تجارت خرمای خاصویی اعلا

تجارت خرمای خاصویی اعلا در ایران یکی از راه های رونق بازار خرما می باشد. خرما خاصویی از جمله ارقام باکیفیت و پرطرفدار است. طعم دلچسب و بافت نرم این خرما برای فروش در بازار داخل مناسب است.

همچنین صادرات خرما خاصویی توانسته از جایگاه خوبی برخوردار باشد. برای اطلاع از نحوه سفارش و قیمت روز می توانید با ما همراه باشید.

خرمای خاصویی اعلا

خرما خاصویی صادراتی

این رقم در نخلستان های استان هرمزگان، فارس و بوشهر کشت می شود. در هر یک از این مناطق کیفیت خرمای خاصویی برداشت شده متفاوت است. برای مثال خرما خاصویی منطقه حاجی آباد دارای بافت نیمه خشک، شکل گرد تا بیضی، طعم شیرین و میزان شیره کم می باشد. خرما خاصویی بوشهر، دارای شیره بیشتر و بافت نرم تری است. این رقم در بوشهر به خرما خاصه نیز معروف میباشد که شیره بیشتری دارد.

در سفارشات صادراتی نیز این خرما را در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی و جعبه های کوچک عرضه می کنند. چنانچه قصد خرید خرما خاصویی را دارید، می توانید برای اطلاع از قیمت و بسته بندی انواع خرما با ما در ارتباط باشید. همچنین برای معرفی این رقم در بازارهای صادراتی نیز از مشاوره رایگان گروه خرما آراد بهره مند گردید.

تجارت خرما خشک

برخی از ارقام خرمای ایران به دلیل کمبود امکانات بازاریابی و یا تولید، هنوز در بازار ناشناخته هستند. برای مثال خرما خاصویی از آن دسته ارقامی است که اگر به مشتریان شناسانده شود بسیار پرفروش و پرسود خواهد بود. از این رو برای حمایت از تولیدکنندگان و رونق هرچه بیشتر بازار خرما در کشور، توانسته ایم با معرفی محصولات نخلستان های جنوب در پیشبرد این هدف موفق باشیم.

چنانچه قصد ورود به بازار تجارت خرما و یا معرفی محصولات خود را دارید، می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. تجارت خرما خاصویی و توسعه روش های بسته بندی و معرفی این محصول با کمترین هزینه امکانپذیر می باشد. صادرات انواع خرما می تواند بسیار پرسود باشد. کافی است برای ورود به این عرصه علاقه و پشتکار داشته باشید.

بازار فروش خرما در ایران در مناطق شمالی و مرکزی رونق بیشتری دارد. طعم شیرین این خرما سلایق بسیاری را جذب می نماید. بسیاری از تجار کشورهای اروپایی و آسیایی نیز برای صادرات انواع خرما به این ارقام روی می آورند. خرمای خاصویی و آلویی را معمولا در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی به صورت فله ارائه می دهند.

فروش خرما خاصویی بسته بندی

فروش خرما خاصویی بسته بندی

فروش خرما خاصویی باکیفیت و اعلا در منطقه فارس با قیمت عمده می باشد. این نوع در بسته بندی فله و ۵۰۰ گرمی قابل عرضه می باشند. آیا می دانید بهترین رقم خاصویی متعلق به کدام منطقه است؟ مراکز فروش و خرید خرمای خاصویی در ایران کجا واقع شده است؟

استان فارس به دلیل آب و هوای مساعد برای رشد نخل، دارای ارقام زیادی از خرما می باشد. خرما زاهدی (قصب)، خاصویی، هیلیله، شاهانی و شهابی از جمله خرماهای معروف این استان هستند. در مناطق قیروکارزین، جهرم و فسا این رقم تولید می شود. خرما خاصویی فارس دارای ظاهری شبیه آلو و بافت نیمه خشک است. رنگ طلایی تا قهوه ای این خرما نشان از کیفیت بالای آن می باشد.

خرمای خاصویی در استان های دیگر همچون هرمزگان و بوشهر هم تولید می شود. بسیاری از مشتریان این رقم را با خرما آلویی به دلیل ظاهر مشابه اشتباه می گیرند. هر دو این رقم ها دارای فروش خوب در بازار داخل و همچنین صادرات می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما