انواع خرما خشک بسته بندی شده + لیست قیمت

انواع خرما خشک ایرانی در بسته بندی متنوع توسط گروه آراد خرما به بازار عرضه می گردد.

چنانچه قصد خرید عمده و صادرات  خرما را دارید، کافی است با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید. تلاش در حذف واسطه ها و عرضه بهترین محصول با قیمت مناسب توانسته به بازار خرما ایران رونق دهد.

لیست قیمت خرمای خشک در این مقاله در اختیار شما قرار داده شده است تا بتوانید برای انتخاب محصول و اعلام سفارش به راحتی تصمیم گیری نمایید.

انواع خرما خشک

انواع خرما خشک

در کشور ایران ارقام بسیاری از خرما خشک تولید می شود. در مناطق جنوبی می توان انواع مختلفی از خرما را با کیفیت های متفاوت تهیه نمود. برای مثال در منطقه سیستان و بلوچستان ارقام خرما ربی، دیری، دسکی، زاهدی تولید می شود. بسیاری از انواع خرمای خشک هنوز ناشناخته هستند و قابلیت صادرات آنها نادیده گرفته شده است.

بازار فروش خرما

به طور کلی خرما خشک به ارقامی اطلاق می شود که میزان رطوبت زیر 15 درصد دارند. معروف ترین خرماهای ایران که بافت خشک دارند شامل:

 1. خرما خشک ربی
 2. پیارم
 3. زاهدی (قصب)
 4. گنتار (الویی)
 5. دیری
 6. بریم

خرما خشک

جهت صادرات و ارائه این ارقام عموما بسته بندی های متنوعی به کار می رود.

خرما خشک بسته بندی شده

عرضه انواع خرما در بسته بندی جدید و صادراتی توسط گروه آراد خرما انجام پذیر است. معمولا خرما خشک نیاز به بسته بندی مناسبی دارد تا به بافت میوه آسیب وارد نشود. برخی از انواع بسته بندی موجود در بازار به شرح زیر است:

 1. ظروف کریستالی خرما خشک
 2. بسته بندی نانو
 3. بسته های ۱۰۰ گرمی
 4. کادویی
 5. بسته بندی کبریتی خرما
 6. بسته تک عددی
 7. خرمای وکیوم شده
 8. بسته بندی صادراتی خرما

            خرما خشک بسته بندی

همچنین چنانچه بسته بندی با طرح و برند خاصی مدنظرتان باشد، می توانید برای تهیه و اعلام سفارش اقدام کنید. بسته بندی انواع خرما خشک تحت برند و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

قیمت خرما خشک

از بسیاری ارقام خرما خشک ایران به عنوان پرفروش ترین و معروف ترین خرماها یاد می شود. قیمت خرما با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی تعیین می گردد.

قیمت خرما خشک چنانچه قصد خرید خرما خشک و صادرات آن را دارید، بایستی سفارش دقیق خود را اعلام نمایید. “میزان سفارش و نوع خرمای مدنظر، نوع بسته بندی و بازار هدف” در برآورد نرخ نهایی موثر است.

در زیر لیست قیمت انواع خرما خشک را می توانید دریافت نمایید. در ادامه برای اعلام سفارشات خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما خشک

1

 1. سلام مهندس
  کیفیت خرمایی که ارسال کردی عالی بود، مشتریا استقبال کردن.
  خدا به کسب و کارتون برکت بده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما