قیمت عمده خرما مضافتی درجه یک + فیلم

قیمت عمده خرما مضافتی بسته به نوع و گریدبندی این محصول متفاوت است. خرما مضافتی در انواع درجه یک و دو در بازار با قیمت متفاوت عرضه می شود.

خرما مضافتی، از دیگر انواع خرمای مهم صادراتی بوده است که از خوشمزه ترین نوع خرما محسوب می شود. این خرما در شهرستان بم بیش ترین میزان تولید را داشته و تولید آن در استان هایی چون کرمان به طور قابل توجهی صورت می گیرد. قیمت عمده خرما مضافتی به صورت آنلاین از طریق سامانه ها قابل دریافت بوده است.

خرما مضافتی چگونه خرماییست؟

مرکز خرید خرما

از خوش طعم ترین انواع خرما صادراتی کشور ایران که در بم تولید شده و به صورت بسته بندی مورد مصرف قرار گرفته است، خرما مضافتی می باشد. این نوع خرما از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار بوده که عبارت اند از:

 1. دلچسب ترین نوع خرما
 2. دارای طعمی لذیذ
 3. بسته بندی به صورت دانه دانه
 4. دارای رطوبت نسبتاً بالا
 5. پوست نازک و مشکی رنگ
 6. معرفی شده به عنوان خرمای نرم
 7. نگهداری در دمای 0 الی 5 درجه سانتی گراد

قیمت عمده خرما مضافتی

 

قیمت عمده خرما مضافتی بسته به عوامل مختلف، متفاوت بوده است و این محصول با قیمت بسیار منصفانه در بازار عرضه می شود. از توابع تعیین کننده قیمت خرما مضافتی می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 1. نوع خرما
 2. رویت بار
 3. درجه بندی و کیفیت محصول
 4. نوع و وزن بسته بندی
 5. نوع خرید (جزیی یا عمده)
 6. سایز و اندازه بسته بندی
 7. بازار مقصد

برای مثال در فیلم بالا یک بار درجه یک مضافتی با رویت خوب، میانگین وزن مادر کارتن های 7.5 کیلوگرمی را برای بازار صادراتی مشاهده می کنید. شما می توانید قیمت عمده خرما را از طریق تکمیل فرم مربوطه به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

خرید خرما مضافتی درجه یک

خرما مضافتی بم

خرما مضافتی در درجه بندی متفاوتی در بازار عرضه می شود که از مرغوب ترین آن ها که در صادرات نقش مهمی را ایفا می کند، نوع درجه یک آن می باشد.

خرید خرما مضافتی با قیمت عمده از سامانه های اینترنتی به صورت آنلاین انجام می گیرد و مشتریان می توانید این محصول را به صورت عمده یا جزئی و فله ای یا بسته بندی شده خریداری فرمایید. جهت خرید خرما مضافتی با مشاورین واحد فروش سایت های مرتبط در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما