شرکت پخش خرما مضافتی بم درجه یک

پخش خرما مضافتی بم، جیرفت و سراوان توسط شرکت آرادخرما در بسته بندی های کاملا سفارشی به خریداران عمده عرضه می شود. خرما مضافتی درجه یک را با قیمت ارزان از ما بخواهید.

پخش خرما مضافتی بم در سراسر کشور

خرما مضافتی ارگانیک بم

در هر نقطه کشور که هستید می توانید سفارش خرما مضافتی بم را در تناژهای مختلف، از طریق این شرکت پخش، انجام دهید. مجموعه آراد خرما با دسترسی به نخلستان های جنوب قادر است خرمای مضافتی را با قیمت دست اول و کیفیت درجه یک در اختیار شما قرار دهد.

قیمت های عمده محصولات این مجموعه را از کارشناس سایت تهیه کنید. معمولا قیمت خرما برحسب کیفیت و رویت آن و همچنین وزن بسته بندی تعیین می گردد.

بهترین خرما کدام است؟

بهترین خرمای ایران، طی چند سال اخیر با توجه به بازار فروش داخلی و خارجی خرماها، شناسایی شده است، که در این بخش مهمترین آنها را بیان خواهیم کرد.

 1. خرما مضافتی در کرمان
 2. خرما سایر و یا استعمران در خوزستان
 3. رقم پیارم در حاجی آباد
 4. کبکاب در بوشهر

این ارقام در ایران، مهمترین خرماهای تولید شده هستند که در بازارهای جهانی نیز خریداران بسیاری دارد. خرما در سه مرحله رشد خود قابل مصرف است، اما نه در تمامی ارقام خرما، بلکه در هر نوع خرما، مرحله مصرف متفاوت است.

رطب مضافتی
سه مرحله رشد خرما عبارت است از:

 1. خارک
 2. رطب
 3. خرما

در مرحله خارک، خرما یک میوه نرسیده به شمار می رود. اما در مرحله رطب، خرما آبدار و شیرین است و بیشتر ارقام خرما در این مرحله قابلیت برداشت دارند، مانند خرما مضافتی که بیشتر به صورت رطب برداشت می شود. در مرحله رطب، قند کمتری در این میوه وجود دارد. مرحله خرما که مرحله پایانی بوده، میوه به طور کامل رسیده است.

خرما مضافتی بم

خرما مضافتی که از محصولات استان کرمان است، علاوه بر بم در شهرستان های سراوان و جیرفت نیز تولید آن انجام می گیرد. خرما مضافتی دارای رنگی تیره است و پوستی کاملا صاف دارد، یکی از ویژگی های آن جدا شدن آسان پوست آن است، که مصرف این خرما را بسیار آسان می گرداند.

خرما مضافتی دارای رطوبت بالایی است و باید در شرایطی نگهداری شود که دچار فساد نگردد. این محصول را می توان با بسته بندی بسیار بهداشتی و جذاب وارد بازارهای داخلی و خارجی کرد. به عبارتی یکی از ارقام خرما صادراتی ایران است.

خواص خرما

با این 10 خواص خرما آشنا شوید

 1. طبع خرما گرم و خشک است
 2. برای افراد سرد مزاج بسیار مفید است
 3. مفید برای کمبود اهن
 4. مفید برای کم خونی
 5. بهبود سنگ کلیه
 6. تقویت کلیه با تهیه شربت آن
 7. برای خرد کردن سنگ مثانه از دم کرده خرما استفاده کنید.
 8. برای تعادل اعصاب خرما بخورید
 9. فسفر آن مفید برای سلول های عصبی
 10. تهیه شربت خرما برای درد کمر و مفاصل

فروش خرما مستقیم از سردخانه

پخش خرما مضافتی بم

بعد از فصل برداشت خرما توسط کشاورزان، شرکت های بسیاری خرید خرما را از کشاورزان انجام داده و آنها را در کارخانه های تولید به خوبی شستشو داده و بسته بندی می کنند. بسته بندی های بازارهای داخلی و خارجی کاملا متفاوت است. ازین رو آشنایی با بازار هدف و انتخاب یک بسته بندی مناسب کار بسیار مهمی به شمار می رود.

شرکت آراد خرما، با داشتن تیمی فعال و متخصص در زمینه انتخاب خرمای مناسب برای بازارهای صادراتی و بسته بندی و اماده سازی آن توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. جهت خرید و ثبت سفارش انواع خرما مضافتی از این شرکت، می توانید از طریق سایت های آن اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما