قیمت خرما مضافتی فله در جیرفت

قیمت خرما مضافتی فله و بسته بندی با توجه به کیفیت خرما اعلام می گردد. منطقه جیرفت یکی از بزرگترین مناطق تولید خرما در جنوب کرمان است. رقم مضافتی در این منطقه با قیمت عمده قابل تامین است.

در این شهرستان این محصول به صورت فله نیز خرید و فروش می شود. برای دریافت قیمت روز خرما با ما در تماس باشید.

خرما مضافتی جیرفت

قیمت خرما مضافتی

در شهرستان جیرفت به دلیل وجود آب و هوای گرمسیری علاوه بر باغ مرکبات، نخلستان های بسیاری وجود دارد. در این منطقه خرماهای متنوعی از جمله خرما کلوته (کلیته)، خرما مضافتی، خرما هیلیله ای، آلمهتری، شگری و مرداسنگ تولید می شود. خرما مضافتی جیرفت یکی از بهترین و پرفروش ترین ارقام صادراتی می باشد.

رقم مضافتی در این منطقه دارای شیره کمتری می باشد. همچنین نسبت به مضافتی بم دارای رنگ روشنت تر و بورتری است. اما در مقایسه با خرمای بم برای صادرات مناسب تر می باشد.

خرید خرما مضافتی در جیرفت

خرما مضافتی جیرفت

اگر قصد خرید خرما برای بازار داخل را دارید می توانید از انواع فله تهیه نمایید. خرما مضافتی جیرفت پس از برداشت در کارتن های 5 و 10 کیلویی به صورت فله بسته بندی می شود. این نوع با قیمت مناسبتری به فروش می رسند. همچنین انواع بسته بندی 3 کیلویی این محصول در منطقه جیرفت مرسوم می باشد.

برای ورود به بازار صادرات نیز انواع بسته بندی فله و لمینتی مناسب هستند. در همین راستا امکان پذیرش سفارش بسته بندی با برند و طرح مورد نظر مشتریان در بسته های متفاوت وجود دارد.

قیمت خرما مضافتی جیرفت

قیمت خرما مضافتی

در جیرفت معمولا به دلیل گرمتر بودن هوا، خرما مضافتی زودتر از مناطق دیگر به مرحله برداشت می رسد. با شروع فصل برداشت از اواسط مردادماه، نرخ گذاری خرما آغاز می شود. بسته به کیفیت و کمیت محصول معمولا قیمت خرما تعیین می گردد. برای مثال اگر خرما از کیفیت بالایی برای صادرات برخوردار باشد در قیمت تاثیرگذار است.

به دلیل نوسانات قیمت دلار و بروز خشکسالی در برخی مناطق خرماخیز، نرخ خرما متفاوت می باشد. خرما مضافتی جیرفت را معمولا با نرخ 25000 تا 36000 تومان برای هر کیلو، میتوان خریداری نمود. همانطور که اشاره شد این رنج قیمتی به نوع بسته بندی و درجه کیفی قابل ارائه بستگی دارد. برای دریافت قیمت روز خرما و تهیه خرمای صادراتی جیرفت با مسئولین فروش سایت در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما