خرید خرما استعمران+ لیست قیمت

خرید خرما استعمران در منطقه خوزستان معمولا به صورت توافقی انجام می شود. خرما سایر یا استعمران از ارقام صادراتی ایران به شمار می رود. قیمت فروش این خرما با توجه به گریدهای موجود تعیین می گردد. قیمت خرمای سایر از رنج 29000 تا 60000 ریال به صورت فله یا نوع بی هسته متغیر است. اغلب خرما سایر را به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می کنند.

خرما استعمران

خرما استعمران در کدام منطقه کشت می شود؟

استان خوزستان از جمله مناطق خرماخیز ایران است. سالانه بیش از هزاران تن خرما در این منطقه برداشت می گردد. یکی از ارقام پرفروش و شیرین این استان، خرما استعمران است. خرما سایر یا استعمران معمولا در شادگان، کارون، ماهشهر و اهواز کشت می شود. کیفیت و ماندگاری بالای خرما استعمران شادگان زبانزد شده است.

خرید خرما استعمران

انواع گریدهای صادراتی خرما استعمران

عموما خرما استعمران پس از برداشت، در کارگاه های منطقه به صورت سنتی سورت و شستشو می شود. از دیرباز این رقم به کشورهای اروپایی خصوصا انگلیس صادر گردیده است. گرید بندی و معرفی رقم استعمران در بازارهای هدف توسط انگلیسی ها به صورت تعداد در پوند انجام شده است. به این منظور که تعداد خرما در هر پوند را ملاک درجه بندی قرار داده اند.

انواع خرما استعمران

همچنین خرما سایر را به صورت بی هسته و بدون کلاهک هم آماده و بسته بندی می کنند. این نوع نیز به کشورهای زیادی از جمله روسیه، ترکیه، امارات، انگلیس، المان و بسیاری از کشورهای آسیایی صادر می شود.

منظور از تعداد خرما در هر پوند چیست؟

هر پوند برابر 455 گرم می باشد. شمارش تعداد خرما در 455 گرم را به عنوان خرما در پوند می نامند. بر این اساس انواع خرما استعمران شامل:

  • سوپرسلکت = 65-75/ £
  • سلکت = 75-85/ £
  • سایر GAQ = ا 95/ £
  • سایر FAQ =ا 95-110/ £
  • درهم = 90-100/ £

خرید خرما استعمران

خرید خرما استعمران

مشتریان به دنبال خرید تضمینی و مطمئن خرما استعمران هستند. برای این منظور می توانید با مدیران فروش مجموعه در ارتباط باشید. محصول به صورت مستقیم از نخلستان های خوزستان برای شما تهیه می شود. در ادامه مطابق سفارش سورت و بسته بندی می گردد. در ابتدای فصل برداشت، اکثر دلالان خرما را به صورت توافقی از کشاورزان خریداری می کنند. هر چند سود چندانی برای تولیدکنندگان زحمت کش خوزستانی در نظر گرفته نمی شود.

خرید خرما استعمران

در همین راستا و برای حذف واسطه از بازار خرما، توانسته ایم با کشاورزان بسیاری همکاری کنیم. ما با در نظر گرفتن سود فروشنده و خریدار، بهترین خرما استعمران را به صورت مستقیم به بازار عرضه می نماییم.

قیمت هر کیلو خرما استعمران

همانطور که می دانید قیمت اغلب میوه های باغی ازجمله خرما متاثر از عوامل بسیاری هستند. میزان عرضه و تقاضا، شرایط آب و هوا در زمان کشت، کیفیت محصول و مراحل تولید و بسته بندی همگی در براورد قیمت نهایی اثر دارند. به طور کلی برای صادرات انواع خرما باید این موارد را در نظر داشت.

قیمت خرمای استعمران با توجه به ارقام صادراتی دیگر بسیار مناسب و رقابتی است. شما می توانید لیست انواع موجود را در تصویر بالا مشاهده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما