قیمت روز خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی ایرانشهر پر طرفدارترین نوع خرما درجهان است که صادرات خوبی دارد. خرما ربی اندازهای متفاوتی دارد که با توجه به اندازه آن بسته بندی و قیمت گذاری می شوند.

خرماهای درشت و گوشتی تر درجه یک محسوب میشوند. در واقع از مرغوبیت و کیفیت بالاتری برخوردار هستند که بیشتر برای صادرات مناسب هستند. انواع ریزتر درجه دو محسوب شده و قیمت پایین تری نسبت به خرما ربی درجه یک دارند.

قیمت روز خرما هر ساله در فصل برداشت تعیین میگردد. برای اطلاع از قیمت روز و سفارش انواع خرما میتوانید از طریق این سایت با مجموعه آراد خرما در ارتباط باشید.

خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی سراوان مرغوب

خرما ربی یکی از معروف ترین خرماهای جنوب بوده که بومی منطقه سیستان و بلوچستان میباشد. بیشترین تولید خرما ربی در شهرهای چابهار ، سراوان ،خاش و ایرانشهر است. اما باکیفیت ترین  و بهترین خرما  ربی مختص ایرانشهر و سراوان بوده که از کیفیت بالاتری برخوردار است.

مشخصات خرما ربی

  1. سایز هر دانه خرما چهار تا پنج سانتی
  2. شکل بیضی
  3. بعد از رسیدن به رنگ مشکی براق تبدیل میشود
  4. داری پوستی نازک است
  5. به دلیل بافت خشک و رطوبت پایین از ماندگاری بالایی برخوردار میباشد
  6. نیاز به نگهداری در سردخانه و دمای پایین ندارد

خرمای ربی دارای مواد معدنی بالایی است و به خاطر خشک بودن از شیرینی کمتری برخوردار است. خرمای ربی دارای آنتی  اکسیدانی است که از لخته شدن خون در رگهای قلب جلوگیری می کند. از جمله مواد معدنی و ویتامین های این نوع خرما سلنیوم، منگنز ، کلسیم ، منگنز و  ویتامین Aو  آهن است که در درمان استرس و کلسترول تاثیر زیادی دارد.

افراد مبتلا به دیابت می ‌توانند روزانه حدود دو تا پنج   عدد از خرما ربی استفاده کنند که در تنظیم قند خون نقش مؤثری داد. قند موجود در خرما سبب کنترل دیابت و قند  خون می شود. خرما ربی سرشار از  مواد قندی مفید است که جایگزین خوبی به جای  قند است.

تمام افراد می توانند همراه چای از خرما استفاده کنند که این کار سبب پیشگیری از دیابت  می شود. آهن موجود در خرما از  کم‌خونی جلوگیری کرده همچنین در پیشگیری از سرطان ها نیز بسیار موثر است . خرما داری طبیعت گرم وخشک است. خرما انرژی زا و چاق کننده می باشد افراد دچار ریزش مو برای کم کردن ریزش مو باید از خرما استفاده کنند. خرما ربی به صورت کاملا بهداشتی تولید وبسته بندی می شود.

فروشگاه بزرگ خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی ایرانشهر اغلب قبل از برداشت پیش فروش میشود. بعد از مرحله برداشت محصول آماده بسته بندی و عرضه به بازار خواهد شد. به تبع هزینه های آماده سازی و نگهداری خرما در سردخانه بر قیمت تمام شده آن اثرگذار هستند.

فروشگاه خرما ربی در ایرانشهر نی دائر است. اما معمولا خرما را به صورت فله و با سورت کشاورز به فروش میرسانند. برای خرید خرمای باکیفیت و در عین حال مناسب صادرات، باید به مراکز معتبر فروش این محصولات مراجعه نمود. ما در این مجموعه آماده عرضه خرمای ربی اعلا با قیمت منطقه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما