مرکز فروش عمده خرما مستقیم از نخلستان

مرکز فروش خرما عمده صادراتی، آماده ارائه انواع خرما با قیمت منطقه است. ارقام مختلف خرمای ایران به طور مستقیم از نخلستان به بازار هدف ارسال خواهند شد.

مرکز فروش خرما صادراتی

قیمت جهانی خرما

خرمای مرغوب از بازار صادراتی خوبی در کشورهای ترکیه، روسیه و برخی کشورهای اروپایی برخوردار است. خرمای ایران دارای نقاط قوت و فرصت های بسیاری است که نباید نادیده گرفته شوند، از جمله:

 1. وجود بیشترین تنوع در ارقام تولیدی خرما در ایران
 2. اعطای رتبه دوم تولید خرما در جهان
 3. داشتن شرایط اقلیمی مناسب برای تولید انواع خرما
 4. ارگانیک بودن محصول خرما
 5. دسترسی به آبهای آزاد از طریق خلیج فارس و دریای عمان برای صادرات این محصول
 6. وجود نیروی انسانی ارزان در مناطق خرماخیز

با وجود این هنوز تولیدکنندگان در معرفی این محصول به بازارهای جهانی ضعیف عمل میکنند. مشکلات موجود در صادرات خرما به شرح زیر است:

 1. عدم آشنایی با روشهای بسته بندی، جمع آوری و نگهداری اصولی محصول در مناطق خرماخیز
 2. بالا بودن سن بسیاری از نخلستان های قدیمی و غیراقتصادی بودن آنها
 3. کمبود امکانات و کارگاه های مکانیزه بسته بندی
 4. افزایش هزینه های حمل و نقل خاصه کانتینرهای یخچالدار
 5. عدم شناخت درست از بازارهای هدف و سلایق آنها
 6. ضعف اطلاع رسانی درست و معرفی خواص و ارزشهای خرمای ایران

به همین دلیل وجود یک کارخانه بسته بندی خرما بطور اختصاصی در مناطق خرماخیز احساس میشود. همچنین مراکز صادرات خرما که بتوان این محصول را با نام خرمای ایرانی و با بسته بندی بهداشتی و بروز به جهان معرفی کرد.

فواید مصرف خرمای تازه و ارگانیک

خرما یکی از محصولات کشاورزی و غیرنفتی ایران به شمار می رود که سهم عظیمی از صادرات را به خود اختصاص داده است. کشور ما با در اختیار داشتن شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت و تولید ارقام مختلف خرما و ایجاد یک زنجیره ارزشی در بازار خرما، توانسته به بازارهای هدف ورود نماید.

خرما ربی از جمله ارقام خشک و مختص استان سیستان و بلوچستان است که در بازار داخلی کمتر طرفدار دارد. اغلب تجار از کشورهای پاکستان و افغانستان این خرما را در ابتدای فصل خریداری کرده و با نام خرمای کشور خودشان به سایر نقاط جهان صادر می کنند.

برخی مشخصات و فواید مصرف خرما عبارتند از:

 1. سرشار از انرژی
 2. حاوی مواد معدنی و پروتئینی
 3. حاوی ویتامین های گروه A و B
 4. بهبود سیستم ایمنی بدن
 5. درمان کم خونی
 6. مفید در زمان بارداری و شیردهی

مراحل آماده سازی و بسته بندی برخی خرماها معمولا در استانهای همجوار مناطق خرماخیز که دارای امکانات لازم هستند، انجام میشود. معمولا این خرما را برای صادرات در کارتن های ده کیلویی بصورت پولیش خورده و تمیز عرضه می کنند.

مرکز صادر کننده عمده خرما استعمران

درصد بیشتری از خرماهای کشورمان به ارقام خشک و نیمه خشک اختصاص یافته است. انواع خرما خشک را می توانید از این مرکز پخش خرما و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

طبق گزارش سازمان توسعه و تجارت در سال 97 بیشترین درصد صادرات، به خرمای مضافتی با ارزش 171 میلیون دلار اختصاص می یابد. کشورهای هدف به تریتب هند، پاکستان، ترکیه، قزاقزستان و عراق هستند.

خرما استعمران یا سایر، خرمای معروف استان خوزستان است که بعد از مضافتی و کبکاب، سومین رتبه را بعنوان خرمای صادراتی دارد. اما به دلیل شرایط آب و هوایی و کیفیت این خرما، صادرات آن در سال 97 نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

صادرکنندگان عمده خرما طی سالهای 2010 تا 2018، همانطور که در نمودارهای زیر مشاهده می کنید به کشورهای ایران، تونس، عربستان، اسرائیل و پاکستان تعلق دارد. واردات خرما نیز در همین بازه زمانی به کشورهای هند، مراکش، امارات، امریکا و فرانسه اختصاص یافته است.

صادرات خرما 2018

برترین کارخانه تولید خرما پیارم درجه یک

تولیدکنندگان خرمای پیارم در جنوب کشور قابلیت تامین کیفیت های درجه یک تا ضعیف را دارند. نمایندگی خرما پیارم با دسترسی به برترین کارخانه تولید و بسته بندی این خرما، توانسته است بهترین قیمت و کیفیت را به مشتریان ارائه دهد.

همانطور که اشاره شد خرما پیارم حاجی آباد جز ارقام صادراتی به شمار می رود که از کشورهای بسیاری درخواست خرید آن دریافت می شود. خرمای پیارم معمولا در بسته بندی های 500 تا 800 گرمی برای کشورهای اروپایی و در کارتن های فله 5 و 10 کیلویی برای کشورهای اسیایی و حوزه خلیج فارس ارسال می شود. همچنین امکان بسته بندی تحت برند و مطابق سفارش مشتریان در این مرکز فروش خرما وجود دارد.

فروشنده اصلی خرما زاهدی مرغوب و ارزان

خرما خشک قصب

یکی دیگر از خرماهای صادراتی که مختص منطقه فارس و بوشهر است، خرما خشک زاهدی می باشد. این خرما به دلیل ماندگاری بالا و طعم شیرین، مشتریان خاص خود را دارد و امکان حمل و نقل آن راحتتر است. خرما زاهدی مرغوب را می توان از استان بوشهر با درصد رطوبت و گوشت بیشتری تهیه کرد.

خرما زاهدی ارزان معمولا از مناطق استان فارس در کیفیت های مختلف به بازار عرضه می شود. کشورهای هند، پاکستان و افغانستان از جمله بازارهای هدف خرما زاهدی درجه دو می باشند. اگر به دنبال فروشگاه خرما زاهدی اعلا در اینترنت هستید، می توانید با ما در ارتباط باشید تا شما را برای یک خرید و تجارت مطمئن همراهی کنیم.

مراکز فروش خرما کبکاب

خرما کبکاب دارای دومین رتبه محصول صادراتی اعلام شده است که مختص منطقه بوشهر و بخش هایی از استان فارس است. این خرما جز ارقام شیره دار و دارای رطوبت بالاست. کشورهای خریدار این خرما، معمولا کشورهای عربی هستند.

اغلب مشتریان به دنبال ارزانترین مرکز فروش خرما هستند تا بتوانند خرمای مدنظرشان را با قیمت کمتری تهیه کنند و سود بیشتری از آماده سازی و فروش آن به دست آورند. برای اطلاع از قیمت های روز خرمای کبکاب و سفارش انواع بسته بندی می توانید با ما در تماس باشید.

تولیدکننده خرما مضافتی بم عمده

خرمای مضافتی بم یکی از پرفروش ترین خرماهای صادراتی است که درصد زیادی از سهم اقتصاد محصولات کشاورزی را دارد. این خرما در استان کرمان (منطقه بم، جیرفت و کهنوج) و استان سیستان و بلوچستان کشت می شود.
بزرگترین تولیدکننده های خرما مضافتی و کلوته در جنوب کرمان قرار دارند. امکان آماده سازی و فروش عمده این محصول در این مرکز فروش خرما وجود دارد.

چنانچه خریدار خرما کلوته یا مضافتی بسته بندی شده هستید، می توانید میزان سفارش، کیفیت مدنظر و نوع بسته بندی را برای ما بفرستید تا پس از براورد قیمت، هزینه ها و زمان تحویل سفارش را به شما اعلام کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما