مرکز فروش عمده خرما مضافتی

فروش عمده خرما مضافتی در این مرکز بطور مستقیم از نخلستان انجام میشود. این محصولات در بهترین بسته بندی ها در بازار ارائه میگردند تا مشتریان با اطمینان کامل آنها را خریداری کنند.

از جمله خرماهای پرطرفدار در بازارهای کشور ما خرما مضافتی است. این خرما را میتوان در اکثر فروشگاه ها و سوپر مارکتهای سطح شهر جستجو کرد.

فروش عمده خرما مضافتی

فروش عمده رطب

فروش عمده خرما در کشور ما به سبب استقبال گسترده مشتریان انجام میشود. این محصولات بعد از این که مراحل تولید را طی میکنند در دو نوع دو ردیفه و یا سه ردیفه بسته بندی میشوند. که هر کدام در بازار با قیمت مشخص شده ای به فروش میرسند.

فروش خرما مضافتی در شهرهای مختلفی از کشورمان انجام میشود. بارگیری سفارشات از سردخانه های زیر انجام شده و امکان ارسال به سراسر ایران را دارند:

 1. کرمان
 2. بم
 3. جیرفت
 4. حاجی آباد
 5. بوشهر

برندهای تولید کننده خرما مضافتی

خرما مضافتی در میان انواع و اقسام خرماها بیشترین تقاضا را دارد. زیرا این محصول اغلب در مراسمات مذهبی، عزاداری و همچنین در ماه مبارک رمضان مورد استفاده قرار میگیرد. همین امر خود دلیلی است بر عرضه خرما مضافتی توسط شرکتهای تولیدکننده متعدد. برخی از برندها در بازار شناخته شده هستند. به دلیل کیفیت خرما و یا نوع بسته بندی بیشتر توسط مشتریان خریداری میشوند.

جهت آشنایی بیشتر برند های تولید کننده خرما مضافتی را نام میبریم:

 1. خرما مضافتی ایران
 2. مضافتی بم
 3. خرما مضافتی صادراتی
 4. مروارید سیاه
 5. آی دیت
 6. مضافتی مریم

مرکز فروش خرما مضافتی

فروش عمده خرما مضافتی

آراد خرما از جمله مراکز فروش معتبر خرما و رطب مضافتی است. در این مرکز خرمای باکیفیت و مرغوب با قیمت مناسب به مشتریان عرضه میشود. فروش خرما فقط بصورت عمده بوده و از خرده فروشی اجتناب میگردد. زیرا هدف عرضه خرمای باکیفیت و پخش آن در شهرهای مختلف کشور است.

بازار هدف اغلب فروشگاه ها و خشکبار فروشی های سطح شهرها هستند. معمولا این مراکز نیازهای خود را از طریق نمایندگی های فروش و بصورت عمده تامین میکنند. همچنین از طریق سایتها و فروشگاه های معتبر اینترنتی نیز می توان خرمای مضافتی را به صورت عمده تهیه نمود.

ارقام دیگری مانند خرمای کبکاب، پیارم و زاهدی نیز برای فروش موجود میباشد. این محصولات نیز به طور عمده و در بسته بندی های باکیفیت به مشتریان عرضه میشوند. کافیست نوع خرمای مورد نظر و مقدار خرید را به ما اعلام نمایید. در کوتاهترین زمان سفارش شما آماده و بارگیری خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما