تولید کننده خرما کبکاب سطلی صادراتی

خرما کبکاب سطلی با بسته بندی منحصر به فرد خود در بازار طرفداران زیادی دارد. خرمای کبکاب در ظروف 500 و 900 گرمی و سطلهای 1 تا 3 کیلویی بسته بندی میگردد.

لازم به ذکر است که خرما نیز از جمله خوردنی های مقوی میباشد که ویتامین و مواد معدنی بسیار زیادی دارد. این میوه به موجب طعم خوب و خواص بسیار زیادی که در ساختار خود جای داده، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است امروزه خرما کبکاب صادراتی از جمله خرماهای با کیفیت به شمار میرود. همچنین جایگاه ویژه ای را در بازار فروش به خود اختصاص داده است.

خرما کبکاب سطلی

خرما کبکاب سطلی

در حال حاضر کشور ایران از جمله تولید کنندگان بزرگ خرما در بین کشورهای منطقه میباشد. به طور معمول بسیاری از استانهای جنوبی کشور هر ساله میزان انبوهی از خرما را در انواع مختلف تولید میکنند. از این مراکز خرما در اختیار بازارهای بزرگ و کوچک در استانهای مختلف کشور قرار میگیرد.

خرما کبکاب سطلی از جمله بسته بندی های معروف کبکاب است. این نوع خرما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. همچنین به موجب داشتن قیمت مناسب و شیره فراوان نسبت به سایر خرماها طرفداران بیشتری را به خود جلب نموده است.

گفتنی است که خرمای مرغوب کبکاب از نظر ظاهری دارای رنگ طبیعی و همچنین پوستی نازک میباشد. علاوه بر این خرما کبکاب بوشهر دارای ماندگار بسیار زیادی است. به همین دلیل بسیاری از تولیدات سالانه این نوع خرما در صف صادرات قرار میگیرد.

از جمله ویژگی های دیگر خرما کبکاب سطلی میتوان به شیره بیعی این رقم اشاره کرد. همچنین قابلیت تولید فرآورده های خرمایی از این خرما بسیار اهمیت دارد. امروزه بسیاری از شیره های موجود در بازار نیز شیره خرما کبکاب می باشند.

عرضه خرما کبکاب صادراتی 1300 گرمی

در حال حاضر بسیاری از بخشهای استان بوشهر به نوبه خود از مراکز عرضه خرما کبکاب صادراتی محسوب میشوند. مناطق برازجان، دشتستان، دالکی و اهرم خرمای برداشت شده را در اختیار بازار کشورهای همسایه دور و نزدیک قرار میدهند. البته خرما کبکاب خشت نیز کیفیت مطلوبی دارد.

گفتنی است که به موجب تولید انبوه خرما کبکاب در سطح کشور امروزه نیز بسیاری از شرکتهایی که در این زمینه فعالیت دارند، خرما کبکاب را با بسته بندی های مختلف و در وزنهای متفاوت برای صادرات تولید میکنند. بهترین نوع بسته بندی خرما کبکاب ظروف پلاستیکی با وزن 700 تا 1300 گرم هستند. به دلیل سالم ماندن ظاهر خرما و حفظ کیفیت، اکثر مشتریان این نوع بسته بندی را انتخاب میکنند.

امروزه به موجب کیفیت بالای خرما کبکاب سطلی در کشور توانسته ایم یکی از ده ها مرکز عرضه این محصول مقوی و سالم باشیم. این محصول توسط مجموعه آراد خرما به کشورهای قطر، عراق، هند و کشورهای دیگری از قاره آسیا صادر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما