عرضه خرما کبکاب خشت بسته بندی

خرما کبکاب خشت از جمله ارقام پرطرفدار ایران است. رطب و خرمای خشت به دلیل تازگی و طبع سرد پرمصرف هستند. در مرکز فروش آراد خرما، انواع خرما کبکاب بسته بندی شده با قیمت مناسب عرضه میشود. برای خرید عمده خرما کبکاب، به صورت فله یا بسته بندی میتوانید با ما در ارتباط باشید.

خرما کبکاب خشت

خرمای کبکاب بوشهر

خرما کبکاب دارای بافت نرم و شیره دار است. شکل بیضی و کشیده میوه با رنگ قهوه ای تیره از ویژگی های ظاهری این خرماست. رطب کبکاب نیز دارای رنگ زرد طلایی و مزه گس میباشد. رقم کبکاب را معمولا به هر دو صورت خرما و رطب مصرف میکنند.

خرما کبکاب در مناطق مختلفی از ایران کشت میشود. اکثر مناطق جنوبی ایران از جمله بوشهر (دشتستان، برازجان)، فارس (خشت و کازرون) و بخشهایی از استان خوزستان (بهبهان) زیر کشت خرما کبکاب هستند.

معروفترین خرمای کبکاب متعلق به منطقه خشت و دشتستان است. این خرما از نظر ارزش اقتصادی در رتبه چهارم بعد از خرماهای استعمران، شاهانی و مضافتی قرار دارد.

همانطور که اشاره شد خرما خشت از پرطرفدارترین ارقام خرمای کشورست. این خرما برای صادرات به کشورهای دیگر از جمله روسیه، ترکیه، عراق و امارت بسیار درخواست میشود. رطب و خرما کبکاب خشت دارای طعم لذیذ و شیرینی هستند.

طبع خرمای کبکاب خشت سرد است. همین امر سبب شده تا اکثر افراد که به مصرف گرمی حساسیت دارند به راحتی بتوانند از این میوه استفاده نمایند.

آشنایی با انواع بسته بندی خرما کبکاب

رطب کبکاب خشت

خرما کبکاب را پس از سورت و شستشو به صورت فله در کارتن های 5 و 10 کیلویی بسته بندی میکنند. بسته بندی 2 و 3 کیلویی خرما کبکاب خشت فشرده نیز بسیار در بازار مرسوم است. فشرده کردن خرما و خروج هوا از بین آن، سبب ماندگاری بیشتر خواهد شد. برای تازه ماندن خرمای بسته بندی شده نیز از شیره طبیعی خرما استفاده میکنند.

رطب طلایی کبکاب معمولا در ظروف کریستالی 800 گرمی عرضه میشود. امکان بسته بندی خرمای کبکاب در ظروف کریستالی در اوزان مختلف هم وجود دارد. ظرفهای چهارگوش یا سطلهای 2 تا 5 کیلویی کبکاب نیز در بازار مرسوم هستند.

خرمای کبکاب با چه قیمتی در بازار عرضه میشود؟

عرضه خرما کبکاب خشت به صورت فله و بسته بندی توسط مرکز فروش آراد خرما امکان پذیر میباشد. چنانچه قصد خرید خرمای فله را داشته باشید، به صورت مستقیم از باغ برایتان ارسال میگردد. مسلما قیمت خرما کبکاب خشت به صورت خام کمتر از انواع سورت و بسته بندی شده خواهد بود. هرچند مشتریان ترجیح میدهند مراحل آماده سازی و تمیزشدن خرما در کارخانه و با دستگاه انجام گیرد. به عبارتی خرمای بسته بندی شده ارزش خرید را دارد.

همچنین برای صادرات یا پخش خرمای کبکاب، میتوانید سفارش نوع بسته بندی و برند خود را اعلام نمایید. تلاش مجموعه ما ارائه بهترین خرما کبکاب با قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول از بهترین باغات مناطق خشت، اهرم و دشتستان دستچین شده و به دست مصرف کننده میرسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما