مرکز پخش خرما خشک پیارم صادراتی

مرکز پخش خرما خشک جنوب، ارائه دهنده انواع کیفیتهای خرما در بسته بندی متنوع میباشد. خرما خشک پیارم از بهترین خرماهایی است که پخش عمده آن از طریق این مرکز با قیمت عمده انجام میپذیرد.

شرکت های پخش خرما در سراسر ایران، خرمای پیارم را در کیفیت های مختلف و به صورت مستقیم از درب کارخانه تهیه می نمایند.

مرکز پخش خرما

فروش خرما در افغانستان

در ایران به دلیل تنوع انواع خرما و خرما خشک، شرکت های پخش خرما فراوان هستند. اکثرا در شهرهایی که قطب تولید خرما هستند با قیمت مناسب تری می توان خرما را تهیه نمود. در همین راستا و برای سهولت در خرید خرما خشک در شهرهای بزرگ همچون تهران، اصفهان و مشهد مراکز پخش خرما دائر گشته است. در این مراکز خرما سورت و بسته بندی شده با قیمت عمده به فروش می رسد.

در بازار خرما فروشان تهران، انواع خرما را می توان با کیفیت های مختلف مشاهده نمود. برای اطلاع از مراکز پخش معتبر خرما صادراتی و خرید خرما با قیمت مناسب می توانید با ما در تماس باشید. در این خصوص با توجه به محل کسب و کار شما و یا بازار هدف صادراتی، نزدیکترین مرکز پخش خرما خشک به شما معرفی می گردد. تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید خرما صادراتی مدنظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

خرما خشک صادراتی

خرما خشک از ارقام با رطوبت پایین می باشد. این نوع خرما معمولا دیررس بوده و تا مرحله از دست دادن رطوبت، روی نخل می ماند. ماندگاری و عمر مفید خرما خشک بیشتر از انواع دیگر است. از این رو صادرات خرما خشک در بازارهای جهانی بسیار مرسوم شده است. برخی از انواع خرما خشک صادراتی شامل:

  1. خرما خشک پیارم
  2. دیری
  3. خرما ربی
  4. خرما خشک زرد
  5. رقم زاهدی

خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم فله

خرما پیارم به دلیل حاشیه سود بالاتری که دارد، بیشتر مورد توجه مشتریان و خریداران قرار می گیرد. در میان انواع رقم های مختلفی که هرساله به بازار عرضه می گردد، خرما پیارم حاجی آباد از جمله رقم هایی است که بهترین و خوشمزه ترین میوه را عرضه نموده است. خرما پیارم اصل متعلق به این منطقه است و هر ساله بیش از صدها هزار تن خرما از این منطقه به سایر کشورها صادر می شود.

خرما خشک پیارم در نمونه های فله و بسته بندی شده با کیفیت های مختلف تولید می شود. این خرماهای پیارم می توانند با توجه به وضعیت بازار از قیمت های مختلفی برخوردار باشند. در این مرکز توانسته ایم همواره با قیمت های دست اول، اقدام به فروش عمده خرما پیارم صادراتی نماییم.

مراکز پخش خرما؛ قیمت و نوسانات ارز

یکی از محصولاتی که تحت تاثیر نوسانات ارز در بازار قرار می گیرد، خرماست. به دلیل صادراتی بودن اغلب ارقام خرمای ایران، تولیدکنندگان برای صادرات محصول خود به بازارهای بین المللی به دلیل نوسان دلار دچار مشکل می شوند. از این جهت قیمت خرما پیارم با توجه به موارد زیر بروز محاسبه شده و به مشتریان اعلام می شود:

  1. نوع کیفیت خرما
  2. نوع بسته بندی
  3. میزان سفارش
  4. کشور مقصد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما