مرکز تولید خرما درجه یک در ایران

مرکز تولید خرما درجه یک و ارقام صادراتی پرفروش در ایران کجاست؟ فروش مستقیم و عمده خرمای ایرانی در این مرکز با قیمت عالی انجام میشود. تولید انواع خرما خشک در بسته بندی صادراتی و بهداشتی با تمامی مدارک لازم جهت صادرات از خدمات ماست.

مرکز تولید خرما در ایران

مرکز تولید خرما در ایران

ایران یکی از قطب های تولید و صادرکننده خرما در جهان به شمار می رود. ارقام صادراتی خرما را میتوان به ترتیب با در نظر گرفتن ارزش صادرات آنها برحسب میلیون دلار،در زیر نام برد:

  1. خرما مضافتی : 171 (میلیون دلار)
  2. رقم کبکاب : 11
  3. استعمران یا سایر : 9
  4. خرما زاهدی : 39
  5. شاهانی : 11
  6. خرمای پیارم : 11

در تصویر بالا که از منبع درگاه ملی آمار. مرکز آمار ایران به دست آمده است، میزان تولید خرما در کشور را مشاهده میفرمایید. مرکز تولید خرما عمده انواع خرما خشک و رطب، محصولات را با قیمت مناسب عرضه مینماید. به دلیل اینکه هزینه های حمل در تنازهای بالا سرشکن شده و خرید برای مشتریان به صرفه تر خواهد بود.

خرما خشک بسته بندی را در اوزان و کیفیت های مختلف می توانید برای بازارهای صادراتی انتخاب کنید. زیرا ماندگاری این ارقام بیشتر هست و از نظر نگهداری و حمل و نقل مشکلات کمتری دارند و نیاز به کانتینرهای یخچالی وجود ندارد.

کارخانه تولید خرما کلوته با کیفیت فوق العاده

خرما کلوته جیرفت یکی از خرماهای پرفروش منطقه جنوب استان کرمان است که ظاهری شبیه خرمای مضافتی دارد. این خرما به دلیل درصد پایین رطوبت، گزینه مناسبی برای بازارهای صادراتی و کشورهایی همچون روسیه، ترکیه و اوکراین است.

برداشت خرمای کلوته یا کلیته از فصل مرداد آغاز می شود و اوج فروش آن در ابتدای فصل و بصورت عمده می باشد. در این ایام می توان این خرما را به صورت فله در سبد یا کارتن، با بهترین قیمت خریداری کرد و سپس با توجه به نوع سفارش، خرما را سورت و بسته بندی نمود.

کارخانه های بسته بندی خرما در استان کرمان، امکان بسته بندی خرما کلوته را با کیفیت فوق العاده و بصورت مکانیزه دارند. این خرما هم برحسب کیفیت و درصد رطوبت درجه بندی و با توجه به بازار هدف قیمت گذاری آن انجام می شود.

بازار بزرگ خرما درجه یک با قیمت عمده

کیفیت خرما

همانطور که اشاره شد خرما درجه یک فروش خوبی در بازار بزرگ ایران دارد. معمولا درجه های کیفی خرما را برحسب موارد زیر جداسازی می کنند:

  1. سایز خرما
  2. رنگ خرما
  3. میزان رطوبت خرما

بر این اساس کیفیت های یک، دو و سه خرما تفکیک شده و بر اساس تعداد در کیلو عنوان می شود. همچنین نرخ خرما با توجه به نوع و درجه کیفی آن به دست می آید.

اگر به دنبال تهیه انواع خرما با قیمت عمده هستید، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه آرادخرما تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید تا از قیمت و نحوه ارسال مطلع شوید. طبق آمارهای سازمان توسعه و تجارت، اغلب بازارهای هدف خرمای ایران کشورهای هند، پاکستان، ترکیه، قزاقزستان و عراق هستند.

تامین کننده اصلی و معتبر خرما مضافتی

خرما مضافتی بم جز پرفروش ترین ارقام خرمای کشور است که به رطب بم نیز معروف است. در بازار داخلی، اغلب این خرما را با شیره و وزن بسته بندی 8 کیلو به بالا مصرف می کنند. عمده خرید این محصول در ماه رمضان و برای سفره های افطاری می باشد، همچنین این خرما را با نام خرمای ضیافتی و جهت پذیرایی و مراسم های ختم مورد استفاده قرار می دهند.

اکثر تامین کننده های اصلی خرمای مضافتی در استان کرمان مستقر هستند. مزیت این امر عرضه این خرما بصورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان می باشد و شما می توانید خرما را با قیمت منطقه خریداری کنید.
نمایندگی خرما مضافتی در سراسر ایران و تهران نیز وجود دارد که می توانید برای خریدهای جزیی به این مراکز مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما