عمده فروشی خرما کلوته در بم و جیرفت

عمده فروشی خرما اقدام به عرضه محصولات با قیمت مقرون به صرفه مینماید. معمولا خرید خرما صادراتی از عمده فروشی های بم و جیرفت بهترین گزینه خواهد بود.

عمده فروشی خرما

عمده فروش خرما کلوته

خرمای کلوته درجه یک، یکی از انواع خرمای مرغوب و صادراتی در کشور است. فروش آن بسیار پر رونق بوده و در نقاط مختلف ایران با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کنندگان میرسد.

خرما کلوته و یا به اصطلاح محلی، کلیته از بهترین و مرغوب ترین خرمای تولیدی استان کرمان میباشد. کیفیت بسیار بالا و عالی این رقم، آن را به گزینه ای برای صادرات تبدلی نموده است. عمده فروشی خرما کلوته در جیرفت و استانهای همجوار مثل بم رونق بسیاری دارد.

همزمان با فصل برداشت اغلب کشاورزان و نخلداران این مناطق، محصول برداشتی را به سردخانه ها تحویل میدهند. علت این امر کمبود مکان نگهداری خرما و نوسان قیمت خرید مناسب در منطقه است. خرما کلوته خواص زیادی داشته و به شکل کاملا طبیعی و ارگانیک تولید میشود. سالانه مقدار زیادی از این خرما در نقاط مختلف کشور به فروش میرسد. اما متقاضیان اصلی این محصول در کشورهای دیگر حضور دارند.

فروش عمده خرما کلوته در کشور

خرما کلوته در بخش های مختلفی از کرمان از تولید بسیار عالی و خوبی برخوردار میباشد. مراکز اصلی تولید خرمای کلوته عبارتند از:

  1. جیرفت
  2. عنبر آباد
  3. فاریاب
  4. منوجان
  5. کهنوج

کیفیت محصول در هر منطقه با توجه به آب و هوا و شرایط کشت، متفاوت است. معمولا کلوته درجه یک و سوپر را از نواحی فاریاب و عنبرآباد برداشت میکنند.

هر محصول مرغوب و درجه یک در خرید و فروش عمده قیمت پایینتری را به خود اختصاص خواهد داد. مشتریان نیز به دلیل کیفیت و مصرف بالا، اقدام به خرید عمده مینمایند. خرما نیز جز محصولات کشاورزی پر سود بوده و تقاضای خرید عمده آن بیشتر است. برای خرید و فروش خرما کلوته به صورت عمده میتوانید به واحد فروش اعلام نموده و آن را با قیمت مناسب خریداری کنید.

صادرات خرما کلوته از ایران

انواع خرمای ایران به ویژه رقم کلوته هر ساله به کشورها زیادی صادر میشوند. بازارهای هدف این خرما اغلب روسیه، ازبکستان، ترکیه، عراق و هند هستند. این محصول اغلب به صورت فله به فروش میرسد.

بازار هند خرمای کلوته روغن خورده را در بسته بندی کارتن مادر میپسندد. دلیل این امر شباهت زیاد این رقم به خرمای مضافتی است. بسته بندی در اوزان و ظروف دیگر نیز مطابق نیاز بازارهای صادراتی قابل انجام است. چنانچه نیاز به مشاوره در این خصوص دارید، کافیست با بخش فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

خرما کلوته دارای طعم عالی بوده و بازارپسند است. در بسته بندی های مختلف و با وسایل حمل و نقل معمولی و یخچالی به کشورهای دیگر صادر شده و با قیمت مناسب و مطابق نرخ روز بازار به دست خریداران میرسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما