قیمت خرما سایر درجه یک خوزستان

قیمت خرما سایر خوزستان درجه یک فله ای و بسته بندی شده در سال  1401 بسیار مناسب می باشد.

خرما سایر از انواع خرماهای تولید شده درجه یک ایرانی است. که هر ساله خرمای ارگانیک سایر در استان خوزستان تولید می شود.

که گفتنی است نمی توان چنین خرمایی را در هیچ منطقه ای پیدا کرد، که بدون کودهای شیمیایی، بتوان چنین خرمای درجه یکی را تولید کرد. همین امر باعث عرضه آن با کیفیت های بالا در سراسر جهان شده است.

درباره خرما سایر

خرما استعمران خوزستان

خرما سایر یا استعمران، جزو خرماهای نیمه خشک کشور به شمار می رود. که همین ویژگی آن را به عنوان یک نوع خرمای تجاری تبدیل کرده است.

لازم به ذکر است که با توجه به ارزش غذایی بالای میوه خرما سایر، حدود 70 کشور دنیا از ایران، خرما سایر و انواع خرماهای دیگر را خریداری می کنند.

کشور هایی همچون روسیه، ترکیه، هند، پاکستان و افغانستان، عمده خریداران خرمای ایران هستند.

خرما سایر چه ویژگی هایی دارد؟

خرمای سایر خوزستان

حال ببینیم خرما سایر چه ویژگی هایی دارد که طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کرده است. اولین دلیل موفقیت در فروش، ارگانیک بودن آن است. دلیل بعدی روش بسته بندی بهداشتی آن است، که مهمترین دلیل می تواند باشد.

انواع خرما استعمران دارای اندازه های مختلفی است، که نوع درشت آن برای بازارهای جهانی ارسال می شود. رنگ میوه آن کهربایی و قهوه ای است و شکل آن به صورت بیضی کشیده می باشد. خرما سایر بیشتر به صورت خرما یعنی کاملا رسیده مصرف می شود.

این محصول برحسب تعداد در پوند و سایز درجه بندی می گردد. شاید از مشتریان خود شنیده باشید که خرمای سایر سوپر سلکت یا جیکیو از شما درخواست می کنند. برای معرفی خرمای مناسب و خرید آن می توانید از مشاوره کارشناسان فروش آراد خرما کمک بگیرید.

فروش انواع خرما صادراتی در بازار

خرما سایر دارای قند بالایی است و به صورت نیمه خشک وارد بازار می گردد. همچنین مواد مغذی بالایی دارد، که ارزش غذایی آن را افزایش می دهد. این خرما هم به صورت هسته دار و هم به صورت بدون هسته عرضه می شود. معمولا نوع بدون هسته آن برای مصارف صنعتی یا تولید فرآورده های خرمایی کاربرد دارد.

همچنین کشورهای اروپایی معمولا نوع سایر بدون هسته را برای خرید انتخاب می کنند. این مجموعه با داشتن سابقه فروش و صادرات خرما استعمران، آماده همکاری با تجار و فروشندگان این محصول می باشد. با هدف رونق بازار صادراتی خرمای ایران در کنار شما هستیم.

انواع خرما صادراتی ایران در این مجموعه به فروش می رسد. بسته بندی تحت برند، درجه بندی و آماده سازی خرما مطابق با بازار هدف انجام می گیرد. برخی از خرماهای قابل تامین عبارتند از:

  1. خرمای مضافتی
  2. کبکاب دشتستان
  3. خرما پیارم
  4. رقم زاهدی
  5. کلوته جیرفت

اطلاع از قیمت خرما سایر خوزستان

قیمت خرما سایر خوزستان

قیمت خرما سایر با توجه به درجه بندی، سایز آن و همچنین نوع بسته بندی که دارد تعیین می شود. برای مثال هزینه بسته بندی در کارتن فله 10 کیلویی با نوع بسته بندی در ظروف کوچکتر متفاوت است. همچنین قیمت خرمای بی هسته از نوع هسته دار بالاتر می باشد.

شما حین خرید می توانید تمامی مشخصاتی که می خواهید به کارشناس فروش اعلام کنید، تا طبق نیاز و خواسته شما، خرمای مدنظر برایتان آماده گردد.
درجه بندی، هسته گیری، حذف کلاهک و همچنین پولیش زدن خرمای استعمران مطابق سفارش انجام می شود. هر یک از این موارد در قیمت نهایی محصول اثرگذار می باشند. بنابراین از اعلام قیمت کلی بدون دریافت اطلاعات مورد نیاز معذوریم.

سایت فروشنده خرما سایر

سایت های فروشنده عمده و جزئی خرما سایر، در بازار بسیار است. اما مجموعه ای که بهترین شرایط را برای فروش مهیا سازد، مشاوره رایگان برای خرید در اختیارتان قرار دهد و شما را در جریان اماده سازی سفارش قرار دهد، همین جاست.

ما در مجموعه آراد خرما از صفر تا صد آماده سازی و ارسال سفارش، در کنارتان هستیم تا خریدی مطمئن را تجربه نمایید. تجربه چندین ساله در زمینه فروش و صادرت خرما و تحلیل قیمت خرما سایر خوزستان در بازار، از تخصص های ماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما