خرما شکلاتی طعم دار با قیمت عمده

خرما شکلاتی مغزدار در بسته بندی متنوع و با قیمت عمده توسط مجموعه آراد خرما به بازار عرضه می گردد. خرما مغزدار با روکش طعم دار از فرآورده های جدید جنوب می باشد. تنوع در این محصولات سبب جلب رضایت گروه گسترده ای از مشتریان گردیده است.

خرما شکلاتی

تولید خرما شکلاتی

 

تولید خرمای شکلاتی در کل امری آسان به نظر می رسد و برای مصارف شخصی در منزل امکان تهیه آن می باشد. اما در کارخانجات تولیدی انواع فرآورده های خرمایی، با در نظر گرفتن ذائقه و نیاز مشتریان، تولید می شود.

استفاده از روکش شکلات برای خرما مغزدار طعمی دلچسب به محصول میدهد. استفاده از شکلات هایی با اسانس های مختلف سبب تنوع بیشتر این فرآورده شده است.

هسته گیری و آماده سازی خرما و قراردادن مغز بادام در میان آن توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. در ادامه با عبور خرمای مغزدار از زیر تونل شکلات، روکش شکلاتی روی آن ایجاد می شود.

سپس بسته بندی تکی هر خرما و مجدد قرار دادن در بسته های بزرگتر و کارتن و نهایتا شیرینگ توسط دستگاه های بسته بندی مکانیزه انجام می شود.

بدین صورت یک محصول کاملا بهداشتی و باکیفیت وارد بازار می شود. این فرآورده قابلیت معرفی برای صادرات به سایر کشورها را نیز دارد.

بسته بندی تک عددی این فرآورده یک مزیت مهم به شمار میرود، خصوصا در شرایط فعلی که به دلیل شیوع ویروس کویید-19 از محصولات فله نمی توان به راحتی استفاده کرد.

خرما مغزدار با چه طعم های شکلات عرضه میشود؟

تولیدکنندگان زیادی انواع شکلات را با برندهای مختلف به بازار عرضه نموده اند. کیفیت و نوع بسته بندی یک نوع از خرماهای شکلاتی را در فیلم میتوانید مشاهده کنید.

ابتکار کارخانه تنگسیر استفاده از شکلات های طعم دار برای روکش خرمای مغزدار میباشد. استفاده از اسانس های متنوع سبب طعم لذیذ و متفاوت این فرآورده شده است. برخی از طعم های این محصول که تولید و در بازار موجود می باشد عبارتند از:

  1. نسکافه ای
  2. کاکائویی
  3. توت فرنگی
  4. موزی
  5. شیری
  6. تلخ

قیمت خرما شکلاتی مغزدار

خرما شکلاتی طعمدار

قیمت محصولات خرمایی با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. برای خرید عمده و فله ای هریک از شکلات ها می توانید میزان سفارش خود را به کارشناس فروش اعلام کنید.

در لیست زیر قیمت شکلات مغزدار که بصورت قیمت مصرف کننده روی هربسته درج گردیده، ذکر شده است. برای اطلاع از درصد تخفیف نمایندگی های فروش و قیمت عمده با ما در ارتباط باشید. (بروزرسانی: فروردین 1402)

نوع محصول وزن بسته بندی قیمت مصرف کننده حداقل مقدار سفارش
خرما مغزدار شکلاتی ساده 4 کیلوگرم 275.000 1 کارتن
خرما با مغز بادام و روکش شکلات موزی 6 کیلوگرم 272.000 1 کارتن
شکلات خرما توت فرنگی 6 کیلوگرم 272.000 1 کارتن
خرما با مغز بادام و روکش طعم شیری 6 کیلوگرم 272.000 1 کارتن
خرما با روکش قهوه و مغز بادام 6 کیلوگرم 275.000 1 کارتن
خرما مغزدار کاکائویی 6 کیلوگرم 272.000 1 کارتن
شکلات خرما مغزدار تلخ 70 % 6 کیلوگرم 275.000 1 کارتن
خرما شکلاتی بدون مغز 5 کیلوگرم 227.000 2 کارتن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما