صادرات خرمای زاهدی فراشبند به پاکستان

صادرات خرمای زاهدی به اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله روسیه بیشترین درآمد زایی را برای کشاورزان در برداشته است. خرما زاهدی فراشبند و پشتکوه دارای کیفیت بالا میباشند.

معمولاً صادرات این خرما به روسیه در کارتن های ۱۰ کیلویی و بسته بندی های ۵۰۰ گرمی انجام میشود. برای اطلاع از قیمت بهترین خرما زاهدی و تجربه تجارت مطمئن با آراد خرما همراه باشید.

صادرات خرمای زاهدی به کشورهای همسایه

مقاصد صادراتی خرما ایران

طبق امار اداره کار و تعاون بیشتر صادرات خرما در سال 95 به کشورهای هند، پاکستان، قزاقزستان، امارت بوده است. در نمودار زیر بخوبی آمار صادرات خرما و ارزش اقتصادی آن مشخص شده است. همچنین طبق امار به دست امده، بیشترین مقاصد صادرات خرما، کشور پاکستان، افغانستان و قرقیزستان هستند.

با توجه به این اطلاعات، چنانچه قصد تجارت خرما و ارسال رقم زاهدی به دیگر کشورها را دارید، میتوانید از خرمای فراشبند و جهرم در درجه کیفی متفاوت خریداری کنید. خرما زاهدی درجه یک و سوپر اکثرا برای کشورهای اروپایی مثل آلمان، انگلیس و کشورهایی مثل روسیه و ترکیه ارسال میگردند. جهت اطلاع از قیمت انواع خرما زاهدی در کیفیت و بسته بندی های مختلف با مسئول فروش مجموعه در ارتباط باشید.

بهترین خرما زاهدی متعلق به کدام منطقه است؟

خرما زاهدی فارس

رقم زاهدی در ایران اکثرا متعلق به مناطق استان های بوشهر و فارس است. هرچند در استان های دیگر نیز با توجه به شرایط آب و هوایی، خرما زاهدی مستعد رشد و تولید می باشد. اما کیفیت خرمای زاهدی مناطق پشتکوه و طلحه در بوشهر، فراشبند و جهرم در استان فارس، بازارپسند و صادراتی است.

چنانچه قصد صادرات خرما زاهدی را دارید، می توانید در ابتدای فصل برداشت اقدام به پیش خرید نمایید. در این بازه زمانی از اواخر مردادماه تا شهریور ماه خرما را می توان با قیمتی مناسب و بدون واسطه خریداری کرد. در ایران سوپر زاهدی متعلق به منطقه پشتکوه می باشد. معمولا قیمت این رقم از انواع دیگر بالاتر و سایز درشت تری دارد. خرما زاهدی فراشبند، قیروکارزین و جهرم دارای درجه های کیفی پایین تر هستند.

لیست قیمت بهترین خرما زاهدی بوشهر

بهترین خرما زاهدی بوشهر را در انواع درجه یک و باکیفیت می توانید از سایت های معتبر خرید نمود و البته لیست قیمت را از همین سایت ها دریافت کنید. خرما زاهدی که البته نوعی خرمای خشک قصب محسوب می شود، از بهترین ارقام خرما به شمار می رود. این خرما در مناطق جنوبی کشور ایران از جمله بوشهر تولید و عرضه می شود.

قیمت خرما زاهدی بسیار مناسب بوده و به دلیل باکیفیت بودن آن، به کشور های دیگر صادر می شود. لیست قیمت بهترین خرما زاهدی بوشهر از طریق سایت ها قابل دریافت می باشد.

خرما زاهدی بوشهر، بهترین نوع خرما ایرانی است که خود دارای ویژگی های خاصی می باشد. این خرما بسیار خوش طعم و لذیذ بوده و برای استفاده در مراسمات مناسب می باشد. صادرات بهترین خرما زاهدی بوشهر به کشور های دیگر صورت می گیرد و از ویژگی های آن می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 1. کیفیت عالی
 2. دارای رنگ زرد طلایی مایل به قهوه ای
 3. میزان چسبندگی هسته به گوشته متوسط
 4. بهترین محصول برداشتی در شهریور ماه
 5. دارای طعم بسیار خوب
 6. بهترین محصول صادراتی ایران

بهترین خرما زاهدی بوشهر، همانطور که از اسم آن مشخص است در استان بوشهر تولید می شود و بیش ترین میزان فروش را به خود اختصاص داده است.

نرخ فروش خرما بوشهر

نرخ خرما بوشهر

بهترین خرما بوشهر، از طریق سایت های معتبر کشور عرضه می شود. قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و به صورت اینترنتی نیز قابل خریداری می باشد. البته قیمت فروش خرما زاهدی تابع عوامل مختلفی است که در ادامه نام برده می شود:

 1. میزان کیفیت و مرغوبیت خرما
 2. سایز خرما
 3. نوع خرید و فروش
 4. توجه به رنگ محصول
 5. نوع بسته بندی خرما

قیمت فروش بهترین خرما زاهدی را می توانید از سایت های معتبر به صورت آنلاین دریافت فرمایید. خرید خرما زاهدی شهر بوشهر، از طریق سایت های معتبر انجام می شود. اما اگر به این استان نزدیک می باشید، می توانید به صورت حضوری نیز نسبت به خرید آن اقدام کنید.

خرما زاهدی با توجه به این که دارای کیفیت باورنکردنی است، به صورت صادراتی به کشور های مختلفی از جهان صادر می شود. صادرات خرما زاهدی به اکثر کشورهای همسایه صورت می گیرد. البته خرمای زاهدی با فروش بسیار عالی در بازار داخلی نیز همراه بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما