صادرات خرما کلیته جیرفت به روسیه

صادرات خرما کلیته به کشورهای اروپایی از جمله روسیه، توسط این مجموعه با انتخاب خرما کلوته باکیفیت و متناسب بازار هدف انجام میشود.

خرمای کلوته یکی از خرماهای نیمه خشک ایران است و شیره نسبتاً معتدلی دارد. این خرما بافت گوشتی نرمی دارد و به راحتی در دهان جویده می‎شود. خرمای کلوته همچنین از مرغوبیت خوبی برخوردار بوده و یکی از ارقام مهم تجاری برای صادرات است. صادرات خرما کلیته به روسیه یکی از اقدامات مهمی است که در این مجموعه انجام گرفته است.

صادرات خرما کلیته

خرما کلوته صادراتی

کلوته از جمله خرمای صادراتی ایران است. علاوه بر صادرات خرما به روسیه، اکثر کشورهای آسیایی و خلیج فارس نیز از جمله واردکنندگان خرمای کلوته هستند. تامین کنندگان عمده این خرما در کرمان آماده همکاری با بازرگانان و صادرکنندگان خرما در دنیا هستند. خرما کلوته در بسته ‎بندیی های متنوع و متناسب با کشور مقصد آماده می‎شود. واردکنندگان خرما می‎توانند بهترین خرمای صادراتی ایران را با قیمت مناسب و به صورت عمده خریداری کنند.

صادرات خرمای کلوته معمولاً به صورت عمده در کارتن های 5 و 10 کیلوگرمی انجام می‎شود. اما بسته بندی سفارشی در بازار داخلی، کارتن‎های 500 گرمی و 3 کیلویی است. کیفیت خرمای بسته بندی شده با توجه ‎به بازار هدف انتخاب می‎شود. خرمای کلوته به صورت عمده و سبدی در جیرفت به فروش می‎رسد و با قیمت عالی مستقیماً از باغ قابل خریداری است.

آیا ارقام کلوته و مضافتی مشابه هستند؟

خرمای کلوته و خرما مضافتی جیرفت شباهت زیادی به یکدیگر دارند. خرمای کلوته از نظر ظاهری شبیه خرمای مضافتی است. بسیاری از مردم نمی‎توانند این دو را از یکدیگر تشخیص دهند. تفاوت این دو نوع خرما در رنگ و بافت آنهاست. خرمای کلیته در مقایسه با خرمای مضافتی رنگ نسبتاً روشن‌تر و بافت کمی سفت‌تر دارد. رطوبت بالای خرمای مضافتی آن را بیشتر در معرض فساد قرار می‎دهد.

خرما کلیته صادراتی از پرفروش‎ترین محصولات کرمان است. این خرما به دلیل شباهت ظاهری با خرمای مضافتی و طعم لذیذ بسیار محبوب است. رطوبت کمتر خرمای کلوته باعث شده تا بسیاری از کشورها این خرما را برای خرید انتخاب کنند. حمل و نگهداری خرمای کلوته مشابه خرمای مضافتی است.

خرما صادراتی ایران

نرخ خرما کلیته جیرفت

نکته مهم در رابطه با صادرات خرما کلیته به روسیه، قیمت است. حتماً می‎دانید که علاوه بر خرما، در همه کالاها، محصولی با کیفیت بالاتر قیمت متفاوتی دارد. در مورد قیمت خرما جیرفت هم همینطور است. به عبارت دیگر هرچه کیفیت محصول بالاتر و بهتر و یکنواخت تر و رنگ آن تیره تر باشد، قیمت نیز تغییر می‎کند.

از آنجایی که وسعت تولید خرمای مضافتی در ایران بیشتر در شهرستان‎های جنوبی استان کرمان و همچنین استان سیستان و بلوچستان است، بنابراین در بازار بین ارقام هر منطقه تفاوت قیمت وجود دارد. شما باید تمامی فاکتورها و شرایط را در نظر بگیرید و به جمع بندی کلی در مورد قیمت خرما کلوته جیرفت برسید.

برای اینکه دید کلی و جامع‎تری از آخرین قیمت خرمای صادراتی داشته باشید، می‎توانید به سایت ما مراجعه کنید. بدیهی است از طریق راه‎های ارتباطی ذکر شده، می‎توانید محصول مناسب بازار هدف خود را انتخاب و خریداری کنید. این امر به افزایش رضایت مصرف کننده و در نتیجه فروش بیشتر کمک می کند. نرخ خرید و فروش کلوته بسته به کیفیت و منطقه برداشت، متفاوت است. عوامل دیگری مانند عرضه و تقاضا، نوع بسته بندی و فصل فروش بر قیمت خرما کلوته فله تاثیر می‎گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما