شرکت صادرات خرما ایران به هند

هند جز کشورهای واردکننده خرما با بیشترین مقدار خرید ثبت شده است. شرکت صادرات خرما ایران طی مذاکرات انجام شده با این کشور، ارسال حجم بالایی از خرمای مضافتی را تضمین نموده است.

شرکت صادرات خرما

قیمت خرما بم امروز

ایران به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای تولیدکننده خرما در دنیا محسوب میشود که آمار صادرات خرما در آن بسیار بالاست. بازارهای عمده خرمای ایران را کشورهای هند، پاکستان، روسیه، اوکراین، ترکیه، قزاقستان، افغانستان، عراق، امارات، آذربایجان و روسیه تشکیل میدهند.

در این راستا شرکت صادرات خرما فعالیت خود را در زمینه تامین، سورتینگ و بسته بندی انواع خرما و مشتقات خرمایی آغاز نموده است. این مجموعه موفق به ارسال ارقام مختلف خرما به بازارهای هدف در قاره های آسیا، اروپا و افریقا گردید. در این بین بازار هند پتانسیل معرفی کیفیت های مختلف خرمای ایران را دارا میباشد. بنابراین با بررسی بازار این کشور، میتوان تعاملات تجاری خوبی با تجار هندی برقرار نمود.

آشنایی با شرکت صادراتی خرما ایران

شرکت صادرات خرما

همانطور که اشاره شد، شرکت آراد خرما با داشتن تیم تامین و مذاکره فعال در زمینه معرفی خرما و محصولات جانبی آن، موفق به صادرات خرماهای مضافتی، زاهدی و کبکاب به کشور هدف شده است. براساس آمار صادرات خرما توسط سازمان توسعه و تجارت، بیش از 80 کشور دنیا خریدار واقعی خرمای تولیدی در ایران هستند. صادرات خرما به کشورهای هند و صادرات خرما به نروژ بیش از همه ارزآوری برای کشور ما به دنبال دارد.

میزان موفقیت شرکت های صادراتی خرما را میتوان براساس شاخصهایی همچون سرمایه در گردش، توان همکاری با شرکای خارجی و میزان نفوذ در بازارهای بین‌ المللی سنجید.

البته تعداد انگشت شماری از این شرکتها توانسته‌ اند در این عرصه با رقبای خارجی و توانمند خود رقابت کنند و میزان اعتبار و موفقیتهای خود را افزایش دهند. گفتنی است مراکز نمایندگی خرما درون کشور نیز در زمینه فروش، بازاریابی و پخش این محصول فعالیت دارند و نیاز انواع خرما را تأمین میکنند.

خرما مضافتی ارگانیک بم

خرما مضافتی ارگانیک بم

شرکت صادرات خرما مضافتی ارگانیک بم این محصول را با بسته‌بندی مناسب و کیفیت بالایی در بازارهای هدف برای خرید و فروش، عرضه کرده است. این نوع خرما به دلیل اینکه تاکنون کود شیمیایی و سم کشاورزی برای تولید آن به کار نرفته، به عنوان خرما ارگانیک در منطقه بم استان کرمان شناخته میشود. به همین منظور رطب مضافتی بم به عنوان مرغوبترین و لذیذترین نوع، در بین شرکت های صادرکننده و واردکننده خرما خواهان بسیاری دارد.

خرما مضافتی ارگانیک دارای رنگ سیاه و ظاهری آبدار و گوشتی است. نسبت به سایر ارقام، طعم شیرین و لذیذتری دارد. این نوع خرما با نامهای تجاری بسیاری در بازار عرضه میشود. جهت اطمینان از کیفیت و ارگانیک بودن آن باید خریداران، گواهی های لازم را از فروشنده دریافت کنند.

از فواید و خواص خرما مضافتی ارگانیک میتوان به کاهش چربی خون، درمان اسهال، بهبود درد مفاصل و کمر درد و تقویت نیروی جنسی اشاره کرد.

نمایندگی خرما مضافتی بم

نمایندگی خرما ایران در زمینه تامین، سورت، بسته‌بندی و صادرات انواع خرما و به ویژه رقم صادراتی مضافتی بم فعالیت دارد. همچنین قیمت خرما صادراتی با مشاوره کارشناسان این مجموعه در منطقه تعیین میشود. این شرکت اقداماتی را در راستای همکاری و برقراری ارتباط بین تجار ایرانی و خارجی و رونق بازار خرما انجام داده است.

بعلاوه برای افرادی که خواستار دریافت نمایندگی و فعالیت در بازار داخلی هستند نیز فرصت همکاری داده شده است. خرما مضافتی بم جز ارقام پرفروش و پر تقاضا در بازار به شمار میرود. بخصوص در دو بازه زمانی ماه رمضان و شب عید که بیشترین درخواست از سوی بنکداران و شرکتهای پخش خرما دریافت میشود.

صادرات خرما به هند

صادرات خرما به هند

طبق آنچه در این مطلب بیان شد، سیاست اصلی و چشم‌انداز مهم این شرکت‌، تولید و صادرات خرما با برترین کیفیت و قیمت رقابتی به سراسر جهان است.

بر اساس آمار وزارت بازرگانی و صنعت هندوستان، مبادلات تجاری ایران و کشور هند در بازه زمانی ماه ژانویه تا اوت سال 2022 میلادی 52 درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل رشد داشته است. فراورده های نفتی، انواع چای و میوه جات و خشکبار جز کالاهای وارداتی به هند هستند.

صادرات خرما به هند نیز از رشد قابل توجهی برخوردار میباشد. تامین کیفیت مورد درخواست مشتریان و حل شدن دغدغه های ارسال و تحویل کالا به مشتریان، برگ برنده ای برای شرکتهای صادرکننده به شمار میرود. چنانچه قصد تجارت خرما به هند را دارید، کافیست با مشاورین بازرگانی مجموعه در خصوص سفارش خود مشورت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما