بهترین مرکز خرید خرما کبکاب

خرید خرما کبکاب باکیفیت را به صورت مستقیم از قطب تولید این خرمای لذیذ انجام دهید. این مرکز بهترین خرمای کبکاب را از دل نخلستانهای دشتستان به دست شما میرساند.

خرید خرما کبکاب

خرمای صادراتی کبکاب دشتستان

تولید و فروش خرما کبکاب در بوشهر یکی از مشاغل اصلی مردمان به شمار می رود. این خرما علاوه بر عرضه داخلی و صادراتی، برای تولید فرآورده های خرمایی از جمله شیره و خمیر خرما هم به کار می رود. برای این منظور معمولا از خرماهای شیره دار و رطبی استفاده می شود.

بهترین مراکز خرید خرما کبکاب در منطقه بوشهر و استان فارس واقع شده اند. چنانچه قصد خرید عمده این ارقام را دارید، می توانید سفارش خود را از طریق مجموعه ما پیگیری کنید تا خرمایی با کیفیت و قیمت مناسب به شما معرفی گردد.

خرماهای کبکاب و استعمران به ترتیب پس از خرمای مضافتی، رتبه های دوم و سوم در بین خرماهای صادراتی دارا می باشند. این خرماها اغلب به کشورهای اروپایی ارسال می شوند و توانسته اند با ارقام مشابه که توسط کشورهای مصر و تونس تولید می شوند، رقابت کنند.

عرضه خرما استعمران شادگان نیز در این مرکز انجام می شود. خرمای سایر را اغلب بصورت گرید بندی شده و یا بدون هسته برای کشور روسیه ارسال می کنند. این خرما نیز دارای ماندگاری بالا و طعم شیرین است.

فروشگاه اینترنتی معتبر خرما با قیمت خوب

انواع خرما کبکاب، سایر خوزستان و خرماهای خشک، در بسته بندی های فله و ساده به فروش می رسند. همچنین امکان طراحی بسته بندی با طرح موردنظر مشتریان و تحت برند آنها وجود دارد. خرید خرما کبکاب و ارقام صادراتی دیگر را با اطمینان و همراهی کارشناسان فروش انجام دهید.

امروزه با توجه به پیشرفت تجارت الکترونیک و سهولت برای دسترسی به تولیدکنندگان، فروشگاه های اینترنتی بسیاری در زمینه عرضه خرما دائر شده اند. منتهی توجه به نوع کار و معتبر بودن این مراکز بسیار حائز اهمیت است. مجموعه آراد خرما با داشتن سابقه فعالیت در زمینه فروش انواع خرما و فرآورده های خرمایی، آماده همکاری با تجار و مشتریان گرامی می باشد. ضمن اینکه شما می توانید جهت آنالیز بازار هدف و انتخاب محصول مناسب از مشاوره رایگان کارشناسان فروش مجموعه نیز بهره مند شوید.

عرضه کننده مستقیم انواع خرما زاهدی

خرما زاهدی درجه یک

کارخانه خرما زاهدی برای آماده سازی و بسته بندی این خرما دایر شده است. با توجه به اینکه خرمای زاهدی جز ارقام خشک است و ماندگاری بیشتری نسبت به انواع خرمای دیگر دارد، اما شرایط نگهداری آن بسیار مهم است. درواقع کشاورزان خرما را پس از برداشت، به دو شکل نگهداری می کنند:

  1. نگهداری خرما در سردخانه
  2. نگهداری خرما در انبار

شاید نگه داشتن خرما در محیط انبار با دمای خنک، هزینه کمتری برای تولیدکنندگان داشته باشد، اما این امر پس از مدتی سبب خرابی و کرم زدن خرما می شود. از آنجاییکه به دلیل ارگانیک بودن روش های کشت خرما زاهدی، امکان وجود آفت یا تخم کرم درون خرما وجود دارد، شرایط نادرست نگهداری، می تواند سبب خراب شدن خرما و رشد این آفت ها شود.

از این جهت معمولا پس از برداشت خرما، آن را به سردخانه انتقال می دهند و در زمان بسته بندی محصول نیز از گازهای ضدعفونی مخصوص استفاده می کنند. این کار به ماندگاری بیشتر خرما و عدم بروز آفت در زمان حمل و نقل کمک می کند.

خرید خرما کبکاب در تهران

آیا از خواص خرما خشک اطلاع دارید؟ آیا می دانید مصرف روزانه خرما چه کمکی به سیستم بدن شما می کند؟ خرما یکی از میوه های مفید و پرخاصیت است که بسیاری از متخصصان طب سنتی، گنجاندن آن را در برنامه غذایی توصیه می کنند.

برای مثال یکی از مواد موجود در خرما، اسیدهای فنولیک هستند که جز خانواده انتی اکسیدان ها به شمار می روند. این اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که سبب کاهش خطر بیماری های قلبی و سرطان می شود. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و سرشار از آنتی اکسیدان ها می تواند به تقویت و حفظ سلامت بدن افراد کمک کند. خرما یکی از این گزینه ها می باشد.

مراکز تولید خرما خشک و خرید خرما کبکاب در ایران، اکثرا در جنوب کشور مستقر هستند. شما می توانید برای تهیه محصول مدنظرتان به آنها مراجعه کنید. مراکز فروش نیز در تهران اکثرا در خیابان مولوی یا تختی واقع شده اند که به دلیل خرید عمده از منطقه، می توانند خرماها را با قیمت مناسب تری به فروش برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما