قیمت خرما کبکاب خشت، بوشهر و دشتستان

لیست قیمت خرما کبکاب در وزنهای مختلف از ظروف 800 گرمی کریستالی تا کارتنهای 1.5 کیلویی را میتوانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان فروش این مجموعه دریافت کنید.

مشتریان خرید خرما کبکاب ارزان نیز میتوانند با مراجعه به این سایت، ضمن اطلاع از تنوع خرمای موجود، سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند.

قیمت خرما کبکاب

خرمای کبکاب بوشهر

قیمت خرما کبکاب بسته بندی با توجه به نوع کیفیت و رقم انتخابی تعیین میشود. برای مثال خرمای دشتستان نسبت به خرمای خشت قیمت بالاتر و کیفیت بهتری دارد. همچنین تنوع بسته بندی کبکاب بوشهر بالا بوده و متناسب با سفارش آماده میگردد.

از این جهت معمولا در لیست قیمت محصولات یا به تفکیک قیمتها اعلام میشود یا به صورت رنج قیمتی و با توجه به کیفیت محصول. در زمان سفارش نهایی، با توجه به موارد زیر نرخ نهایی را به مشتریان اعلام مینماییم:

  1. حجم خرید
  2. نوع بسته بندی
  3. کیفیت خرما
  4. بازار هدف

تولید خرما کبکاب در کشور

خرما کبکاب از جمله مهم‌ترین خرماهای موجود در بازار بوده که تولید و فروش آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
استان بوشهر و شهرستانهای آن از جمله دشتستان، تنگستان، برازجان، اهرم و همچنین خشت در استان فارس به عنوان بزرگترین و مهمترین تولید کنندگان خرمای کبکاب صادراتی در ایران شناخته میشوند.

شهرستان بهبهان در استان خوزستان نیز در تولید این نوع خرما شهرت زیادی دارد و بسیاری تمایل به خرید خرما کبکاب بهبهان دارند. علت این امر را میتوان در طعم لذیذ، کیفیت بالای خرما و قیمت ارزان آن عنوان کرد. خرما کبکاب از جمله ارقام پرمصرف در ماه مبارک رمضان است که به دلیل دارا بودن قند کافی برای روزه داران مناسب است. کمبود قند خون ناشی از گرسنگی طولانی مدت را با مصرف خرما میتوان برطرف نمود.

ویژگی‌های مهم خرما بوشهر

خرما کبکاب درجه یک

  1. بیضی بودن میوه این خرما
  2. داشتن شیرۀ زیاد
  3. پوسته نسبتاً تیره و نازک
  4. طعم شیرین و رطبی آن

نکته مهمی که باید به آن توجه نمود؛ نحوه نگهداری این خرماست. رقم کبکاب به دلیل داشتن شیره زیاد، باید در شیوه نگهداری اش دقت کافی را داشت. خرما کبکاب باید در دمای مناسب و جای خنک نگهداری شود. چرا که اگر در دمای مناسبی نباشد شیره خرما باعث خرابی و ترش شدن آن میگردد.

خرما کبکاب معمولاً به صورت فشرده شده در ظروف پلاستیکی یا کارتن عرضه میشود. لذا علاقه‌مندان به مصرف این خرما باید در هنگام خرید به جنس و کیفیت خرما دقت کنند. درست است که این خرما به صورت فشرده شده در بازار موجود است؛ اما نباید هسته خرما به گوشته آن چسبیده باشد و به اصطلاح خرما له نشده و رنگ آن عوض نشده باشد زیرا تغییر رنگ، سبب عوض شدن طعم خرما خواهد شد.

انواع بسته بندی خرمای کبکاب

خرمای کبکاب یا همان خرمای دشتستان را معمولا در کارتنهای 1.5 و 3 کیلویی در منطقه بسته بندی میکنند. با توجه به گسترده بودن بازار فروش این رقم، تنوع در بسته بندی آن اهمیت بسزایی دارد. خرما کبکاب را میتوان در ظروف پلاستیکی و بسته بندی های مخصوص صادراتی نیز به بازار ارائه داد. در این مجموعه انواع کیفیتهای رقم کبکاب با قیمت مناسب و در بسته بندی متنوع برای فروش موجود است.

همچنین خرما کبکاب وکیوم شده و یا در سطلهای بزرگ یا ظروف IML در وزنهای 300 تا 800 گرم و 1 کیلو جز تولیدات جدید ارائه شده به بازار هستند. شما میتوانید محصول مورد نظر خود را در بسته بندی تحت برند و با وزن دلخواه نیز سفارش دهید.

فروش خرما کبکاب خشت و دشتستان

برای فروش این نوع خرما ابتدا باید بسته‌بندی مناسب برای آن انجام گیرد. تا ضمن حفظ شکل ظاهری رطب، طعم و مزه اصلی آن نیز به دلیل داشتن شیره زیاد خراب نگردد. برای دریافت لیست قیمت خرما کبکاب و همچنین خرید و فروش این محصول میتوان با یک جستجوی اینترنتی به شرکتهای معتبری را که در این زمینه در حال فعالیتند، دست یافت.

شرکتهای فعال در این زمینه ضمن ارائه لیست قیمت خود، شما را در امر مشاوره دادن برای فروش و حتی صادرات این محصول یاری میکنند. مجموعه آراد خرما نیز یکی از این مراکز فروش است. شما میتوانید ضمن استعلام لیست قیمت خرما کبکاب، از تاریخ دریافت محصولی که سفارش داده اید نیز آگاه شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما