فروش فوق العاده خرما کبکاب در تهران

این محصول در بسته بندی و کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند بصورت عمده و با قیمت مناسب خرمای کبکاب را تهیه کنند.

در فروشگاه ها و خشکبار فروشی های کشور انواع و اقسام خرماها به فروش گذاشته می شود که نمونه بارزشان خرمای کبکاب بوشهر می باشد.

انواع خرما کبکاب

رطب کبکاب بوشهر

رقم کبکاب در میان صد نوع خرمای ایرانی همچون ستاره ای می درخشد که می تواند مشتریان زیادی را با خود همراه کند.

این رقم در مراحل خارک و رطب زرد رنگ است و در مرحله رسیدگی به رنگ قهوه ای تیره در می آیند. میوه ای که در هر دو مرحله رطب و خرما بسیار لذیذ و پرفروش است.
از نمونه بسته بندی هایی که خرمای بوشهر در آن عرضه می شود؛ بسته بندی پلاستیکی یا ظروف کریستالی است. در این نوع بسته بندی از خرما کبکاب درجه یک استفاده می شود.

رقم کبکاب با توجه به منطقه تحت کشت و کیفیت، انواع متنوعی دارد، از جمله:

  1. خرما کبکاب بوشهر
  2. کبکاب دشتستان
  3. خرمای کازرون
  4. کبکاب بهبهان
  5. خرما کبکاب خشت

هر کدام از این خرماها خریداران خاص خود را دارد. فروش خرما کبکاب بوشهر و بهبهان از شهرت بیشتری در کشور برخوردار هستند.

قیمت خرما کبکاب صادراتی ایران

خرما کبکاب صادراتی

خرمای کبکاب دارای پوستی ضخیم و ظاهری بیضوی شکل است. طعم شیرین و لذیذ این میوه و شیره طبیعی آن، هر ذائقه ای را جذب می کند. طبع خرما کبکاب معمولا گرم و تر است، اما رطب آن، طبع معتدلی دارد.
فروش این خرما به طور عمده در بازار انجام می شود تا بتواند پاسخگوی نیاز خریداران و تاجران باشد. در شهرهای مختلفی این محصول داد و ستد می شود که در ادامه نام آنها را ذکر می کنیم:

  1. تهران
  2. مشهد
  3. کرج
  4. زنجان
  5. تبریز

عرضه خرما در بازار داخلی معمولا بصورت کارتن های 1 تا 3 کیلویی پرس شده، ظروف و سطل های پلاستیکی در اوزان مختلف است. اما خرما کبکاب صادراتی را عمدتا در کارتن های فله 5 یا 10 کیلویی و یا ظروف کریستالی مخصوص صادرات، بصورت دستچین بسته بندی می کنند.

فروش فوق العاده خرمای کبکاب

فروش خرما کبکاب

روش های مختلفی در بازار وجود دارد که فروش خرما کبکاب را آسان می کند. نمونه ای از این موارد فروش فوق العاده با تخفیف های مناسبتی است که به دو روش اینترنتی و سنتی انجام می شود.
در روش اینترنتی فروشگاه های آنلاین و در روش سنتی نمایندگی های فروش و مراکز خرید نقش اساسی را دارند. با معرفی محصولات در فضای اینترنت راهی آسان برای آشنایی مشتریان با انواع خرما، دریافت مشاوره و همچنین خرید آنها ایجاد شده است. مجموعه آراد خرما نیز در این زمینه توانسته تاجران و مشتریان زیادی را همراهی کند تا بتوانند خریدی مطمئن را تجربه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما