فروش عمده خرمای خاصویی صادراتی

خرمای خاصویی صادراتی به دلیل مزه عالی و ماندگاری بالا برای صادرات یک محصول فوق العاده و عالی به شمار میرود. حداقل حجم فروش این محصول 2 تن است و با قیمت روز عرضه میگردد.

فروشگاه های بسیاری برای فروش خرمای خاصویی به صورت صادراتی وجود دارد، که علاوه بر این خرما تمامی رقم ها را در دسترس دارند و از آنها برای صادرات استفاده می نمایند.  تنها در زمانی میتوان در بازار بین الملل رقابت کرد که محصولات صادراتی کشور مرغوب باشند.

خرمای خاصویی صادراتی

خرما خاصویی صادراتی

ایران جز کشور های تولید کننده و پخش کننده بهترین ارقام خرما در جهان می باشد. خرمای خاصویی نیز یکی از همان بهترین ارقام محسوب می شود.
قطعا از ایران خرماهایی به کشور های دیگر صادر می شود که قابل رقابت با دیگر انواع موجود در دنیاست. این یعنی امتیاز ایران برای رونق بازار خرما و صادرات بیشتر محصولات کشاورزی. خرمای خاصویی صادراتی همه ویژگی های خوب را یک جا باهم در خود جای می دهد مانند :

 1. طعم شیرین
 2. طبیعی و سالم بودن
 3. کیفیت عالی
 4. ماندگاری بالا
 5. بازارپسند

همه ساله حجم عظیمی از این خرما که عمدتا در منطقه حاجی آباد برداشت می شود، به کشورهای اروپایی و آسیایی زیادی صادر می شود. انواع صادراتی این خرما به نام های “خرمای لؤلؤ” یا “ریزه خاصویی” شناخته می شود. در زمان سورت رقم خاصویی، خرماهای گردتر با رنگ قهوه ای روشن و عسلی، بعنوان گرید سوپر جدا می گردند. قیمت خاصویی صادراتی از نوع درجه یک و درهم گرانتر بوده و معمولا تناژ قابل تامین آن، محدود است.

بازار فروش خرما خاصویی حاجی آباد

خرما خاصویی فله

خرمای خاصویی علاوه بر اینکه جز خشکبار های صادراتی به کشور های دیگر صادر می شود، در ایران هم نیز از فروش بسیا عالی برخوردار است. بازار این خرما در ایران آنقدر گسترش یافته است که حتی در شهرهای شمالی نیز این خرما بسیار شناخته شده و دسته دوم خرماهای مرغوب را به خود اختصاص داده است.

یعنی بعد از خرمای پیارم و مجول، می توان از این رقم بعنوان پرفروش ترین یاد کرد. در بازار نیز این محصول با توجه به درجه بندی، کیفیت، و نوع بسته بندی، با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. در نظر بگیرید که در خرید یک خرما توجه به قیمت مهم ترین معیار نمی باشد، بلکه توجه به تازگی و درجه یک بودن خرمای خاصویی از ملاک های است که هنگام خرید باید بیشتر به آن توجه شود.

این مجموعه با فروش انواع خرما خشک و صادراتی آماده همکاری با تجار و مشتریان می باشد. امکان بسته بندی و سورت محصول بنا به درخواست و نیاز بازار هدف نیز وجود دارد.

بسته بندی انواع خرما خشک در کارخانه

همان طور که می دانید خرمای خاصویی صادراتی از تنوع بالایی برخوردار می باشد و با توجه به منطقه کشت، ویژگی های محصول هم متفاوت است. انواع خرما خاصویی عبارتند از:

 1. خرما خاصویی خشک یا گنتار حاجی اباد
 2. خاصویی جم
 3. رقم خاصه بوشهر
 4. خاصه یا قنطار خوزستان

به دلیل شباهت در طعم و رنگ، نام این ارقام در مناطق مختلف یکسان است. اما کاربلدهای بازار خرما خوب می دانند که رقم خاصویی بوشهر و جم قابل مقایسه با محصول هرمزگان نیست.

خرما خاصویی جم آنقدر شیرین و تر است که قرار دادن آن در یک ظرف حتی به مدت چند ساعت، ظرف را پر از شهد شیرین می کند. تولیدکنندگان بومی این خرما را در بسته بندی های تمیز و مناسب داخل سطل یا فشرده شده در کارتن به دست مردم می رسانند.

اما بسته بندی خرما خاصویی صادراتی در کارخانه ها متفاوت است. معمولا این نوع بسته بندی باید شکیل تر، مقاوم و بهداشتی باشد. دو نکته قابل توجه در هنگام بسته بندی خرمای خاصویی در کارخانه عبارت است از :

 1. وزن
 2. کیفیت

بسته بندی های ظروف کریستالی، پاکت های کرافت، جعبه های کادویی و کشویی برای بسته بندی این رقم مناسب هستند. محصول لوکس بسته بندی خاص نیاز دارد. هزینه آماده سازی و بسته بندی خرما خاصویی نیز با توجه به ملاک هایی که به ان اشاره شد، برآورد می گردد. برای ثبت سفارش و درخواست بسته بندی ویژه می توانید با واحد فروش در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما