خرید خرما گنتار بهبهان با قیمت عالی

 

از ارقام صادراتی خرما در خوزستان، میتوان به خرما گنتار بهبهان اشاره نمود. این خرما با میوه بیضی شکل، بافت نرم و رنگ زرد تا قهوه ای روشن، برداشتش از اواخر شهریور ماه آغاز میگردد.

آیا با ارقام خرمای موجود در منطقه خوزستان آشنایی دارید؟ آیا میدانستید خرما گنتار یا قنطار در این منطقه کشت و برداشت میشود؟ در مناطق مختلف خوزستان و آبادان ارقام مختلفی از خرما کشت میگردد. حتی به تازگی خرماهای عربی مثل مجول هم در این مناطق پرورش یافته است. اغلب مشتریان خارجی برای سفارش این خرما از پیش از فصل برداشت دست بکار میشوند و برای خرید و بسته بندی خرما گنتار اقدام میکنند.

خرما گنتار بهبهان

خرما گنتار بهبهان

همانطور که میدانید خوزستان از جمله استان های خرماخیز ایران است که مناطق زیادی زیر سطح کشت خرما دارد. از خرماهای شناخته شده در این منطقه میتوان به رقم استعمران، برحی، دیری و گنتار اشاره نمود.

خرما گنتار یا قنطار به خرما قندی نیز مشهور است . یک خرمای خوش طعم و لذیذ و البته ناشناخته به شمار میرود. شهرستان های بهبهان، آبادان و شادگان مناطقی هستند که بطور سنتی خرما را برداشت و به بازار عرضه میکنند. از این رو مشاوران فروش مجموعه، برای حمایت از تولیدکنندگان پر تلاش این استان و همچنین معرفی خرماهای مقوی و مناسب صادرات آن در سطح گسترده، آمادگی خود را برای ارائه خدمات و مشاوره اعلام میدارند.

فروش محصولات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در این مرکز صورت میگیرد. شما میتوانید با یک تماس و اعلام سفارش خود در اسرع وقت، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

قیمت خرما گنتار فله و بسته بندی

همانطور که گفته شد خرما گنتار یکی از انواع خرماهای تر و صادراتی ایران به شمار میرود که اغلب در مناطق استان خوزستان کشت می شود. خرما گنتار بهبهان از رشد بالاتری برخوردار است. دارای ثمردهی زیادی بوده و فراوانی بیشتری در بین نخلستان های خوزستان دارد.

دمای نگهداری خرما گنتار خوزستان نسبت به سایر خرماها بالاتر است. به همین دلیل جهت مصارف بسیاری بسته بندی میشود. این خرما در کیفیتهای مختلف با قیمتهای مناسب، جهت فروش به بازار عرضه میگردد. به تازگی فروش اینترنتی و ارائه خرما گنتار به طور مستقیم توسط این مجموعه راه اندازی شده است.

عرضه خرما صادراتی ایران

خاصویی خوزستان

آیا در مورد خرماهای صادراتی ایران اطلاعات کافی دارید؟ آیا برای انتخاب رقم مناسب نیاز به مشاوره دارید؟ در این مجموعه شما میتوانید به صورت رایگان و حتی اینترنتی با مشاوران در ارتباط باشید. ایران از جمله کشورهای خرماخیز جهان است که بیش از ده ها نوع خرما در مناطق مختلف آن کشت میشود که هر کدام از کیفیت و خاصیت منحصر به فردی برخوردار هستند.

از دسته خرماهای صادراتی منطقه خوزستان، بعد از رقم استعمران و کبکاب میتوان به خرما گنتار بهبهان یا قنطار اشاره کرد. این رقم اغلب بصورت رطب و خرما مصرف میشود، البته مصرف داخلی ندارد و بیشتر در بازارهای جهانی عرضه میگردد. قابلیت بالای نگهداری خرما گنتار، یکی از بارزترین ویژگی های آن میباشد. چنانچه نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب و خرید و فروش این خرما دارید میتوانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما