

ارائه انواع محصولات با شیوه نوین به مشتریان و با حذف واسطه ها سبب رونق بازار خرما خواهد شد. بنابراین اعلام فروش محصولات شما با قیمت مناسب و به صورت مستقیم به خریداران و تجار، سبب بهره مندی از سود بیشتری برای شما می گردد.

شما کشاورزان و تولیدکنندگان عزیز می توانید محصول خود را به صورت فله و بسته بندی برای فروش ارائه دهید. خرید و فروش خرما مضافتی توسط تیم خرما آراد با قیمت مناسب صورت می گیرد. ضمن اینکه شناسایی بازار و معرفی خرمای مورد نیاز مشتریان می تواند سبب جلب رضایت آنها گردد. برای تحقق این امر کافی است از طریق راههای ارتباطی مجموعه با مسئولین فروش خرما در تماس باشید.

همچنین تکمیل فرم زیر شما را در جهت سفارش خرید یا فروش این محصول کمک می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما