سایت خرید و فروش خرمای مضافتی صادراتی

خرمای مضافتی صادراتی از نظر رنگ و طعم از درجه بالایی برخودار است. این نوع خرما نیز در سایت های معتبر خرید و فروش می شود، مشتریان می توانند با ثبت سفارش در این وب سایت ها به نوع باکیفیت خرمای مضافتی دسترسی داشته باشند.

سایت فروش خرمای مضافتی صادراتی

خرید خرما مضافتی

یکی از انواع پر طرفدار خرما، خرمای مضافتی است، این نوع خرما از نظر ظاهری مناسب برای پذیرایی در مناسبت های مختلف می باشد. خرمای مضافتی با کیفیت به عنوان محصول صادراتی با سته بندی با کیفیت به کشور های دیگر صادر می شود و سالانه ارز قابل توجهی از این راه وارد کشور می شود.

در سایت خرید و فروش خرما مضافتی صادراتی مشتریان می توانند به این محصول با کیفیت دسترسی داشته باشند.
به لطف اینترنت دسترسی همه اقشار جامعه به محصولات درجه یک آسان شده است. همچنین مشتریان می توانند این محصول را از طریق فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها خریداری کنند.

خصوصیات خرمای مضافتی

خرما مضافتی ارگانیک بم

خرمای مضافتی صادراتی از نظر طعم و ظاهر دارای خصوصیاتی است شناخت نوع با کیفیت آن را آسان میکند. ما آنها را برای شما شرح میدهیم:

  • خرمای مضافتی مشکی رنگ است.
  • پوست آن به راحتی از گوشت خرما جدا می شود و تازه است.
  • به صورت دانه دانه است و به هم چسبیده نیست.
  • خرمای مضافتی شهد ندارد.
  • دانه های خرمای مضافتی بین 2.5 تا 4 سانتی متر است.
  • دارای طعمی دلچسب است و شیرینی آن زننده نیست.

بدون شک هر کسی که یک دانه از خرما مضافتی را بچشد، دوست دارد تا یکی دیگر را نیز امتحان کند و همین تمر دلیل محبوبیت این نوع خرما در بین همه ی مردم جهان است. ایران یکی از بزرگ ترین صادر کننده های این نوع خرماست و خرمای مضافتی بم در بین همه پر طرفدار تر می باشد.

قیمت خرمای مضافتی بم

خرید خرمای مضافتی ایرانشهر

قیمت این نوع خرما به دلیل کیفیت و طعم دلپذیری که دارد نسبت به انواع دیگر خرما، بیشتر است. متاسفانه در یکی دو سال اخیر قیمت خرما به صورت شگفت آوری بالا رفته است و این محصول غنی در سفره ی برخی از خانواده های ایرانی کمرنگ تر شده است.

یکی از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت این نوع محصول، بسته بندی است. با بالا رفتن قیمت کاغذ، هزینه بسته بندی نیز افزایش یافته است. عامل دیگری که بر روی قیمت خرمای مضافتی تاثیر گذار است کیفیت محصول است، خرمای مضافته در درجه های متفاوتی به بازار عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما