صادرات خرمای ربی سراوان به پاکستان

صادرات خرمای ربی به کشورهای پاکستان، ترکیه، روسیه، مالزی، آلمان و افغانستان انجام پذیر است. خرما ربی سراوان با رطوبت زیر 15 % و ماندگاری بالا یکی از ارقام صادراتی ایران به شمار میرود.

میزان تولید خرما در منطقه سراوان بیش از 40 هزار تن می باشد. رقم ربی از بازارپسندی بالایی برخوردار است. همچنین از سویاتحادیه اروپا گواهی ارگانیک دریافت نموده است.

صادرات خرمای ربی به پاکستان

صادرات به پاکستان

به دلیل هم مرز بودن پاکستان با استان سیستان و بلوچستان، اغلب تجار خرمای ربی و مضافتی این منطقه را به کشورهای همسایه ارسال می کنند. حتی در مواردی خرما ربی را به عنوان خرمای پاکستان معرفی نموده اند. در همین راستا و برای حمایت از تولیدکنندگان و رونق بازار خرمای ایران، صادرات خرما ربی را  به عهده گرفته ایم. براساس آمار گمرک جمهوری اسلامی، کشورهای هند و پاکستان بیش از دو سوم خرمای ایران را هرساله خریداری می کنند.

ارسال خرما با کیفیت و بسته بندی مناسب به دیگر کشورها سبب معرفی محصول و ارزش گذاری مناسب آن می گردد. خرما ربی سورت و شستشو شده در کارتن های تلسکوپی 10 و 5 کیلویی با استانداردها و آنالیز لازم بسته بندی می گردد. اغلب کشورهای اروپایی وجود استاندارد و ارگانیک بودن محصول را ملاک واردات قرار داده اند. شما می توانید سفارشات خرید خود را به واحد فروش اعلام نمایید تا خرما طبق درخواست شما بسته بندی شود.

خرما ربی سراوان

خرما ربی سراوان مرغوب

خرما ربی درجه یک دارای بافت نیمه خشک، ظاهری کشیده و رنگ مشکی می باشد. این رقم در استان سیستان و بلوچستان و در مناطق بسیاری از جمله سراوان و ایرانشهر تولید می شود. این خرما یکی از خوش طعم ترین خرماهای خشک ایران است. تولیدکنندگان خرما ربی با رعایت نکات لازم در مرحله کشت و برداشت خرما، توانست هاند محصولی ارگانیک به بازار ارائه دهند.

بسته بندی خرما ربی معمولا به صورت فله و یا کارتن های 500 گرمی جهت صادرات انجام می شود. قیمت خرما ربی با توجه به کیفیت و مراحل تولید و بسته بندی برآورد می گردد. در سال جاری احتمال افزایش قیمت خرما نیز وجود خواهد داشت. در حال حاضر خرما خشک ربی با قیمت هر کیلو 50000-60000 تومان بسته به کیفیت عرضه می شود.

صادرات خرما خشک ربی به روسیه

خرما ربی بسته بندی شده در جعبه و کارتن های کوچک و بزرگ معمولا برای سفارش های صادراتی مناسب هستند. به تازگی در کارخانجات تولید خرما، انواع خرما خشک از جمله خرما خشک ربی را با دستگاه های مکانیزه و بدون دخالت دست، تمیز و سورت نموده و متناسب با نیاز مشتریان در ظروف کریستالی، جعبه های کارتنی یا پاکت های نانو، بسته بندی و آماده می نمایند.

در راستای صادرات خرما به روسیه، انتخاب خرما ربی به عنوان یک خرمای منحصر به فرد با ماندگاری بالا و طعم لذیذ، توانسته گزینه ی مناسبی در بازارهای کشور هدف به عنوان معرفی کالای ایرانی باشد. خرما خشک ربی را می توانید با قیمت مناسب و به صورت عمده نیز خریداری نموده و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود، بسته بندی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما